خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

در این انتشارات چه میگذرد!!!

سلام دوستان عزیز کنکوری..جدا از دوستانی که در باب تاثیر معدل و تلاش های دکتر سبطی قدر دانی و اظهار ارادت میکنند میخوام بگم آقای هامون سبطی که انقدر حرص و جوش میخورن که مبادا حق کسی ضایع بشه و به اصطلاح دانش آموزان به حق خودشون که معمولا رشته های پزشکی هست برسن چرا خودشون شدن مولف و معلم کنکوری ؟آقای دکتر سبطی مگه شما فارغ التحصیل رشته ی پزشکی از دانشگاه تهران نیستید؟چرا شمارو بیشتر با ادبیات کنکور میشناسن؟؟؟خب معلومه که در این راه(کنکور) پول های بیشتری به جیب میزنن . . از طرف دیگر هم به این مهم نگاه کنیم میفهمیم مولف های کنکور از فرش به عرش رسیدن و کسی هم نیست جلودارشون باشه مثل همین آقای سبطی یا آقای اشکان هاشمی در انتشارات الگو که در بارسلونای اسپانیا کلاس آنلاین زیست برگزار میکنه!!!!!
      "واعظان که این همه جلوه ی منبر و محراب میکنند/چون به خلوت می روند آن کار دگر میکنند."

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شماهم اگه میتونی خب برو برن به جیبت

شما هم انتشارات بزن و از پزشکی بیشتر درآمد داشته باش

هرکسی حاصل تلاش های خودش رو میبینه

شعار رو همه میتونن بدن
      اما افراد کمی هستن که به عمل میرسن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب سبطی یه کتاب کشک نیست...نوش جونش وقت گذاشته زحمت کشیده یه سیستم خوب درست کرده بر ای خوندن فارسی!
      I want to live to survive people.

این وبلاگ منه :
      http://mannevesht73.blogfa.com

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ismail1373 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز کنکوری..جدا از دوستانی که در باب تاثیر معدل و تلاش های دکتر سبطی قدر دانی و اظهار ارادت میکنند میخوام بگم آقای هامون سبطی که انقدر حرص و جوش میخورن که مبادا حق کسی ضایع بشه و به اصطلاح دانش آموزان به حق خودشون که معمولا رشته های پزشکی هست برسن چرا خودشون شدن مولف و معلم کنکوری ؟آقای دکتر سبطی مگه شما فارغ التحصیل رشته ی پزشکی از دانشگاه تهران نیستید؟چرا شمارو بیشتر با ادبیات کنکور میشناسن؟؟؟خب معلومه که در این راه(کنکور) پول های بیشتری به جیب میزنن . . از طرف دیگر هم به این مهم نگاه کنیم میفهمیم مولف های کنکور از فرش به عرش رسیدن و کسی هم نیست جلودارشون باشه مثل همین آقای سبطی یا آقای اشکان هاشمی در انتشارات الگو که در بارسلونای اسپانیا کلاس آنلاین زیست برگزار میکنه!!!!!
      "واعظان که این همه جلوه ی منبر و محراب میکنند/چون به خلوت می روند آن کار دگر میکنند."

سلام
      شما از کجا مطمئنی چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند؟تهمت زدن کار درستی نیست
      دوما اینکه رتبه های کنکور همه درساشون قویه و آقای سبطی شاید ادبیاتش قوی بوده و اومده دنبال علاقش
      شما هم میتونی بری پزشکی و توی خلوت آن کار دیگر نکنی
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ismail1373 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز کنکوری..جدا از دوستانی که در باب تاثیر معدل و تلاش های دکتر سبطی قدر دانی و اظهار ارادت میکنند میخوام بگم آقای هامون سبطی که انقدر حرص و جوش میخورن که مبادا حق کسی ضایع بشه و به اصطلاح دانش آموزان به حق خودشون که معمولا رشته های پزشکی هست برسن چرا خودشون شدن مولف و معلم کنکوری ؟آقای دکتر سبطی مگه شما فارغ التحصیل رشته ی پزشکی از دانشگاه تهران نیستید؟چرا شمارو بیشتر با ادبیات کنکور میشناسن؟؟؟خب معلومه که در این راه(کنکور) پول های بیشتری به جیب میزنن . . از طرف دیگر هم به این مهم نگاه کنیم میفهمیم مولف های کنکور از فرش به عرش رسیدن و کسی هم نیست جلودارشون باشه مثل همین آقای سبطی یا آقای اشکان هاشمی در انتشارات الگو که در بارسلونای اسپانیا کلاس آنلاین زیست برگزار میکنه!!!!! "واعظان که این همه جلوه ی منبر و محراب میکنند/چون به خلوت می روند آن کار دگر میکنند."
      واعظان که این همه جلوه ی محراب و منبر میکنن دیگه چیه اصل شعر اینه واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند لازم بود از حق حافظ دفاع کنم

موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما ...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه های پزشکی دانشگاه تهران همین الانشم ( دوران دانشجویی) دارن درسای مختلف کنکورو تدریس میکنن. ضمنا آقای اشکان هاشمی داره بصورت آنلاین و بی هزینه کلاس برگزار میکنه و هرروز هم کلی وقت میذاره و به سوالات زیست بچه ها جواب میده. یا اینکه چهارشنبه به چهارشنبه آزمون آنلاین برگزار میکنه اونم به قول خودتون از بارسلونای اسپانیا. خودشونم هزاران بار گفتن که انکار نمیکنن که این کار باعث فروش بیشتر کتاباشونم میشه . حالا شما مشکلتون با اینکار چیه دقیقا؟
      آقای سبطی هم کم نذاشتن تو این مدت. بی انصافیه اگه پیگیریاشونو جور دیگه و به منظور دیگه ای جلوه بدین.
      من خودم به شخصه واسه پزشکی خیلی زحمت کشیدم اما در کنارش عاشق اینم که درسی مثل شیمی رو تدریس کنم و اگه پیش بیاد هم انجامش میدم.
      Maybe it's not about happy ending.
      Maybe it's about the story...
      Albert Camus

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه قرار بود چیزی بگذره سبطی میومد از اینکه علاوه بر سه سال تاثیر 30 درصد بشه طرح میداد و چونه میزد که کنکور هم در دو سطح انجام بشه تا بتونه کلی کتاب چاپ کنه و بفروشه

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مدیراین سایت هم رشتش مکانیکه ولی اومده توکار طراحی سایت
      پیشنهاد میکنم یه تایپیکم درباره ایشون بزنی !!!
      ویرایش توسط GHZO7 : 18 اردیبهشت 1395 در ساعت 18:17

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متاسفم واسه جامعه ای که چشم دیدن موفقیت افراد رو ندارن.تا ی دلسوز پیدا میشه همه بهش توهین میکنن.واسه امثال شماها یاروا خوبن که جیباتونو خالی کنن.بی لیاقتا
      تو ی لکه نور نشونم بده ، تا من دنیا بسازم از انفجار و تابشش...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      متاسفم واسه جامعه ای که چشم دیدن موفقیت افراد رو ندارن.تا ی دلسوز پیدا میشه همه بهش توهین میکنن.واسه امثال شماها یاروا خوبن که جیباتونو خالی کنن.بی لیاقتا
      لیاقت این جور افراد افرادی مثل ک ق هست ...

منظورم کاظم قلمچی هست

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در ضمن نشر دریافت کتاب هایی رو چاپ میکنه که لازم نیست دربارشون توضیحی بدیم ،

آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است ...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا من که نمیگم تدریس نکنن یا چشم دیدن موفقیت اونا رو ندارم ولی انصافا اگه دید ناظرانه رو داشته باشیم کنکور به نفع همه ی انتشارات و همه ی موسسه ها در حوزه ی کنکور است..دوما من خودم به شخصه کتابای آقای هاشمی و سبطی رو بیشتر مطالعه کردم ..سوما من معدل خودم 13 هستش و از همتون بیشتر زخم خورده ی معدل هستم...چهارما این روزا برادر به حال برادر دلش نمیسوزه نمیخوامم کسی دلش به حال من بسوزه..اگه هممون معدلمون 19 یا 20 بود مطمین باشین نظراتمون فرق میکرد

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ؟مکه به اجبار کتاب میفروشه....نوش نوش جونش درزدی نمیکنه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در ضمن آقای بیولوژی 115 شما که بالای هزار تا نوشته دارین و شدین کاربر حرفه ای: اگه درسخون بودین انقد نوشته نداشتین و میرفتین سر درساتون...شما همونایی هستید که اگه ده بار هم کنکور بدین کم کاری خودتون رو گردن عوامل میذارین...

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadis73 نمایش پست ها
      کتاب سبطی یه کتاب کشک نیست...نوش جونش وقت گذاشته زحمت کشیده یه سیستم خوب درست کرده بر ای خوندن فارسی!
      بله بهترین کتاب در زمینه ادبیات
      اگه ایشون نبودن که صدای امثال من به جایی نمیرسید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن