خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه دربی:

رأی دهندگان
    37. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • برد پرسپولیس

20 54.05%
    • برد استقلال

17 45.95%
    صفحه 3 از 16 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 226
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bano.m نمایش پست ها
      هیچکدوم...گهگاهی تیم ملی ... درکل فوتبال مسخرست
      11+11=22 نفر بدنبال یه توپ به امید گل زدن
      اگه اينطور كه شما ميفرماييد باشه درس خوندن كه خيلي بدتره

٨٠٠ هزار نفر دانش زوري حفظ كن (!) دو الي سه سال مي افتن دنبال تست زدن به اميد قبولي

تكرار ميكنم 6
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط teenager girl نمایش پست ها
      پرسپولیس قهرمان مشه
      پرسپولیس قهرمان مشه

همه با هم
      پ ن پ
      ...ﻣﻦ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﻢ ﺑﺮ ﺍﻭ، ﺍﻭ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﺪ ﺑﺮ ﻣﻦ

ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻪ ﭼﻪ می خندﻡ؛ ﺩﻝ ﺭﻓﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻪ...
      challenge me if you can

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      683716_948.jpg

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      6 تا میزنیم اقا؟ چطوره؟
      خیلی به این بازی خوش بین هستم که پرگل میبریم! پرسپولیس قهرمانه!

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 683716_948.jpg
مشاهده: 48
حجم: 44.0 کیلو بایت

آخرین باری که از پرپسولیس بردین چند سالت بود ؟
      مثله اینکه کار ایمون زاید سوزش فراوان داشته .. البته حق دارین خوب ...
      در ضمن دسته سه آب و هوا چطور بود چسبید ؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      آخرین باری که از پرپسولیس بردین چند سالت بود ؟
      مثله اینکه کار ایمون زاید سوزش فراوان داشته .. البته حق دارین خوب ...
      در ضمن دسته سه آب و هوا چطور بود چسبید ؟
      اون زمانی که ما دربی نگاه میکردیم تو هنوز به دنیا نیومده بودی (هی یادش بخیر جوانی!)

جالبه فقط ایمون رو میگین قبلش رو نمیگین که لوله کردن پرسپولیس رو.همیشه پرسپولیسی ها از سوبله چوبله ترس دارن.یادتون که نرفته دربی رفت؟ البته اگه مثل همیشه داور یار دوازدهمتون باشه که حتما دربی رو میبرین شکی نیست همین فصل هم اگه داورا براتون 90 دقیقه وقت اضافه نمیگرفتند به همراه راه آهن ساکن لیگ یک میشدین!ولی وقتی به هر قیمتی باید ببرین! این میشه که میان سوم میشین! دقیقا مثل قهرمانی سال قبل سپاهان که فکر نکنم به کسی چسبید! چون اینقدر حرف و حدیث داشت!

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اون زمانی که ما دربی نگاه میکردیم تو هنوز به دنیا نیومده بودی (هی یادش بخیر جوانی!)

جالبه فقط ایمون رو میگین قبلش رو نمیگین که لوله کردن پرسپولیس رو.همیشه پرسپولیسی ها از سوبله چوبله ترس دارن.یادتون که نرفته دربی رفت؟ البته اگه مثل همیشه داور یار دوازدهمتون باشه که حتما دربی رو میبرین شکی نیست همین فصل هم اگه داورا براتون 90 دقیقه وقت اضافه نمیگرفتند به همراه راه آهن ساکن لیگ یک میشدین!ولی وقتی به هر قیمتی باید ببرین! این میشه که میان سوم میشین! دقیقا مثل قهرمانی سال قبل سپاهان که فکر نکنم به کسی چسبید! چون اینقدر حرف و حدیث داشت!
      دربی قبل رو آره استقلاله و دفاع اتوبوسی میگفتن بعد تموم شدن بازی مظلومی داشت دقاع میفرست تو در ضمن خدا به رحمتیتون رحم کرد اگه این رحمتی نبود شیش تای قدیم زنده میشد ...
      هرکسی باید از داوری حرف بزنه جز استقلال آخ اگه داور نبود جایگاهتون الان تو جدول خنده داشت ....
      همون سوبله چوبله 10103 شد ...
      خوشحالم که از همین الان پرسپولیس رو قهرمان میدونی ...
      در ضمن نگفتی دسته سه آب و هوا چطور بود ؟؟؟
      استقلال باشگاهی پر از اسطوره

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      دربی قبل رو آره استقلاله و دفاع اتوبوسی میگفتن بعد تموم شدن بازی مظلومی داشت دقاع میفرست تو در ضمن خدا به رحمتیتون رحم کرد اگه این رحمتی نبود شیش تای قدیم زنده میشد ...
      هرکسی باید از داوری حرف بزنه جز استقلال آخ اگه داور نبود جایگاهتون الان تو جدول خنده داشت ....
      همون سوبله چوبله 10103 شد ...
      خوشحالم که از همین الان پرسپولیس رو قهرمان میدونی ...
      در ضمن نگفتی دسته سه آب و هوا چطور بود ؟؟؟
      استقلال باشگاهی پر از اسطوره
      دفاع اتوبوسی خخخ شانس باهاتون یاره که فردوسی پور پرسپولیسیه و همیشه پشتیبانی میکنه ازتون تو برنامه اش!کافیه فقط یه برنامه داوری به سود استقلال باشه به همه عالم و آدم زنگ میزنن تا بگن مثلا پنالتی نبوده یا اخراج داشته ولی کامیابی نیا باید اخراج میشد و اخراج نشد! البته دری به تخته خورد و تو بازی ملوان میشه گفت اشتباهات داوری سر به سر شد! و گر نه همه دنیا میدونن جایگاه واقعای پرسپولیس این فصل کجا بود!!!.حق داری خوشحال باشی چون اگه استقلال هم بعد مدتها رتبه دوم جدول رو میدید! منم الان خیلی خوشحال بودم زمانی که شما رتبه دوم بودین هنوز سوالای زیست سبک قدیم رو داشت خخخ دلار 1000 تومن بود تحریم نبودیم خخ تجربی اینقدر داوطلب کنکور نداشت این فروم هم درست نشده بود هنوز!...... خب خداییش اینا خوشحالی نداره؟الان باید مهمونی بگیرن پرسپولیسیها

گفتی اسطوره! آره کریمی و باقری و اینا اسطوره ان و برا همه قابل احترامن ولی موندم چجوری میخواد از علیپور و طارمی و کفشگری و عالیشاه و مکانی و ... برا پرسپولیس اسطوره در بیاد!!!!! بازیکن برا اسطوره شدن باید ظرفیت داشته باشه مثل کریم باقری نه اینکه مثل بازیکنای الان بی جنبه باشه! که هنوز جوهر قراردادش خشک نشده خودش رو بزرگتر پرسپولیس بدونه خخ بعدشم اسطوره زمانی معنی پیدا میکنه که بین خوب ها خودت رو خوب تر نشون بدی و گر نه بین بازیکنای فعلی پرسپولیس که اسطوره شدن بیشتر به شوخی شبیههچر اگه زمان قدیم بود که بازیکن مجبور بود همپای کریم باقری بازی کنه آره میشد بهش گفت اسطوره ولی الان خخخخخخخخخخخخخخخخ.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا جدای از شوخی خدا کنه یه بازی قشنگ داشته باشند واقعا دلمون تنگ شده برای یه فوتبال زیبا.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چرا تو گزینه ها مساوی نداشت؟؟؟
      فعلا که فیفتی-فیفتی هست

من از بچگی پرسپولیس رو دوس داشتم.

هیچ دلیلی هم ندارم واس این علاقه

یادمه حدودا 6-7ساله که بودم رفتم مطب دکتر،چون صندلی ها آبی بود ننشستم.. گفتم صندلیاش استقلالیه
      یه همچین آدمی بودم
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      انصافا چی از این فوتبال به شما رسیده که اینقدر سنگشو به سینه میزنین وباعث میشه بهم توهین کنید . من تقریبا 8 سالم بود که مادرم گفت پول تو جیبی تو زیاد میکنم به جای اینکه پرسپولیسی باشی استقلالی شو . منم قبول کردم وپول تو جیبیم زیاد شد . حداقلش یه چیزی به ما ماسید .الانم کسی بگه پول بهت میدم تیمم رو عوض میکنم .نکنه شایدم شرط بندی مکنید . تازه اونیم که شرط بندی میکنه از رو تعصب شرط نمیبنده چون احتمال باختش زیاده . بابا تعصب تو فوتبال ینی کشک . البته رو وطنو ودینو وناموس وعقاید فکری خودم تعصب دارم شددددددددددددددید . حاضرم جونم رو هم براش بدم .روح فوتبال وورزش همدلی وکار جمعیه .درسته برد وباخت هم مهمه اما ورزش بوجود اومد برای اینکه به هم نزدیک شیم نه اینکه از هم دور شیم . فکر نکنید فوتبال هم نمیبینم . من بازی ژاپنو ساحل عاج جام جهانی که ساعت 4-5 صبح برگزار میشد نشستم دیدم . گل اول رو هم هوندا زد باشوت . بیشتر سعی میکنم ببینم ولذت ببرم . البته گاهی اوقات دوس دارم طرفداره یه تیم باشم . تازه فوتبال ایران هم که به درد نمیخوره . یادش بخیر اون تیم رویایی آرسنال که برکمپو وهانریو و... رو داشت چی شد . اصن عشق است فوتبال 99 وplay one .امیدارم بازیه خوبی از آب در بیاد به تماشا گرای هردو تیم هم اینو هدیه میدم .
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      یکی بود و یکی نبودش کجاست
      بیا و این جهش رو درک کن

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دانش بنیان نمایش پست ها
      انصافا چی از این فوتبال به شما رسیده که اینقدر سنگشو به سینه میزنین وباعث میشه بهم توهین کنید . من تقریبا 8 سالم بود که مادرم گفت پول تو جیبی تو زیاد میکنم به جای اینکه پرسپولیسی باشی استقلالی شو . منم قبول کردم وپول تو جیبیم زیاد شد . حداقلش یه چیزی به ما ماسید .الانم کسی بگه پول بهت میدم تیمم رو عوض میکنم .نکنه شایدم شرط بندی مکنید . تازه اونیم که شرط بندی میکنه از رو تعصب شرط نمیبنده چون احتمال باختش زیاده . بابا تعصب تو فوتبال ینی کشک . البته رو وطنو ودینو وناموس وعقاید فکری خودم تعصب دارم شددددددددددددددید . حاضرم جونم رو هم براش بدم .روح فوتبال وورزش همدلی وکار جمعیه .درسته برد وباخت هم مهمه اما ورزش بوجود اومد برای اینکه به هم نزدیک شیم نه اینکه از هم دور شیم . فکر نکنید فوتبال هم نمیبینم . من بازی ژاپنو ساحل عاج جام جهانی که ساعت 4-5 صبح برگزار میشد نشستم دیدم . گل اول رو هم هوندا زد باشوت . بیشتر سعی میکنم ببینم ولذت ببرم . البته گاهی اوقات دوس دارم طرفداره یه تیم باشم . تازه فوتبال ایران هم که به درد نمیخوره . یادش بخیر اون تیم رویایی آرسنال که برکمپو وهانریو و... رو داشت چی شد . اصن عشق است فوتبال 99 وplay one .امیدارم بازیه خوبی از آب در بیاد به تماشا گرای هردو تیم هم اینو هدیه میدم .
      همه حرفاتو قبول دارم.منم بچگیم اونقدری که تعصب داشتم حقیقتش الان ندارم.چون واقعا چیزی ندارن تیمای الان.
      حرفای من اینجا با بچه ها شوخیه و خدای نکرده اصلا قصد بی احترامی به کسی نیست اگه برداشت بد بشه من شخصا عذر میخوام.صفای فوتبال به کری خوندنشهولی هیچی فوتبال خارج نمیشه.من فقط میخوام فارغ از نتیجه یه فوتبال زیبا و بی حاشیه ببینیم و هر تیمی واقعا حقش بود امتیاز بگیره

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      همه حرفاتو قبول دارم.منم بچگیم اونقدری که تعصب داشتم حقیقتش الان ندارم.چون واقعا چیزی ندارن تیمای الان.
      حرفای من اینجا با بچه ها شوخیه و خدای نکرده اصلا قصد بی احترامی به کسی نیست اگه برداشت بد بشه من شخصا عذر میخوام.صفای فوتبال به کری خوندنشهولی هیچی فوتبال خارج نمیشه.من فقط میخوام فارغ از نتیجه یه فوتبال زیبا و بی حاشیه ببینیم و هر تیمی واقعا حقش بود امتیاز بگیره
      من منظورم شما نبودی .منظورم اونهایه که تعصب بیجا دارن . نمیدونم گریه میکنن قلبشون میگیره . فش میدن به خاطر هیچی .
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      یکی بود و یکی نبودش کجاست
      بیا و این جهش رو درک کن

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قبلا دو اتیشه پرسپولیسی بودم الان برام هیچ اهمیتی نداره... از فوتبال داخلی زده شدم
      فوتبال خارجی هم به لطف زحمات اقای فن خال و مویس دارم زده میشم....
      یه منچستری زخم خورده: (((

فرستاده شده از GT-I9070ِ من با Tapatalk
      فردی به دنبال تایلر داردن درون خود ...

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دانش بنیان نمایش پست ها
      من منظورم شما نبودی .منظورم اونهایه که تعصب بیجا دارن . نمیدونم گریه میکنن قلبشون میگیره . فش میدن به خاطر هیچی .

آره بابا برا ما که چیزی ندارن ولی بعضی ها کارای عجیب غریب میکنند.حیفه انصافا!یادمه یه تماشاگر تو یکی از همین تیمای ایرانی تیمش باخته بود ایست قلبی کرده بود و ...

صفحه 3 از 16 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن