خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوستام به کمکتون نیاز دارم

من در طول سال تحصیلی برای امتحان نهایی نخوندم امتحانم تا ده روز ديگه شروع ميشه من به نظرتون میتونم با شب امتحان خوندن معدل خوبی بیارم یا اگه نيارم نميتونم دیگه به یک دانشگاه خوب برم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تلاش کنی میشه
      چون منم اینجوری قبول شدم
      البته بگم سر امتحان حسابان داغون شدم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseknc نمایش پست ها
      من در طول سال تحصیلی برای امتحان نهایی نخوندم امتحانم تا ده روز ديگه شروع ميشه من به نظرتون میتونم با شب امتحان خوندن معدل خوبی بیارم یا اگه نيارم نميتونم دیگه به یک دانشگاه خوب برم؟
      سلام دوست عزیز
      به نظر من از الان شروع کنید درس های تخصصیتون رو بخونید چون دروس عمومی رو میشه شب امتحان جمعش کرد ولی دروس تخصصی رو نه!
      پس از الان شروع به خوندن دروس تخصصی کنید
      موفق باشید
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درسته
      تنبلی باید بذاری کنار
      موفقیت با تنبلی جور در نمیاد...

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام....قطعا کمی پیش زمینه دارین ولی بازهم باید تلاشتون دو برابر یک فردی باشه که از قبل خونده اگر تلاش کنین میتونین .
      موفق باشین..... .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله میشه من خودم همیشه شب امتحانی بودم البته اینکه پایه اختصاصی هاتون ضعیف باشه من تضمین نمیکنم نمره بیارید ولی اگه توو اختصاصی ها خوب بودین همیشه میشه نمره خوب اورددر کل نهایی سوالات روتینی داره با مرور سوالات سال های گذشته میشه نمره خوبی کسب کرد چ عمومی چ اختصاصی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه تلاش کنید البته که میتونید همونطور که خودتون گفتید 10 روز مونده و فاصله ی بین امتحانات هم فرصت بسیار خوبیه
      سعی کنید جزوات و کتابهای کمک درسی که به سطح امتحانات نهایی نزدیک هستن(نه خیلی سطح پایینی داشته باشن و نه خیلی سخت)و در بعضی درسها هم فقط خود کتاب رو انتخاب کنید
      بر اساس ضرایب درسها در کنکور و قوی یا ضعیف بودنتون در هر درس ساعات مطالعتون رو بین دروس تقسیم کنید و فقط هم سوالات سالهای گذشته و مثالها/تمرینها/خودآزمایی ها/مسائل تو کتاب رو حل کنید

افسوس زمان از دست رفته-ناامیدی-استرس-مقایسه خودتون با کسانی که درسها رو خوندن و تمام افکار منفی هم ممنوع
      لبخند بزن:>
      این را مطمئن باش
      هیچ چیز در این دنیا ارزش محو شدن لبخند زیبایت را ندارد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله...فقط سعی کن استرستو کنترل کنی حتماااااااا و درس نخونده هم نداشته باشی همه ی درسارو قبل امتحان حدااااااااقل ی دور خونده باشی...تازه دههههه روز مونده کلی کار میشه کرد تو این ده روز!!
      موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      میشه من خودم هر درسو فقط شب امتحان خوندم یعنی فرجه هارم از دست دادم ریاضی فقط از شب ساعت۱۲ خوندم تا صب ۶ بعدم رفتم امتحان معدلم شده ۱۹.۹۰
      میشه اگه خوب بخونی منم نمونه اش
      توکلت به خدا راستی امتحان اولتون اگه خیلی سخت بودو خرابش کردی نگران نشو پارسال واسه ما دینی رو خیلی سخت داده بودن یعنی چرت و پرت بود خیلی از بچه ها امیدشونو از دست دادن بقیه رم خراب کردن در حالیکه دینی پاسخ نامشو یا همون ریزبارمو تغییر دادن نمره هاش عالی شد من ۲۰ شدم
      امتحانام یکی در میون سخت بود
      موفق باشی
      ویرایش توسط Healer : 11 اردیبهشت 1395 در ساعت 02:47

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      همه به فکر کنکورن تو به فکر امتحانات پیش. مگه امتحاناته پیشم مهمه؟ پاسش کن بره.
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      یکی بود و یکی نبودش کجاست
      بیا و این جهش رو درک کن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دانش بنیان نمایش پست ها
      نه اصلا مهم نیس
      اینا مثلا میخان بگن درس خونن

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دانش بنیان نمایش پست ها
      مگه کسی که سوالو پرسیده سوم نیست؟؟؟!!!!
      مال پیش ۵درصد تاثیر مثبته

13. Top | #13
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      تقلب کن اگه حتی تقلب کردنش سخته:-) امتحان نهایی که مهم نیست بابا از الان شبی سه ساعت هر درسو بخون؛ بعد با دوستاتم هماهنگ کن برید به امید هم:/ پارسال ما درسای امتحان نهایی رو بخش بخش میخوندیم یعنی هرکی یه مبحث رو میخوند بعد میرفتیم با هم دانشمونو ب اشتراک میگذاشتیم البته بستگی به شانسم داره چون حوزه امتحانی ما پارسال خیلی خرتوخر بود ولی کلا تقلب راهکار خوبیه.موفق باشید

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خسته نباشی آقا حسین

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

با شب امتحان معلومه که نمی شه
      ولی از الان برنامه ریزی کنی میشه و رفع اشکال کنی و نکات مهم رو شناسایی کنی میشه
      جزوه بنی هاشم هم خوبه
      I want to live to survive people.

این وبلاگ منه :
      http://mannevesht73.blogfa.com

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن