خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

یکی منو آروم کنه لطفا!

سلام من یک عدد کنکوری هستم که خوب و زود یاد می گیرم اما نمی دونم بابت چی استرس دارم وقتی می دونم می تونم!!!!از این تپش قلب ها و آژیته بودن ها خسته شدم دیگه مدتی پناه بردم به خاندان محترم بنزودیازپین ها (با تجویز پزشک) . اما بعد تمام شدن بازم بعد مدتی برگشت اضطراب و استرسم . هی به خودم می گم آخه تو که انقدر باهوشی و زود یاد می گیری فازت چی خوذت رو باور نداری ولی واقعا نمی دونم چجوری باید باهاش کنار بیام. مصرف کلرادیازپوکساید و دیازپام روی یادگیریم اثر می گذاشت الان که استفاده نمی کنم واقعا اوکی هستم . ببینید من خودم رو باور دارم ولی یه دو درصدی هست که کار رو خراب می کنه .یعنی من 98 درصد خودمو قبول دارم .اون دو درصد احتمالات منفی رو نمی تونم از خودم دورشون کنم ...دقیقا برای کارشناسی اولم هم همین شد اگر استرس نداشتم که سر از بیرجند در نمیاوردم و رتبه م 6000 نمی شد با وجود اینکه قبلا تا Pre-TOEFL خونده بودم ! در دانشگاه هم همینطور...با کوچکترین نمره ی پایین خودمو می باختم! می دونم که می تونم علوم پزشکی تهران بیارم من تا دوران راهنمایی آدم دهن بینی نبودم کار خودمو می کردم طوری بود که دوسال پیش معلم عربی راهنماییم رو تو خیابون دیدم گفت تو واقعا دانشگاه قبول شدی؟؟؟ من خودمو باور داشتم و برام مهم نبود دیگران چی فکر می کنن! من چی بر سرم آمده؟
      I want to live to survive people.

این وبلاگ منه :
      http://mannevesht73.blogfa.com

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadis73 نمایش پست ها
      سلام من یک عدد کنکوری هستم که خوب و زود یاد می گیرم اما نمی دونم بابت چی استرس دارم وقتی می دونم می تونم!!!!از این تپش قلب ها و آژیته بودن ها خسته شدم دیگه مدتی پناه بردم به خاندان محترم بنزودیازپین ها (با تجویز پزشک) . اما بعد تمام شدن بازم بعد مدتی برگشت اضطراب و استرسم . هی به خودم می گم آخه تو که انقدر باهوشی و زود یاد می گیری فازت چی خوذت رو باور نداری ولی واقعا نمی دونم چجوری باید باهاش کنار بیام. مصرف کلرادیازپوکساید و دیازپام روی یادگیریم اثر می گذاشت الان که استفاده نمی کنم واقعا اوکی هستم . ببینید من خودم رو باور دارم ولی یه دو درصدی هست که کار رو خراب می کنه .یعنی من 98 درصد خودمو قبول دارم .اون دو درصد احتمالات منفی رو نمی تونم از خودم دورشون کنم ...دقیقا برای کارشناسی اولم هم همین شد اگر استرس نداشتم که سر از بیرجند در نمیاوردم و رتبه م 6000 نمی شد با وجود اینکه قبلا تا Pre-TOEFL خونده بودم ! در دانشگاه هم همینطور...با کوچکترین نمره ی پایین خودمو می باختم! می دونم که می تونم علوم پزشکی تهران بیارم من تا دوران راهنمایی آدم دهن بینی نبودم کار خودمو می کردم طوری بود که دوسال پیش معلم عربی راهنماییم رو تو خیابون دیدم گفت تو واقعا دانشگاه قبول شدی؟؟؟ من خودمو باور داشتم و برام مهم نبود دیگران چی فکر می کنن! من چی بر سرم آمده؟
      سلام خسته نباشید

به نظرم بهتره 1ی 2 روز کتاب رو رها کنین ( البته اگه بعدش میتونین برگردین و تو ساعت مطالعتون تاثیر نمیزاره )
      یا اینکه میتونین شبا با کسی که باهاش زیاد میخندین حرف بزنین تو روحیتون تاثیر میزاره !
      مثلا خود من فقط آخر هر هفته با یکی از دوستهام که دختر هم هست و ایشونم دارن واسه کنکور تجربی میخونن صحبت میکنم
      ولی سعی کنین قرص ها رو کمتر کنین و روشهای طبیعی واسه کم کردن استرس روی بیارین

و اگه بازم هیچ راهکاری براتون جوابگو نبود پیشنهاد اخر من اینکه برای خودتون شوهر اختیار کنین

ایشالله که رشته ای که مد نظرتون هست قبول میشید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اروم باش لطفا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب استرس و رو واست چیزه شاخی نکن
      99درصد کنکوریا این موقع استرس دارن
      سخت نگیر به خودت
      یا میشه اون چیزی که میخوای
      یا نمیشه دیگه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      1.اول از همه به خدا توکل کن. و ازش بخواه هرچی خیره رو برات رقم بزنه.دیگه بقیه اش تلاشه خودته دیگه.
      و به این آیه تو امضام هم توجه ویژه کن.

......وَ مَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجاً وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَ مَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
      إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْراً
      (آیه 2 و3 سوره طلاق)
      هر کس تقوای الهی پیشه کند، خداوند راه نجاتی برای او قرار می‌دهد،و او را از جایی که گمان ندارد، روزی می‌دهد،و هر کس بر خدا توکل نماید، خدا او را کفایت می‌کند،
      و خداوند فرمان خود را به انجام می‌رساند، همانا خدا برای هر چیزی اندازه‌ای داده است

2.بالاتر از سیاهی که رنگی نیست.
      550 هزار نفر کنکور تجربی شرکت میکنن ولی یکی-دو درصدشون پزشکی,دندون, دارو قبول میشن. بقیه هم شاید میرن دنبال یه کار معمولی و یه زندگی معمولی تر.
      بدون هیچ استرس و قرصی!؟
      شاید از خیلی از اون دو درصد هم موفقتر باشن.
      زندگی رو محدود به کنکور نبینین...
      ویرایش توسط Flicker_Of_Hope : 06 اردیبهشت 1395 در ساعت 01:18

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      خوش به حال تو ولی من برعکس تو هیچی استرس ندارم هیچی نمیخونم خیالمم نیست کاش یکم استرس داشتم و به خودم میومدم
      [SIGPIC][/SIGPIC]

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinzj نمایش پست ها

سلام خسته نباشید

به نظرم بهتره 1ی 2 روز کتاب رو رها کنین ( البته اگه بعدش میتونین برگردین و تو ساعت مطالعتون تاثیر نمیزاره )
      یا اینکه میتونین شبا با کسی که باهاش زیاد میخندین حرف بزنین تو روحیتون تاثیر میزاره !
      مثلا خود من فقط آخر هر هفته با یکی از دوستهام که دختر هم هست و ایشونم دارن واسه کنکور تجربی میخونن صحبت میکنم
      ولی سعی کنین قرص ها رو کمتر کنین و روشهای طبیعی واسه کم کردن استرس روی بیارین

و اگه بازم هیچ راهکاری براتون جوابگو نبود پیشنهاد اخر من اینکه برای خودتون شوهر اختیار کنین

ایشالله که رشته ای که مد نظرتون هست قبول میشید

یکی بود که توی روحیه م اثر می گذاشت و تنها دوستم بود که یهو ناپدید شد و تمام نشونی هاش رو از دسترس خارج کرد ....
      قرص نمی خورم دوماهه. ولی دوهفته س دوباره... و بدترین چیزش اینه که پناه من بعد از استرس خوابیدنه! دو روزه من روزی 15 ساعت دارم می خوابم !

شوهر درمان درد بی درمانه ؟ ))

ممنون شما هم همین طور امیدوارم رشته مورد نظرتون قبول شین

این وبلاگ منه :

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moez نمایش پست ها
      خوش به حال تو ولی من برعکس تو هیچی استرس ندارم هیچی نمیخونم خیالمم نیست کاش یکم استرس داشتم و به خودم میومدم

هیچ وقت آرزوی استرس نداشت باش منم یه روز مث تو آرزو می کردم کاش معنی استرسو بفهمم ولی الان ناجور فهمیدم

این وبلاگ منه :

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Flicker_Of_Hope نمایش پست ها
      1.اول از همه به خدا توکل کن. و ازش بخواه هرچی خیره رو برات رقم بزنه.دیگه بقیه اش تلاشه خودته دیگه.
      و به این آیه تو امضام هم توجه ویژه کن.

......وَ مَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجاً وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَ مَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
      إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْراً
      (آیه 2 و3 سوره طلاق)
      هر کس تقوای الهی پیشه کند، خداوند راه نجاتی برای او قرار می‌دهد،و او را از جایی که گمان ندارد، روزی می‌دهد،و هر کس بر خدا توکل نماید، خدا او را کفایت می‌کند،
      و خداوند فرمان خود را به انجام می‌رساند، همانا خدا برای هر چیزی اندازه‌ای داده است

2.بالاتر از سیاهی که رنگی نیست.
      550 هزار نفر کنکور تجربی شرکت میکنن ولی یکی-دو درصدشون پزشکی,دندون, دارو قبول میشن. بقیه هم شاید میرن دنبال یه کار معمولی و یه زندگی معمولی تر.
      بدون هیچ استرس و قرصی!؟
      شاید از خیلی از اون دو درصد هم موفقتر باشن.
      زندگی رو محدود به کنکور نبینین...

آخه چجوری می تونم به خدایی که با من به عنوان زن مشکل داره و ورود من در ایام قاعدگی به معبد و مسجد حرام و گناه می دونه تکیه کنم ؟ خدایی که اجازه نمی ده در روزهایی که به طور طبیعی و به خاطر تغییر هورمونی افسردگی دارم بهش پناه ببرم؟

این وبلاگ منه :

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m a h s a نمایش پست ها
      اروم باش لطفا

چشم

این وبلاگ منه :

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عزيز من ما هممون داريم درس ميخونيم به اميد يه زندگي بهتر نه براي شكنجه شدن!
      شما داري براي استرس كنكورت قرص مصرف ميكني؟!اگر اينقدر شديده استرست بابا كنكور رو ول كن قبر پدر كنكور و دانشگاه و....
      شما مگه چندسال ميخواي عمر كني؟!٩٠سال؟١١٠سال؟١٥٠سال؟ ند سال؟وميدوني هم كه سالهاي اخر طراوت و قدرت الانت رو نداري يعني الان بخوام بگم بهترين دوران زندگي ادم بين١٥-٥٠سال هست
      بعد شما اومدي دوباره كنكور ميدي با وجود اينكه قبلا هم دانشگاه بودي كه استرس بگيري و قرص بخوري؟!يعني خوشت مياد از اين وضع؟؟!!
      بشين يه روز -د روز يا يه هفته فقط باخودت حرف بزن و مشكلات رو به((خودت ))بگو يا اگر نميتوني و راحت نيستي توي يدونه دفتر تمام احساسي رو كه داري بنويس و روش فكر كن..... اين روش خيلي عاليه و از يك تن قرصهم بهتره.... من وقتي زياد استرس ميگيرم يا باخودم حرف ميزنم و مشكلاتم رو ميگم(البته ديونه نيستم ها!!! ولي جدا از شوخي هممون ميدونيم حرف زدن با خودمون خيلي تاثير خوبه ميذارن)يا اينكه هرچي احساس دارم و فكر ميكنم رو توي يه دفتر مينويسم..دقت كن((هر))احساسي ... مثلا يه بار ميبيني به خاطر كم كاري از خودم متنفر ميشم و براي همين كلي بد وبيره و فحش توي دفتر براي خودم مينويسم!!!! كلا هر چي تو دلم و تو ذهنم هست رو مينويسم بعدش اروم ميشم و منطقي. ! بعد اون چيزايي كه نوشتم رو ميخونم ميبينم خيلي چيزاي مسخره و خندا داري هستن!!! بعد عقلم سر جاش مياد و احساس استرس يا خود بزرگ بيني!!ياهرچي از بين ميره
      اين روشو حتما امتحان كن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      همونطور که گفتن منم رو شوهر تاکید میکنم بشدت

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m a h s a نمایش پست ها
      خب استرس و رو واست چیزه شاخی نکن
      99درصد کنکوریا این موقع استرس دارن
      سخت نگیر به خودت
      یا میشه اون چیزی که میخوای
      یا نمیشه دیگه

مجبورم قبول شم تهران....البته من سال دیگه کنکور می دم. انتخابی هم جز تهران ندارم.کنکور مثل یه مو می مونه که زندگیم بهش بنده!

این وبلاگ منه :

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      الان اینجوری هستی سر جلسه میخوای چیکار کنی ؟

اعتماد نفست پایینه.....

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه برای تکیه به خدا و دردو دل باهاش حتما باید مسجد بری؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن