خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 87
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

بدبخت شدم رفت ( عدم صدور معافیت تحصیلی مجدد )

سلام دوستان
      امروز تماس گرفتم نظام وظیفه استان ( ساری ) که آیا من که متولد 74 هستم و الان 2 سال دانشجو پیام نور هستم و بخوام انصراف بدوم رشته جدید ثبت نام کنم مشکلی دارم یا نه ؟ اول گفت که اگر در مهلت 5 ساله انصراف بدین مشکلی ندارین ولی بعد 180 درجه برگشت و گفت شما نمیتونید مجددا در مقطع کارشناسی تحصیل کنید چون 2 سال از معافیتتون گذشته و در مهلت 2 سال باقی مانده کاری نمیتونید بکنید و فقط میتونید کارشناسی ارشد بخونید ! چی میگه این ؟؟؟؟ دارم منفجر میشم از استرس . ( بابا من کلی کتاب و هزار امید دارم برای کنکور 95 میخونم ) . آخه من چطور میتونم ارشد بخونم ؟!!! مگه هر شخصی نمیتونه یه بار انصراف بده و معافیت جدید براش صادر بشه ؟؟ ( اه کی منو گرفت عایا !!!!! )

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مقطقت لیسانس بوده؟؟؟؟؟
      منم یه همچین چیزایی شنیده بودم ...
      ولی نگران نباش ...
      چرت گفته ...
      همچین چیزی صحت نداره ...

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دو سالو نمیدونم ولی یک سال مسئله ای نداره و من همچین وضعی دارم.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه پیشنهاد ... زنگ بزن نظام وظیفه تهران شاید درست و حسابی جواب دادند.
      به هر حال قوانینشون که تو سایت نظام وظیفه هست.

اینم شماره تلفن گویاشون: 096480
      واحد مشاوره تخصصی این سامانه در روزهاي شنبه تا چهارشنبه صبح‌ها از ساعت 7:30 تا 18:00 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 9:00 تا 12:00، آماده راهنمايي و ارائه مشاوره تخصصي در زمينه مقررات خدمت وظيفه عمومي به متقاضیان مي‌باشد .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم حقیقتش ...

گفته شده یه بار حق انصراف داری ، دیگه نگفته تو چند سال ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش چرت گفته منم امسالو سال 2 دانشجوییم میشه اما بازم میتونم انصراف بدم کلی تحقیق کردم خیالت تخت 2.5 سال سنوات تحصیلی داری هنوز تمتم نشده میتونی 1 بار انصراف بدی کلا این نظام وظیفه ا ها مشکل دارن خودشونم قوانینو درست نمیفهمن 1 روز میگن غیبت خوردی 1 روز دیگه هم میگن مشکلی نداری
      ویرایش توسط thedude : 17 فروردین 1395 در ساعت 14:15

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش چیزی که من از نظام وظیفه پرسیدم اینه که اگه لیسانس داشته باشید و بخوان دوباره لیسانس بخونید! نمیتونید چون یه بار معافیت تحصیلی صادر شده براتون تو لیسانس بعد من بهشون گفتم آخه پزشکی که مقطع بالاتر از لیسانس که!!!! میگن برا ما همه رشته ها یعنی لیسانس!!! برا شما که هنوز دانشجویی میتونی یه بار انصراف بدی .البته یکی از اعضای انجمن اصرار داشت که نظام وظیفه گفته که اگه پزشکی قبول بشید حتی با داشتن لیسانس بازم براتون معافیت تحصیلی صادر میشه تا سربازیتون رو تو طرحتون برین! ولی صحتش رو نمیدونم! ایشون که خیلی اصرار داشتن به همچین قضیه ای!

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      داداش چیزی که من از نظام وظیفه پرسیدم اینه که اگه لیسانس داشته باشید و بخوان دوباره لیسانس بخونید! نمیتونید چون یه بار معافیت تحصیلی صادر شده براتون تو لیسانس بعد من بهشون گفتم آخه پزشکی که مقطع بالاتر از لیسانس که!!!! میگن برا ما همه رشته ها یعنی لیسانس!!! برا شما که هنوز دانشجویی میتونی یه بار انصراف بدی .البته یکی از اعضای انجمن اصرار داشت که نظام وظیفه گفته که اگه پزشکی قبول بشید حتی با داشتن لیسانس بازم براتون معافیت تحصیلی صادر میشه تا سربازیتون رو تو طرحتون برین! ولی صحتش رو نمیدونم! ایشون که خیلی اصرار داشتن به همچین قضیه ای!
      نه بابا لیسانس نیستم . اصلا واحدی تا به امروز پاس نکردم ! تکلیفم چیه ؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      مقطقت لیسانس بوده؟؟؟؟؟
      منم یه همچین چیزایی شنیده بودم ...
      ولی نگران نباش ...
      چرت گفته ...
      همچین چیزی صحت نداره ...
      کارشناسی هستم الان 2 سال بدون اینکه جتی یک واحد هم پاس کنم .

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      منم یکی از دوستام همچین مشکلی پیش اومده بود براش...فکر کنم درست میگه یعنی کسایی که میرن بر فرض 3 سال ازاد یا پیام نور نمیتونن بیان 4 سال سراسری بخونن چون که یک سال فرجه ی معافیت تحصیلیشون بوده و دو ساله دیگه باقی میمونه براشون..از این لحاظ مشکلی نداری و میتونی انصراف بدی ولی بر فرض اگه امسال قبول شدی باید هر رشته ای که قبول میشی توی 3 سال تموم کنی اون رشته رو که اونم بعید بدونم شدنی باشه با توجه به این که واحدهای دانشگاه ها تا یه حد خاصی میشه برداشت...البته درست مطمئن نیستم بازم برو دقیق سوال کن امیدوارم که مشکلی پیش نیاد

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان نمیشه خدمت رو خرید ؟؟؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      نه بابا لیسانس نیستم . اصلا واحدی تا به امروز پاس نکردم ! تکلیفم چیه ؟
      تکلیفت اینه که به این حرفهای بی اساس توجه نکنی و درست رو بخونی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

تکلیفت اینه که به این حرفهای بی اساس توجه نکنی و درست رو بخونی
      سلام خان

یعنی میتونه انصراف بده و دوباره سراسری شرکت کنه ؟؟؟؟؟

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن