خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بهترین کتاب فیزیک 3

سلام.امسال دوم تجربیم ومیخوام برم از نمایشگاه یه کتاب فیزیک 3 خوب بگیرم تا تابستون تمومش کنم.امسال الگو سه بعدی داشتمو درسنامه هاش خوب هم بود.بین چن منبع گیر کردم بین اینا یا هر منبعی که شما پیشنهاد میدی کدوم خوبه؟
      1)فیزیک سه الگو
      2)فیزیک پایه خیلی سبز
      3)فیزیک پایه گاج

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramandi نمایش پست ها
      سلام.امسال دوم تجربیم ومیخوام برم از نمایشگاه یه کتاب فیزیک 3 خوب بگیرم تا تابستون تمومش کنم.امسال الگو سه بعدی داشتمو درسنامه هاش خوب هم بود.بین چن منبع گیر کردم بین اینا یا هر منبعی که شما پیشنهاد میدی کدوم خوبه؟
      1)فیزیک سه الگو
      2)فیزیک پایه خیلی سبز
      3)فیزیک پایه گاج
      سلام دوست عزيز
      واسه اينكه جواب سوالت رو بدم اول بايد بدونم كه فيزيكت در چه سطحيه .
      اگر ضعيف هستى به نظرم خيلى سبز سوم يا مبتكران شهريارى خوبه .
      اما اگر سطحت متوسطه به نظرم گاج پايه بگير، اگر چه واسه سال سوم توصيه اش نميكنم چون فقط خلاصه نكات داره و به درد كنكور ميخوره .
      هرچند كه خودم از كتاب الگو اموزش خوشم نمياد اما تعريف الگو هم شنيدم .

به نظرم بهتره برى كتابخونه و ببينى از كدوم كتاب فيزيك خوشت مياد و با كدوم راحتترى. اما خيلى سبز به نظرم از بقيه بهتره .
      كلا نظرم اينه اگه سطحت ضعيفه و نميتونى امتحانات تشريحى رو خوب بدى سعى كن دنبال منبعى باشى كه تشريحى تر كار كرده باشه .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کس دیگه ای نظر نداره؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کس دیگه ای نظر نداره؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من پیشنهاد میکنم شما هم از فیزیک ۳ خیلی سبز استفاده کنی و هم از فیزیک پایه گاج چون هر کدوم به تنهایی کامل نیست در واقع خیلی سبز درسنامه های مفهومی و کاربردی داره اما پایه گاج درسنامه هاش خیلی خلاصه و برای شما که از دوم به سوم می ری غیر قابل فهم هست اما تست های کنکور رو به خوبی طبقه بندی کرده و پاسخ های کامل به هرتست رو داده و در مواقع نیاز تکنیک های سریع حل کردن رو گفته مخصوصا مبحث خازن و توزیع جریان را به خوبی میشه با این تکنیک ها حل کرد البته برای نهایی نمیتونی از این راه های کوتاه استفاده کنی و نکته آخر این که فیزیک پایه خیلی سبز رو من ندیدم اما تست های فصل اولشو دیدم اما باز هم تست های فیزیک پایه رو بیشنر میپسندم و نظری که در مورد خیلی سبز دادم در مورد فیزیک ۳ خیلی سبز بود

Sent from my G630-U10 using Tapatalk

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      دوست عزیز من پیشنهاد میکنم شما هم از فیزیک ۳ خیلی سبز استفاده کنی و هم از فیزیک پایه گاج چون هر کدوم به تنهایی کامل نیست در واقع خیلی سبز درسنامه های مفهومی و کاربردی داره اما پایه گاج درسنامه هاش خیلی خلاصه و برای شما که از دوم به سوم می ری غیر قابل فهم هست اما تست های کنکور رو به خوبی طبقه بندی کرده و پاسخ های کامل به هرتست رو داده و در مواقع نیاز تکنیک های سریع حل کردن رو گفته مخصوصا مبحث خازن و توزیع جریان را به خوبی میشه با این تکنیک ها حل کرد البته برای نهایی نمیتونی از این راه های کوتاه استفاده کنی و نکته آخر این که فیزیک پایه خیلی سبز رو من ندیدم اما تست های فصل اولشو دیدم اما باز هم تست های فیزیک پایه رو بیشنر میپسندم و نظری که در مورد خیلی سبز دادم در مورد فیزیک ۳ خیلی سبز بود

Sent from my G630-U10 using Tapatalk
      نظرت در مورد الگو چیه؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramandi نمایش پست ها
      نظرت در مورد الگو چیه؟
      من الگو رو ندیدم اما کتاب های الگو به درد یک فردی تازه می خواد چیزی رو شروع کنه نمی خوره مثلا کتاب زیست الگو تست هاش خسته کننده و حال به هم زنه و سال سوم تو به اندازه کافی مشغله داری و نمیتونی الگو رو تموم کنی به نظر من تست های گاج رو بتونی سال سوم تموم کنی راحت می تونی درصد خوبی داشته باشی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اپ

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کس دیگه ای نظر نداره؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کس دیگه ای نظر نداره؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن