خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 54
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

با نق و نوق خانواده چه کنم؟

سلام خوبید؟

سریع میرم سر اصل مطلب!مثلا این یه مورد رو بخونید!
      اقا من میرم کتاب خونه درس می خونم و شب ساعت 9 برمی گردم خونه! حالا میام خونه عوض این که بهم بگن ایول چه خبر خوبی چیکار می کنی چقدر خوب خوندی؟ خوبه که داری تلاش می کنی! اومدم خونه میگن بچه های مردم تا ساعت 11 شب وای میستن تو فلانی....

یا مثلا من ظهر ها برای نهار میام خونه! بعد بحث شد گفتم بعضیام هستن همونجا میرم غذای بیرون می خورن! بعد مامانم میگه لابد اونا انگیزه دارن ! میگم اخه چه ربطی داره! خودت که در جریانی لابد پول دارن که هر روز چلو کباب 12تومنی می خورن ! خوب من میام خونه نهار مادر عزیز رو میل می کنم ! کلا بیرون بهم غذا نمی چسبه ! حالا عوض تشویق فقط می زنن تو سر!

مورد اول که گفتم دیشب اتفاق افتادو از دیشب حالم خرابه! امروزم اصلا نتونستم درس بخونم. اخه چرا نباید یه بار بگن خوبه خوب داری کار می کنی! اخه حالا فرق 9 تا 11 چقدره که فقط می خوان به من سر کوفت بزنن؟ کلا اعصابم خورده اصن نمی تونم درس بخونم. تحملم تموم شده ! خوب چه گناهی کردم... هر روز یه چیزی رو تو سر ادم میزنن. یه بار نگفتن ایول فلان کار رو کردی.. فقط کافیه پاتو کج بذاری تا به سمتت حمله ور شن.

چه کنم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هیشکی ب اندازه من تو این مورد تجربه نداره
      من اوضاعم داغونه ج این ک 2 تا پسر داییم امیرکبیرن و پسرعموم دانشگاه تهرانه و دخترخالم شبا تا ساعت 2 درس میخونه و دختر نوه عمه ی فلانی ورزششو 20 گرفته و داداشش دندون در اورده رو من باید بدم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعا سعی کن این 3 ماه مونده ب کنکورتو خودتو ب بیخیالی بزنی چون زمان برای مقابله ب مثل و راهکارهای دیگه نداری
      ب این فک کن ک بعدا تو از اونی ک تا11 تو کتابخونست موفق تری و خودت برای خودت ارزش قائلی تلاشتو میکنی و میدونی ک موفق میشی بابا مهم خودتی بقیه رو بیخیالشون
      سعی هم در مجاب کردن و توضیح دادن و این کارا نکن ک من متخصص در این زمینه میگم هییییییچ تاثیری نداره اخرش مرغ همسایه غازه فقط انرژیت از بین میره و الکی دپرس میشی (برعکس من هرکی انرژی منفی میده شارژ میشم)
      ب لبخند اون لحظه ای ک نتیجتو میبینی فک کن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بعدشم فک نکن کنکور بدی تمومه غرغرا نخیییر هرچی مدارج بالاتری بری سطح توقع پدرومادرت از اون مقطعه چند کیلومتری بالاتره
      همین الانش رئیس جمهور بشی مامانت میگه ببین رئیس جمهور فیلیپین موفق تر از توهه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش برای تو بازم خوبه میزارن بری

من که نمیزارن برم کتابخونه

فک می کنن می خوام برم دختر بازی

درسم هم خوبه ها ولی کلا تو فازن

موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-alijani نمایش پست ها
      داداش برای تو بازم خوبه میزارن بری

من که نمیزارن برم کتابخونه

فک می کنن می خوام برم دختر بازی

درسم هم خوبه ها ولی کلا تو فازن
      فدای مظلومیتت حاجی
      هر چند تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اینو میتونم قسم بخورم برای 90 درصد دانش اموزا هستش
      و یکی از عوامل موفقیت هستش
      من خودم پارسال انقدر گیر دادن بهم که یک شب با این هیکلم مثل چی گریه کردم

ولی بعدش که فکر میکنی میبینی به خاطر خودته
      البته ممکنه نتیجه معکوس هم بده و باعث ول کردن درس بشه

ولی در کل بدون همه این حرفارو میشنون و خانواده توی سال کنکور ساعت 10 صبح با اب پرتقال نمیاد بیدارت کنه
      و همش مقایسه میکنن بلکه یکم تشویق شیم به بیشتر خوندن

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alibahadori نمایش پست ها

ولی در کل بدون همه این حرفارو میشنون و خانواده توی سال کنکور ساعت 10 صبح با اب پرتقال نمیاد بیدارت کنه
      من جزو اون 10 درصدم که زیاد روم گیر نیستم 😁😁😁 البته به خاطر شخصيتمه خیلی خوشم نمیاد کسی تو مسائل درسي دخالت کنه به هر حال زندگی خودمه 😋 ... دخالت کنن هم سریعا ميپرم 😨😨😨

Sent from my HTC One using Tapatalk

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia27 نمایش پست ها
      من جزو اون 10 درصدم که زیاد روم گیر نیستم ���������������� � البته به خاطر شخصيتمه خیلی خوشم نمیاد کسی تو مسائل درسي دخالت کنه به هر حال زندگی خودمه ������ ... دخالت کنن هم سریعا ميپرم ���������������� �

تبریک میگم

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته بگم این قضیه طبيعيه بخاطر فرهنگ. پدر و مادراي ايرونیه که حالا خوب یا بد دوست دارن تو کاراي بچه ها دخالت کنن و این قضیه تا سالهای سال ))))))) ادامه خواهد داشت )) بهترین کار ( البته در موارد حاد که باعث ازاره نوجوان هست ) اینه که با ي مشاور روانشناس مشورت کنن چون ممکنه این رفتارا رو بعضیا تاثیر منفی داشته باشه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخیییی دلم سوخت !!! ولی اصلا نگران نباش طبیعیه :دی
      اکثر مامان بابا ها اونجورن خخخخ
      ببینم شما ازمونی چیزی نمیرید ؟ منظورم اینه ک اگه واقعا اون ساعتو مفید میخونید تو کتابخونه باید تراز خوبی هم بیارید و اینجوری جلوی حرف ها کمی گرفته میشه !

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هدفشون خیره ......

یعنی هیچ پدر مادری بد بچشون رو که نمیخان...

واین قضیه برا اکثر داوطلبا هست.....

منتهی روحیه بعضی داوطلبا جوری هست که تخریب جواب میده بهش و بعد از تخریب درسش رو میخونه ،

بعضی هم تشویق پاسخگو هست و بعد از تخریب دیگه نمیتونه بخونه..

پدر و مادر ها باید با روحیه شما اشنا باشن

که حتما هستن وبه شما تخرییب ج میده دیگه

خیالت راحت باشه که هدفشون پیشرفت تو هست .

خرده نگیر بهشون و این چند ماه هم تلاش کن و وقتی که نتیجتو گرفتی هم خستگی خودت هم پدر و مادرت در میره !

موفق و پیروز باشید.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alibahadori نمایش پست ها

مثه چند شب پیش من البته غیر مستقیم اون حرفو شنیدم چنان گریه و زاری راه انداختم که شد آخرین بار اگه خدا بخواد
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      مثه چند شب پیش من البته غیر مستقیم اون حرفو شنیدم چنان گریه و زاری راه انداختم که شد آخرین بار اگه خدا بخواد
      ایشالا اخریشه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      سلام خوبید؟

سریع میرم سر اصل مطلب!مثلا این یه مورد رو بخونید!
      اقا من میرم کتاب خونه درس می خونم و شب ساعت 9 برمی گردم خونه! حالا میام خونه عوض این که بهم بگن ایول چه خبر خوبی چیکار می کنی چقدر خوب خوندی؟ خوبه که داری تلاش می کنی! اومدم خونه میگن بچه های مردم تا ساعت 11 شب وای میستن تو فلانی....

یا مثلا من ظهر ها برای نهار میام خونه! بعد بحث شد گفتم بعضیام هستن همونجا میرم غذای بیرون می خورن! بعد مامانم میگه لابد اونا انگیزه دارن ! میگم اخه چه ربطی داره! خودت که در جریانی لابد پول دارن که هر روز چلو کباب 12تومنی می خورن ! خوب من میام خونه نهار مادر عزیز رو میل می کنم ! کلا بیرون بهم غذا نمی چسبه ! حالا عوض تشویق فقط می زنن تو سر!

مورد اول که گفتم دیشب اتفاق افتادو از دیشب حالم خرابه! امروزم اصلا نتونستم درس بخونم. اخه چرا نباید یه بار بگن خوبه خوب داری کار می کنی! اخه حالا فرق 9 تا 11 چقدره که فقط می خوان به من سر کوفت بزنن؟ کلا اعصابم خورده اصن نمی تونم درس بخونم. تحملم تموم شده ! خوب چه گناهی کردم... هر روز یه چیزی رو تو سر ادم میزنن. یه بار نگفتن ایول فلان کار رو کردی.. فقط کافیه پاتو کج بذاری تا به سمتت حمله ور شن.

چه کنم؟
      بزار بگن خو!
      +همه چیز رو تعریف نکن !اینکه بعضا ناهار نمیرن خونه رو میمیری تعریف نکنی؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن