خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ismail1373 نمایش پست ها
      در ضمن آقای بیولوژی 115 شما که بالای هزار تا نوشته دارین و شدین کاربر حرفه ای: اگه درسخون بودین انقد نوشته نداشتین و میرفتین سر درساتون...شما همونایی هستید که اگه ده بار هم کنکور بدین کم کاری خودتون رو گردن عوامل میذارین...

یعنی روی تو رو من میداشتم ، بدون کنکور تمام مسوولینو خر میکردم میرفتم ردیف جلو توی دانشگاه شهید بهشتی دندان پزشکی میخوندم..بچه فکر میکنی کنکور برداشته شه ، انتشاراتیا تعطیل میشن؟؟سوژه ی بعدی میشه امتحان نهایی.پس زیاد حرف نزن.چرا به انتشاراتیه دیگه گیر ندادی؟؟این همه انتشاراتیه خوب داریم؟؟؟پس برو بیرون از انجمن لطفا.هرکی درس میخونه یا هرکی نمیخونه به خودش ربط داره ، به شما هیچ ربطی نداره..درضمن ، تعداد نوشته های هر شخص نشون دهنده ی میزان مطالعشه؟؟؟؟ بابا ایول عجب مخی داری ، چشم نخوری ایشالا
      تو ی لکه نور نشونم بده ، تا من دنیا بسازم از انفجار و تابشش...

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      در ضمن آقای بیولوژی 115 شما که بالای هزار تا نوشته دارین و شدین کاربر حرفه ای: اگه درسخون بودین انقد نوشته نداشتین و میرفتین سر درساتون...شما همونایی هستید که اگه ده بار هم کنکور بدین کم کاری خودتون رو گردن عوامل میذارین...

یعنی روی تو رو من میداشتم ، بدون کنکور تمام مسوولینو خر میکردم میرفتم ردیف جلو توی دانشگاه شهید بهشتی دندان پزشکی میخوندم..بچه فکر میکنی کنکور برداشته شه ، انتشاراتیا تعطیل میشن؟؟سوژه ی بعدی میشه امتحان نهایی.پس زیاد حرف نزن.چرا به انتشاراتیه دیگه گیر ندادی؟؟این همه انتشاراتیه خوب داریم؟؟؟پس برو بیرون از انجمن لطفا.هرکی درس میخونه یا هرکی نمیخونه به خودش ربط داره ، به شما هیچ ربطی نداره..درضمن ، تعداد نوشته های هر شخص نشون دهنده ی میزان مطالعشه؟؟؟؟ بابا ایول عجب مخی داری ، چشم نخوری ایشالا
      تو ی لکه نور نشونم بده ، تا من دنیا بسازم از انفجار و تابشش...

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته ایشون بعد 2سال به این درجه رسیدن
      این تعداد پست تقریبا طبیعیه

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته ایشون بعد 2سال به این درجه رسیدن
      این تعداد پست تقریبا طبیعیه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شماهم اگر به جای پرداختن به درآمد کسی که داری از تالیفاتش سود میبری و بخاطر کنکوری ها داره خودشو اذیت میکنه
      یه ذره به فکر درست بودی وضعیتت این نمیشد که به بقیه حسادت کنی و زحمات بقیه رو زیر سوال ببری
      احترام بقیه رو نگه دار

وقتی آقای سبطی و هاشمی صبح تا شب کلاس داشتن
      و شب تا صبح در حال تالیف بودن شما کجا بودی؟

اونوقت میخوای که اونا سود نبرن؟
      میخوای اصلا درامدشون رو بین همه کنکوری ها تقسیم کنن
      چطوره؟

همین شما که کتاب جفت این مولف هارو خریدی پس با خودت درگیر مشکل بزرگی هستی
      همین کافیه واست

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای بابا دعوا نداره که
      چرا عادت داریم هی سرمون تو زندگی بقیه باشه؟؟؟
      ایا کسی چاقو گذاشته زیرگلومون که کتابای نشردریافت رو بخریم؟؟؟
      ایا ادم حق نداره عوض بشه؟؟سلیقش عوض بشه هدفش عوض بشه؟؟؟یکی ممکنه موقع انتخاب رشته به ثبات شخصیت نرسیده باشه و فقط به خاطر اسم پزشکی و اینکه رتبه زیر۱۰۰۰شده بیاد پزشکی.بعدا نظرش شه و ببینه به درد این شغل نمیخورده و عشقش یه چیز دیگس
      ایا ادما حق انتخاب ندارن؟؟؟من خودم پارسال یه رشته ای بود ازش متنفررررر بودم امسال عاشقش شدم.چون شرایطشو فهمیدم وقتی منطقی فکر کردم دیدم اگه بشه این رشته رو قبول شم موفق ترم
      اینهمه ادم میرن مدرک یه رشته میگیرن بعدا شغلشون یه چیز دیگس کسی چیزی نمیگه.حالا این اقا چون پزشکه قضیش فرق کرده؟یکی وکالت خونده میاد معلم میشه یکی مهندسه میاد معلم میشه یکی هنر خونده میاد مربی ورزش میشه.دلش خواسته.مردم واسه خودشون زندگی میکنن نه بخاطر ما

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      یعنی کسی که پزشکی خونده حق نداره تدریس کنه؟؟
      کسانی که در این انتشارات کتاب می نویسن اگر بهترین نباشن قطعا جز بهترین های کنکور هستند..
      امثال عمارلو مصلایی ملاک پور اناری و هور فر...
      شاید هیچ وقت هیچ انتشاراتی نمی تونست از اینا کتاب چاپ کنه ولی آقای سبطی این کارو کرد..
      هرچند خودم زیاد از کتاب های ادبیات آقای سبطی خوشم نیومده ولی بقیه عالی بودن بخصوص همایش عمارلو...

A SONG OF ICE AND FIRE

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب اینا رفتن تو خلوت خودشون کتاب تالیف کردن و پول به جیب زدن دیگه حق کسی رو خوردن؟ من به شخصه اشکان هاشمی رو دوست ندارم ولی اگه رفته بارسلونا زندگی میکنه به خاطر اینه که اینجا کلاس و کتابش پرفروش بوده. دزدی نکرده که بیاد بگه یه آدم عقب مانده ذهنی بیارین دی وی دی های من رو تماشا کنه و بره سر جلسه 100 بزنه

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اول برو ببین با خودت چند چندی . همون اشکان هاشمی میتونست مثل اقای ع زیست بیاد تدریس میلیاردی در شهرها داشته باشه و جزوات و سوالات رو فقط د رکلاس بگه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abraham نمایش پست ها
      بله بهترین کتاب در زمینه ادبیات
      اگه ایشون نبودن که صدای امثال من به جایی نمیرسید
      واقعا کتاب خوبیه نه فقط برای آموزش کنکور بلکه برای یادگیری زبان فارسی به عنوان یه کتاب غیر درسی
      I want to live to survive people.

این وبلاگ منه :
      http://mannevesht73.blogfa.com

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما ی تخمینی زدیم واسه زیست الگو فقط پارسالش حدود 5 میلیارد ت فروختن
      پاسخ به سوالات سربازی

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      ما ی تخمینی زدیم واسه زیست الگو فقط پارسالش حدود 5 میلیارد ت فروختن
      زحمت کشیده کتاب به این جالبی نوشته باید هم فروش بره.آره بابک زنجانی هم زحمت کشید اصلا بدون زحمت پول در نمیاد.
      خود دزدی هم خا...میخواد.

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان به حاشیه توجه نکنید
      بچسبید به درستون

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abraham نمایش پست ها
      زحمت کشیده کتاب به این جالبی نوشته باید هم فروش بره.آره بابک زنجانی هم زحمت کشید اصلا بدون زحمت پول در نمیاد.
      خود دزدی هم خا...میخواد.
      در این که چنین کارهایی سخت هستن و ارزه میخوان شکی نیست.
      ولی توجیه کارهای زشت حرام هست.

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

در این که چنین کارهایی سخت هستن و ارزه میخوان شکی نیست.
      ولی توجیه کارهای زشت حرام هست.
      بله شما درست میگین
      اما من از لفظ دزدی استفاده کردم.
      اگه دزدی ارزه نمیخواست که همه دزد بودن(که البته کمم نیستن)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن