خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی سبز با همچین مؤلف های شاخی که داره، هیچ وقت کتاب زیست بد نخواهد زد !
      کلاً همه ی کتاب های زیست خیلی سبز ارزش خوندن رو دارن ! حتی اونایی که تستاشون ظاهراً سادست !!!

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      خیلی سبز با همچین مؤلف های شاخی که داره، هیچ وقت کتاب زیست بد نخواهد زد !
      کلاً همه ی کتاب های زیست خیلی سبز ارزش خوندن رو دارن ! حتی اونایی که تستاشون ظاهراً سادست !!!
      موافقم شدید !

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این آقای احمد اقاجانپور کیه؟ هم معلم اقای هاشمی بودن و هم برادران نصری که هردو تو کتاباشون از ایشون تشکر کردن!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط namkarbary نمایش پست ها
      کتاب های آزمون زیست شناسی
      اولا دوستانی که هنوز زیست تموم نکردن الکی جو گیر نشن نرن کتاب نگیرن...هنوز وقت هست سعی کنید بیشتر دوره کنید....

آزمون زیست نشر الگو:
      من تا هفته پیش منتظر چاپ این کتاب بودم چون از آبان که دکتر هاشمی خبرشو اعلام کرد باهاش همراه بودم تا این اواخر که چاپ شد..
      ببنید کتاب 2 قسمت داره..یک قسمت درسنامه های به قول دوستان ترکیبی یک قسمت آزمون ها..
      راستش من درست نمی فهمم فایده این جور درسنامه ها چیه،ولی سعی کنید بیشتر رو کتاب زوم کنید و هیچی رو از قلم نندازین...حتی بیشتر بدانید
      اما تست ها...
      آقای هاشمی تست ها و نکته های خوبی طرح میکنه ولی ادبیات طرح تستش خیلی به کنکور شبیه نیست ولی اگه میخواید ببیند تست هاش چجوریه دقیقا شبیه تست های کتاب های سال به سال الگو..من خودم خیلی این جور تست هارو برای سنجش نمی پسندم بیشتر بدرد آموزش میخوره،حدودا 400 صفحه که البته نصفش درسنامه و 21 آزمون جامع داره که با توجه به وقت باقی مونده بنظرم یکم زیاده ولی درکل تست هاش نکته های خوبی بهتون یاد میده ولی ادبیاتش خیلی نزدیک به تست های کنکوری که در سال 95 خواهید دید نیست...
      و البته اشکالات تایپی خیلی زیاد که خوشبختانه الگو برخلاف سایر انتشارات همه رو،رو میکنه...

دومین کتاب آزمون فاره که مولف باسوادی مثل دکتر عزیزی داره، این کتاب تست هاش ادبیاتش بیشتر به کنکور شبیه ولی خیلی سخت نیست البته من هنوز این کتاب به دستم نرسیده ولی بر اساس نمونه که دیدم حس کردم خیلی شبیه چاپ های قبلی کتابه و من بیشتر این کتاب برای کسی توصیه میکنم که بخواد در طول سال آزمون بده چون آزمون فصل به فصل هم داره زیاد برای این موقع مناسب نیست

سومین کتاب خیلی سبزه ..که من امروز سفارش دادم
      ببینید مولفای کتاب های کنکور خودشونو کشتن تا به ادبیات طراح های کنکور زیست برسن ولی طراح تو سال 94 نشون داد که حداقل 50 قدم از بقیه جلوتره تاکید بر ادبیات تست خیلی مهمه و من بیشترین شباهت تو تست های این کتاب دیدم ساختار کتاب به این صورته که 10 آزمون جامع داره و پاسخ تشریحی های واقعا عالی حتی عالی تر از الگو...البته لول این کتاب یکمی بالاست و ممکنه درصد هاتون خیلی نباشه برای همین نا امید نشین و سعی کنید اشکلات خودتون رفع کنید قطعا همه تست های کنکور در این حدی که اینا ترکیب کردن نیست ولی این کتاب برای این موقع عالیه اگه درست تحلیلش کنید خیلی از مشکلاتتون حل میشه..
      تست های این کتاب خیلی به تست های کتاب های سال به سال خیلی سبز شباهت نداره و از اونا بهتره...
      این بود نظر من...
      موفق باشید
      کاملا موافقم با تحلیلتون !

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

الگو کتاب های چاپ n امش, حالا حالا ها داره براش اصلاحیه میاد بیرون,وای به حال موج ازمونش که چاپ اول هم هست به جای جمع بندی باید بشینین کار ویراستاری انجام بدین
      دقیقا درسته
      منظورم این نبود
      ایشون گفتن با اینکه چاپ اولیه ترجیح میدم
      یعنی این کتاب چاپ اوله ولی کتاب دیگه که داره باهاش مقایسه میشه چاپ اول نیست
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

6. Top | #21
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نظر ساير دوستان راجع به كتاب آزمون خيلي سبز چيه؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      ممنون ميشم نظرتتونو بگين راجع به كتاب آزمون خيلي سبز

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسایی که خریدن نظری بگویند !

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تجربه نشون داده خیلی سبز تستاش به درد نمیخوره !

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      ممنون ميشم نظرتتونو بگين راجع به كتاب آزمون خيلي سبز
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      کسایی که خریدن نظری بگویند !
      سوالات با ایده های جدید کم دیده میشن 
      بیشتر سوالات شبیه ساز کنکور 92 تا 94 اند
      بعضی از سوالات واقعا بی نظیرند و پتانسیل طرح شدن در کنکور رو به شدت دارن که قطعا مشابهشونو امسال خواهیم دید

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلیییی خوبه از نظر من به نظرم مطابق ترین سوالا و سبکو با کنکور میتونه داشته باشه... فار ک خیلییی زپرتیه سوالاش الگو هم خیلیی فازش مشخص نیست ولی قطعا از نظر ادبیات سوال شباهت ویژه ای ب کنکور نداره...

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhsn.1177mj نمایش پست ها
      این آقای احمد اقاجانپور کیه؟ هم معلم اقای هاشمی بودن و هم برادران نصری که هردو تو کتاباشون از ایشون تشکر کردن!
      هم استاد نشتایی(مولف سوم کتاب) بوده و الان هم استاد ماست.
      از خدا پرسیدم:حال که سرنوشتم را از پیش نوشته ای چرا دعا کنم؟
      گفت:شاید نوشته باشم هرچه دعا کند...

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آخر هیچ کس خلاصه هاشو عکس نگرفت بزاره

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      ولی به نظرم موج ازمون خیلی سر تره
      ​فارسی را پاس بداریم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن