خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      خوابو باهات موافقم......................مگه شبا تا ساعت چند میخونی؟
      12ونیم...1 یا شاید 2.
      بیشتر 12ونیم کتابو میبندم
      خوابم 7ساعت یا 8 ساعتی میشه.
      کم تر میشه بدتر میشم.بیشتر میشه بدتر میشم در هرصورت گیر کردم وقتیم کم میخوابم واقعا مغزم بازدهیش کم میشه.بازدهی کم منظورم بی حوصلگیه.بی دقنی...
      I wanna thank me for believing in me

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      عرق سرد اره.
      برم جای دیگه نوچ همونجوریم.
      دور و برمو نگاه میکنم انگار تصاویر دور و برم با صحنه اهسته رد میشن یا شاید من خیلی گیج شدم.
      دارم میمیرمخودم میدونم
      یه حمله استرس سادست ولی اگه نرید دکتر خیلی وضعتون بدتر میشه . توی اینترنت کسی نمیتونه راه حلی بهتون بده فقط برید پیش یه پزشک مغز واعصاب یا روانپزشک تا داروی مناسب رو تجویز کنن

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم
      شاید کمبود آهن داری بهت پیشنهاد می کنم ی آزمایش بدی
      اما اصل موضوع اینه که نه کنکور و نه هیچ چیز دیگه ای تو دنیا ارزش به خطر افتادن سلامتیتو نداره
      بی خیال ....

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خواب مشکل من هم بود
      قبل از عید ۸ ساعت میخوابیدم اما تا همین سه چهار روز پیش حتی با ۱۰ ساعت خواب بیحوصله بودم که با یکی دو روز قهوه خوردن خوب شدم
      عرق کردن هم حتی با این شدتی که گفتی میتونه طبیعی باشه
      داداش خودم در هر شرایطی که بگی حتی تو سرمای زمستان
      دست و پاهاش به شدت عرق میکنه (یعنی من اصلا دست بهش نمیزنم. دستگاه تقطیره والا )
      دکتر براش دوتا آزمایش نوشت که یکیش تیروئید بود
      آخرش هم گفت که هیچ مشکلی نداره و طبیعیه
      پیشنهاد میکنم بری دکتر
      لرز طبیعی نیست

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      یه دو هفتس خیلی خیلی خیلی خیلییی خوابم میاد بدنم همش خستس مخصوصا چشمام .خوابمو هرجور تنظیم میکنم باز همین حسو دارم.
      سرم درد میگیره گاهی.وقتی ب درس و کنکور فک میکنم یه استرس عجیبی میگیرم طوری ک قلبمو احساسش میکنم ک چطور میزنه یدفه بدنم انگار میلرزه .دستام یخ میشه و عرق میکنه.موقع درس خوندنم جدیدا انگار قلبم ی جوری مث وقت اضطراب میزنه.
      خیلی عرق میکنم دستم حتا کف پاهام.
      نمیدونم چمه.
      من 4 ساله پشت کنکورم استرسم داشتم اما ادم استرسی نبودم! یه استرس عادی.اما جدیدا حس میکنم غیر نرمالم.
      کسی اینجوری هست؟ طبیعیه یا باید دکتر برم؟ میترسم دکتر برم دارو خواب بم بده بدتر بخوابم.
      یا ریتالین بده .دوستام رستالین میخورن شب تا صب بیدارن و با تمرکز میخونن اما مشاورم گفت ریتالین مث شیشس و دکتر مغز و اعصاب باید تجویز کنه.
      از داروام میترسم.
      هرچیزی میخورم.قهوه ام میخورم باز حس خستگی خواب و حس منگ بودنه تو وجودمه.
      میترسم باعث ضربه ب درسم بشه
      طبیعیه
      بهار آدم اینجوری میشه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یا افسردگی دارین یا به خاطر فصل بهاره!

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه دو هفتس خیلی خیلی خیلی خیلییی خوابم میاد بدنم همش خستس مخصوصا چشمام .خوابمو هرجور تنظیم میکنم باز همین حسو دارم.
      سرم درد میگیره گاهی.وقتی ب درس و کنکور فک میکنم یه استرس عجیبی میگیرم طوری ک قلبمو احساسش میکنم ک چطور میزنه یدفه بدنم انگار میلرزه .دستام یخ میشه و عرق میکنه.موقع درس خوندنم جدیدا انگار قلبم ی جوری مث وقت اضطراب میزنه.
      خیلی عرق میکنم دستم حتا کف پاهام.
      نمیدونم چمه.
      من 4 ساله پشت کنکورم استرسم داشتم اما ادم استرسی نبودم! یه استرس عادی.اما جدیدا حس میکنم غیر نرمالم.
      کسی اینجوری هست؟ طبیعیه یا باید دکتر برم؟ میترسم دکتر برم دارو خواب بم بده بدتر بخوابم.
      یا ریتالین بده .دوستام رستالین میخورن شب تا صب بیدارن و با تمرکز میخونن اما مشاورم گفت ریتالین مث شیشس و دکتر مغز و اعصاب باید تجویز کنه.
      از داروام میترسم.
      هرچیزی میخورم.قهوه ام میخورم باز حس خستگی خواب و حس منگ بودنه تو وجودمه.
      میترسم باعث ضربه ب درسم بشه

سلام
      اولا مشخصه که استرس کاملا بهتون غالب شده و باید مهارش کنین .امکان داره از تیروئید هم باشه به دلیل کم تحرکی.ولی چیزی که هست شما باید عادت غذاییتون رو هم در فصل بهار تغییر بدین و سعی کنین تعداد وعده های بیشتر اما در هر وعده بخصوص صبحانه و ناهار حجم کمتری رو بخورین تا سنگین نشین که بعدش احساس کسلی و خواب الودگی کنین.
      هر از چند گاهی از سرجاتون بلند شین و برین دم پنجره و یکم از هوای تازه اکسیژن بگیرین.
      درکل فکر میکنم برین دکتر عمومی بد نیست اگر تشخیص بدن براتون ازمایش مینویسن که چربی و هرمونهاتون رو بسنجن.از دارو هم نترسین اگر دکتر خونوادگی دارین که شرایطتون رو میدونه اگر هم پزشک خونوادگی هم ندارین قبل تجویز دارو شرایطتون رو به دکتر بگین خودشون دارویی میدن که مناسب شرایطتون باشه.
      نگران نباشین.....موفق باشین...... .

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بی خیال این صحبت ها باش
      تلاش کن ی کم از فضای کنکور فاصله بگیری
      یادت باشه:
      کنکورامتحان ساده ای است که فقط بزرگ برگزار میشه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      12ونیم...1 یا شاید 2.
      بیشتر 12ونیم کتابو میبندم
      خوابم 7ساعت یا 8 ساعتی میشه.
      کم تر میشه بدتر میشم.بیشتر میشه بدتر میشم در هرصورت گیر کردم وقتیم کم میخوابم واقعا مغزم بازدهیش کم میشه.بازدهی کم منظورم بی حوصلگیه.بی دقنی...
      من که 12 بیهوشم عصرا هم نیم ساعت میخوابم..............هرجووووور راحتی درس بخون عزیزم این قوت درس خوندنت رو میبره بالا

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      این دو دلیل داره
      1- میتونه به خاطر افسردگی مفرط باشه
      2- میتونه از خستگی حاصل از خوندن برای کنکور باشه
      شما در طول روز از سیب استفاده کنید چون باعث ارامش اعصاب میشه و همینطور چای سبز!
      و برای مورد دوم هم میتونید یکی دو روز به خودتون استراحت بدید تا خستگیتون از بین بره
      موفق باشید
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

11. Top | #26
      mil
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      یک روز امتحان کن 3-4 لیتر آب خور ببین درست میشی یا نه

12. Top | #27
      mil
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      البته من همیشه تو زندگیم همینطوریم خیلی عضاب آوره

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من تا از حموم بیرون میام بیهوش میشم مردم میرن دوش میگیرن سر حال میشن من ...

14. Top | #29
      mil
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir76hossein نمایش پست ها
      من تا از حموم بیرون میام بیهوش میشم مردم میرن دوش میگیرن سر حال میشن من ...
      من همینطوریم .می گند نوزاد ها این طوری اند ولی بعدا درست می شن من نشدم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      زیاد درگیر کنکور نشو هر چی به روز کنکور فکر کنی بدتر میشی.... دیگه از من بدتر نداریم که روز کنکور پارسال یه حادثه ی وحشتناک براش پیش بیاد که کل جلسه رو با گریه امتحان بده...
      پس خدارو شکر کن و فقط بگو من همه ی تلاشمو میکنم خدا بهترینارو بم میده... توی فاز قرص و اینا هم نرو خیلی بد میبینی... آرامش داشته باش و فقط تا کنکور بخون... خواب زیاد هم مال فصل بهاره طبیعیه
      سردردت هم فکر کنم یا مال قهوس یا استرس.... من یک روز قهوه نمیخوردم از سردرد میمردم.... امسال شکر خدا ترک اعتیاد کردم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن