خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

معرفی کتاب فیزیک برای علاقمند شدن

دوستان من الان سال سوم هستم و تو فيزيك به شدت ضعف دارم ميخوام يه كتاب فيزيك بهم معرفى كنيد كه به فيزيك علاقه مند شم ( مثل مبتكران تو شيمى ) ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      کتاب رو مطمئن نیستم... اما سیدی فیزیک کامیار بنظرم خوبه... منو که علاقه مند کرده

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanfrs نمایش پست ها
      دوستان من الان سال سوم هستم و تو فيزيك به شدت ضعف دارم ميخوام يه كتاب فيزيك بهم معرفى كنيد كه به فيزيك علاقه مند شم ( مثل مبتكران تو شيمى ) ممنون
      اگه کتاب درس نامه دار میخوای برو فیزیک پایه ی گاج رو بگیر . درس نامش تقریبا مثل شیمی مبتکران قوی و کامل هست . اگر کتاب تست قوی هم میخوای الگو پایه بهترین انتخابه .

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی سبز جامع پایه
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      آموزش نشر الگو

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم
      من رشته تحصیلیم ریاضی فیزیک بوده به نظر کتاب های سیاه و سفید استاد شهریاری عالین
      البته از سال88 دیگه چاپ نمیشن
      اما اگه بتونی پیدا کنیش فوق العاده است

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرسى دوستان ، من واسه سال دوم اموزش نشر الگو داشتم ولى ازش خوشم نيومد يه بار از روش خوندم ديگه اصن بازش نكردم . گاج هم پايه شو دارم ولي درسنامه هاش خيلى خلاصه اس . يه كتاب ميخوام كامل و مفهومى با زبان قابل فهم توضيح داده باشه .

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز سوم رو یه نگاهی بنداز ببین چطوره ، نمونه صفحه رو سایت خیلی سبز داره
      این تایپک رو هم مشابه تایپک خودته یه نگاه بنداز
      http://forum.konkur.in/thread39459-2.html#post779219
      ویرایش توسط AmirMansour : 09 اردیبهشت 1395 در ساعت 19:59

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرسى دوستان ، من واسه سال دوم اموزش نشر الگو داشتم ولى ازش خوشم نيومد يه بار از روش خوندم ديگه اصن بازش نكردم . گاج هم پايه شو دارم ولي درسنامه هاش خيلى خلاصه اس . يه كتاب ميخوام كامل و مفهومى با زبان قابل فهم توضيح داده باشه .
      چرا کتابفروشی نمیری انتشارات معروف رو یه نگاه بندازی ؟
      مبتکران علاوه بر شیمی شنیدم فیزیکشم خوبه . اونم یه نگاه بنداز

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم تا همین تابستون گذشته بافیزیک مشکل داشتم درحد۲۰ درصد میزدم اومدم روش خوندنمو عوض کردم اول هر فصلو چند قسمت میکنم بعد اول کتاب میخونم دقیق بعد تست گاج میزنم بعد که همه قسمتای اون فصلو خوندمو تست زدم درس نامه ی گاج رو میخونم همزمان کتابو مسخونم زیر نکات مهمش خط میکشم نکات اضافی که گاج گفته کنار کتاب می نویسم الان حدودن فیزیک۷۰ درصد میزنم انقد علاقه مند شدم که میخام بعد ازکنکور فیزیک درس بدم

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      انتشارات خوش خوان(برا سال سوم داشتمش درسنامه خوبی داشت )
      +درسنامه خیلی سبز سوم هم خوبه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خيلو سبز پايه يا سوم ؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      خيلو سبز پايه يا سوم ؟
      پایه رو ندیدم
      سوم رو داشتم،خوب نوشته بود
      کلا برا سال سوم همه انتشارات خوب کار کردن الگو (دو جور کتاب داره یکی تست یکی آموزش اون آموزشش رو باید بگیری)،خیلی سبز(هم تست هم آموزش هر دو رو خوب پوشش داده)،خوشخوان(تستهاش چون پاسخنامه تشریحی نداره به درد نمیخوره) ی سر برو کتابفروشی هرسه رو از نزدیک ببین هرکدوم رو پسندیدی بخر

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خود کتاب درسی چون همه چیوو خیلی ساده گفته و مفهموم و درک می کنی شایدد خیلی نتونی با خوندنش مساله حل کنی ولی اگه اونو نخونی و بری سراغ کتابای کمک درسی احتمالا اونارم نمی فهمی بعددد دیگه از فیزیک بدت میادد و گرنه ادم همیشه چیزایی رو ک راحت می فهمه دوس داره
      و در گوش ان کس که در تسخیر شیطان است اما این را زمزمه می کنم همان به که شیطانت را بزرگی کنی که در این نیز تو را راهی است به بزرگی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن