خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

وحشت از جمع بندی

سلام
      وقتی فکر میکنم که 10 اردیبهشت باید یک کنکور جامع بدم،از ترس تو دلم خالی میشه من ازمون به ازمون خوب بودم تا اینجا،ازمون های شبه جامع هم فقط یک پایه رو در بر میگرفتن رو تونستم یه جوری بالاخره جمع بکنم.اما یک کنکور کاملا واقعی و جامع در کم تر از یک ماه دیگه؟؟ در حالی که نیمی از پیش دو در کلیه دروس رو هنوز نخوندم؟ درحالی که اخرین مرورم رو شیمی 2، 3 ماه پیش بوده؟؟ در حالی که هر پایه ای رو جمع میکنم حس میکنم پایه ی بهدی یا قبلی یادم رفته؟؟ تازه اینا همه در حالیه که باید با زدن تستای کنکور در سالای اخیر الگوی طرح سوالات شیمی و زیست رو ام پیگیری کنم و بفهمم امسال چی میدن چطوررر ممکنه؟؟! خواهشا راهنمایی کنید،اگر دوس داشتید منابع جامعی هم ویژه ی جمع بندی که قوی باشن معرفی کنید،

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز یه حرفی میزنم ممکنه بچه ها و دوستان یه برداشت اشتباه از این حرف بکنن ، شما مهم نیس که تو کدوم ازمون جامع شرکت میکنین یا چه میدونم رتبه و تراز شما در ازمون های سنجش یا کانون در ازمون های جامع چن میشه ..... تنها چیزی که مهمه اینکه شما تا شب کنکور اماده بشی همین !!!!
      یعنی بیای پیش خودت بگی من الان امادم که فردا کنکور بدم....
      ببین شبیه سازی و نزدیک بودن رتبه و غیره و غیره رو بنداز دور ، شما از الان تا شب کنکور وقت داری برای خوندن و فقط تمرکزت رو بذار رو همین ولاغیر....
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب اونم یه جمع بندی میخادش دیگه؟ من ازمونای جامع رو برای راست و ریس کردن چاله چوله هام میوم نه تراز البته.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamshakh نمایش پست ها
      خب اونم یه جمع بندی میخادش دیگه؟ من ازمونای جامع رو برای راست و ریس کردن چاله چوله هام میوم نه تراز البته.
      دوست عزیز همون چاله چوله ها رو بگیر تو خونه بخون و برطرفشون کن دیگه ... تهش از کتاب های شبیه ساز کنکور استفاده کن
      ببین داداش شرایط کنکور رو شبیه سازی کنم بهونس ... شما فقط 4 ساعت باید بشینی سرجلسه و قبل از اون هم دو دوتا چارتا کنی که هر درس رو میخوای چن بزنی و چه درصدی میخوای کسب کنی

الان که الاماشالله همه دارن کتاب جمعبندی میدن بیرون
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نترس عزیزم..... نترس بالامده
      ترس برادر مرگگه هااااا
      ببین اینیکه میگم ترس داره اگه ترسیدی به خودم بگو باااااشههه؟؟
      10 اردیبهشت میری یه مدرسه یا دانشگاهی بعد میری میشینی تو یه صندلی بعد مدادت (واااای مداد ) رو در میاری به مدت 4 ساعت به سوالا جواب میدی
      تموم که شد میای خونه اشکالاتتو برسی میکنی و یا مطلب رو دوباره میخونی یا براش تست میزنی و این روند تا شب کنکور ادامه پیدا میکنه
      دیدی ترس ندااااشت؟؟
      دیدی کسی تو این مدت و تو این کارا نخورد شما رو؟؟
      اسمشون رو گذاشتن کنکوری ویه جوان 18-17 ساله...توروخدا بببین...سنی که بنا به قانون کل دنیا باید خودت تمام کارات رو انجام بدی و تصمیم گیری کنی و غیره
      بعد میاد میگه از جمع بندی میترسم...
      .منم از تو میترسم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم دقیقن همین اوضاعو دارم
      ولی به قول یکی از دوستان روز کنکور باید 100% آماده بود
      از اول خرداد میریم واسه جمع بندی

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از بچه ها،ولی بیشتر تقاضای یه راه و روش صحیح و به درد بخور جمع بندی این همه مبحث داشتم.روش سه روز یکبار چیه؟؟ عیبش چیه؟ حسنش؟ روشای دیگه چین؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      وقتی فکر میکنم که 10 اردیبهشت باید یک کنکور جامع بدم،از ترس تو دلم خالی میشه من ازمون به ازمون خوب بودم تا اینجا،ازمون های شبه جامع هم فقط یک پایه رو در بر میگرفتن رو تونستم یه جوری بالاخره جمع بکنم.اما یک کنکور کاملا واقعی و جامع در کم تر از یک ماه دیگه؟؟ در حالی که نیمی از پیش دو در کلیه دروس رو هنوز نخوندم؟ درحالی که اخرین مرورم رو شیمی 2، 3 ماه پیش بوده؟؟ در حالی که هر پایه ای رو جمع میکنم حس میکنم پایه ی بهدی یا قبلی یادم رفته؟؟ تازه اینا همه در حالیه که باید با زدن تستای کنکور در سالای اخیر الگوی طرح سوالات شیمی و زیست رو ام پیگیری کنم و بفهمم امسال چی میدن چطوررر ممکنه؟؟! خواهشا راهنمایی کنید،اگر دوس داشتید منابع جامعی هم ویژه ی جمع بندی که قوی باشن معرفی کنید،

جامع هیچی نیست جز کمک به رفع استرس و رفع اشکالات
      پسر عمم جامع اولی فیزیک 30 تا هم نزد ولی ایراداشو فهمید و
      کنکور رو 70 زد ! بهت قول میدم فقط از اول تیر تا کنکور اگ با روش
      سه روز یک بار یا روشای مشابه پیش بری درصدات حداقل بین
      20 تا 30 درصد بیشتر میشه !
      ^______________________^

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی از بچه ها،ولی بیشتر تقاضای یه راه و روش صحیح و به درد بخور جمع بندی این همه مبحث داشتم.روش سه روز یکبار چیه؟؟ عیبش چیه؟ حسنش؟ روشای دیگه چین؟

روش سه روز یک بار برای قلمچیه ولی میشه تو خونه انجامش بدی
      صبح روز اول ازمون کنکور رو (سالای قبل) میدی و بعدش دو و نیم روز
      داری که باید به میل خودت بین درسا تقسیمش کنی !
      و توی هر کدوم از این قسمت بندی ها یه درسِ کنکوری که زدی رو میبینی
      و هر جا اشکال داری رو دوباره از روی جزوه یا کتاب میخونی و رفع اشکال میکنی
      با توجه به این که کنکور 80 درصدش تکراره با این کار خیلی قوی میشی !
      ولی باید خیلی موقع ازمون دادن جدی باشی و از سر جات بلند نشی
      ^______________________^

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا کسی ک دو سال پشت کحکور بوده و کنکورهای سالهای قبلو پارسال پیارسال حل کرده چیکار کنه؟؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      حالا کسی ک دو سال پشت کحکور بوده و کنکورهای سالهای قبلو پارسال پیارسال حل کرده چیکار کنه؟؟؟؟
      من خودم یه سال پشت کنکور بودم و با این حافظه ی ضعیفم
      سوالا رودیدم و بعضیاشون یادمه ولی بهترین روش همینه !
      میتونید برای فیزیک مثلا یک قدم تا صد های نقره ای رو بزنید
      که کنکوره ولی مجموعه ی قوی ترین تستاست
      ^______________________^

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      خاهشا دیگه الان دنبال منبع نرید
      با کتابایی که دارید سر کنید چون نمیرسید منبع جدید رو کار کنید و سردرگمی بوجود میاره فقط
      تنها چیزی ک تو این دوران ارزش خریدنشو داره دور دنیا در 4ساعت گاجه
      توی ازمونای جامع از سوال 1 شروع به حل کردن نکنید
      اولویت بندی چیز مهمیه برای هر درس انجام میدید بالفرض سوالات شمارشی و وقت گیر برای اخر گذاشته بشه البته ترتیب دفترچه رو بهم نزنید مثلا بعذ از ادبیات عاقلانه به نظر نمیرسه ک زبان کار کنی
      از الان هم اگه استرس ازمون جامع داری 2تا ازمون رو به صورت جامع برای خودت شبیه سازی کن

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Diamonds نمایش پست ها
      خاهشا دیگه الان دنبال منبع نرید
      با کتابایی که دارید سر کنید چون نمیرسید منبع جدید رو کار کنید و سردرگمی بوجود میاره فقط
      تنها چیزی ک تو این دوران ارزش خریدنشو داره دور دنیا در 4ساعت گاجه
      توی ازمونای جامع از سوال 1 شروع به حل کردن نکنید
      اولویت بندی چیز مهمیه برای هر درس انجام میدید بالفرض سوالات شمارشی و وقت گیر برای اخر گذاشته بشه البته ترتیب دفترچه رو بهم نزنید مثلا بعذ از ادبیات عاقلانه به نظر نمیرسه ک زبان کار کنی
      از الان هم اگه استرس ازمون جامع داری 2تا ازمون رو به صورت جامع برای خودت شبیه سازی کن
      منبع جدید منظورم منبع های کم حجم مخصوصه جمع بندیه نه کتاب قطوره جدید.
      استرس خود ازمونو ندارم! اون که مهم نیستش،استرس جمع کردن این مزالب تا زمان ازمونو دارم.نمیتونم حتی یه دور تمام مطالب رو بخونم تا اون موقع.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز ، به این لینک مراجعه کن ، کارگاه های مشاوره آقای پوردستمالچی هست ، البته همش 3 ، 4 دقیقه ای هست ولی تو همینا مهم ها رو میگه ، اون هایی که مربوط به جمع بندی دانلود کن ، امّا چون مال کنکور پارسال هست ، ایشون هر کاری گفتن فلان ماه انجام بدید شما یک ماه ببر جلو تر ، مثلا اگه گفت اردیبهشت رفع اشکال اختصاصی ، یعنی خرداد انجام بده ، البته شاید دوستان یا خودتون با این مشاور حال نکنید ولی به هر حال نکات خوب و راهگشایی رو میگن
      http://www.aparat.com/pourdastmalchi

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن