خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abraham نمایش پست ها
      بله شما درست میگین
      اما من از لفظ دزدی استفاده کردم.
      اگه دزدی ارزه نمیخواست که همه دزد بودن(که البته کمم نیستن)
      اتفاقا اینجا باید دزدی بلد باشی تا بری سرکار ...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام من خودم نشر دریافت و به دلایلی قبول ندارم ولی فک می کنم شما اشتباه فکر می کنید خب هممون می دونیم بین کتاب های درسی و کنکور خلا آموزشی وجود داره کتاب درسی حتی ی دونه تستم نداره انتشاراتیا هم به خاطر همین سبز شدن و قد کشیدن

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چقد حاشيه!!!

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ismail1373 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز کنکوری..جدا از دوستانی که در باب تاثیر معدل و تلاش های دکتر سبطی قدر دانی و اظهار ارادت میکنند میخوام بگم آقای هامون سبطی که انقدر حرص و جوش میخورن که مبادا حق کسی ضایع بشه و به اصطلاح دانش آموزان به حق خودشون که معمولا رشته های پزشکی هست برسن چرا خودشون شدن مولف و معلم کنکوری ؟آقای دکتر سبطی مگه شما فارغ التحصیل رشته ی پزشکی از دانشگاه تهران نیستید؟چرا شمارو بیشتر با ادبیات کنکور میشناسن؟؟؟خب معلومه که در این راه(کنکور) پول های بیشتری به جیب میزنن . . از طرف دیگر هم به این مهم نگاه کنیم میفهمیم مولف های کنکور از فرش به عرش رسیدن و کسی هم نیست جلودارشون باشه مثل همین آقای سبطی یا آقای اشکان هاشمی در انتشارات الگو که در بارسلونای اسپانیا کلاس آنلاین زیست برگزار میکنه!!!!!
      "واعظان که این همه جلوه ی منبر و محراب میکنند/چون به خلوت می روند آن کار دگر میکنند."

دوست عزیز ذات خودتون رو به دیگران نسبت ندید به این کار میگن فرافکنی
      مرد حسابی منم دانشجوی دکتری دامپزشکی دانشگاه تهران هستم ، مشاور کنکور هستم ، تازه برنامه نویس دانشگاه هم هستم!
      هر 3 تاش هم از روی علاقه دنبالش رفتم...هر چند که با شناختی ازت پیدا کردم متغیری به جز منفعت در مغزت تعریف نشده پس علاقه نمی دونی یعنی چی...

ویرایش توسط After4Ever : 20 اردیبهشت 1395 در ساعت 17:31

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بخدا از دیروز داری در این فروم می چرخی که بگی شرط معدل بده هر کی که حامیشه تنبله و اون انتشاراتی هایی که حامیشن پول به جیب می زنند بسه برو درست رو بخون....از شما که سال سومت رو خوندی توقع می ره امسالم بشینی بخونی....
      دقیقا روی انتشاراتی دست گذاشتی که واقعا از همشون بهتره...سبطی ادبیاتش بده؟؟؟
      شما برو ادبیات کانون رو بخون
      زیست الگو بده برو دی وی دی های کنکور آسان است رو بخر
      بخدا من سال اول با فیزیک کانون زیر 30 زدم سال دوم بالای 60 رسوندم

مرد حسابی هنوز هیچی نشده کانون داره تبلیغ کلاسای ارتقای معدلش رو می کنه شده اون رو هم بهش فکر میکنی؟؟ اگر واقعا آدم آزاد و منطقی هستی برای اون یک تاپیک بزن

البته اگر شمایی می ری یک آیه از قرآن در میاری میگی ارتقای معدل کلاساش ثواب داره...

ویرایش توسط After4Ever : 20 اردیبهشت 1395 در ساعت 17:40

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از دیروز تا حالا همه چیز رو وسط کشیدی تا بگی معدل بالا ها درسخونن و معدل پایین ها درسخون نیستن

ابحث خدا پیغمبر کشیدی وسط ....
      حالا هم که توهم توطئه برت داشته
      آره سبطی یکی از ثروتمندترین مردای این مملکته و حالا هم داره توطئه می کنه کنکور حذف نشه یقیناً در این توطئه رژیم صهیونیست و عینگیلسیا دست دارن می خوان با برداشت قانون شرط معدل احمق ها وارد دانشگاه بشن و جامعه اسلام رو نابود کنند

فردا یک تاپیک بزن نشانه های فراماسونری در کنکور

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن