خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بازم شعر میگن :|...سوالا امکان نداره لو بره...شاید تو پذیرش پارتی بازی شه اما اینکه سوالو قبله کنکور داشه باشی غیر ممکنه

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      بازم شعر میگن :|...سوالا امکان نداره لو بره...شاید تو پذیرش پارتی بازی شه اما اینکه سوالو قبله کنکور داشه باشی غیر ممکنه
      بیکارن دیگه !!!! حداقل با این کارشون مخ چند نفر رو کار میگیرن !!!!!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الكى خودتونو با حرفاى صد من يه غاز !! گول نزنيد! اين كه همينطورى از روى باد هوا ( خيلى مودبانه نوشتم !! ) بگين من فلانيو ميشناسم خريده يا تو شهر ما فلان تومن ميفروشن يا من شنيدم فلانجا ميفروشن و اينا فقط دارين خودتونو مسخره ميكنيد!
      رفتيد يه پرونده مال سال ٨٢ كه مربوط به كنكور دانشگاه آزاد !! نه كنكور سراسرى رو پيدا كرديد بعدش ميگيد هر دم از اين باغ برى ميرسد و اينا؟؟؟!! خودتونو گول نزنيد ! كنكور سراسرى حد اقل از نظر امنيت در بالاترين سطح امنيت با نظارت كامل ارگان هاى مختلف از جمله نظامى برگذار ميشه و عمرا كسى بتونه به سوالا دسترسي داشته باشه !!!
      اين كارا و خودمونو توجيه كردن و اينا فايده نداره! تمام

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در چند سال گذشته بویژه بعد از آزمون دستیاری امنیت برگزاری کنکور کم سابقه است و فروش سوالات تقریبا محال
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه ش چرته و پرته!(با عرض معذرت!)

مگه ميشه سوالا لو بره؟!؟!

ثانيا؛عاغازاده ها چرا بايد بيان دانشگاه!!؟؟
      اونا اراده كنن 200 تا مدرك دكترا و فوق دكترا بهشون ميدن!
      اصلا مگه عاغا زاده ها بيكارن كه بيان شيش هف سال درس بخونن!!!؟؟؟

اونا برن دانشگاه كي بره اختلاس!؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بالاخره از بین این همه سوال مگه میشه چندتاش لو نره ؟ همین مولف گاج (بهروز نادری نژاد ) گفته که یکی از طراحای فیزیک کنکور مولف کتاب درسیه و باهاش در ارتباطه و توی همایش هاش از بعضی تستای طرح شده ایشون استفاده میکنه
      راست و دروغش با خودش
      تف به این عدالت آموزشی
      وقتی بچه های کار رو هم میبینم میگم یعنی این همه پولی که میدیم غزه و فلسطین اکه بدیم به مردم نیازمند خود ایران جای دوری میره واقعا ؟؟؟
      بیشتر نمیگم یهو اخطار نگیرم
      ویرایش توسط Amiiin : 19 فروردین 1395 در ساعت 00:26

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست دختر عموی من سوالای کنکور 10 سال پیشو خرید قشنگ روز قبل کنکور ب دستش رسید رشتش ریاضی بود نشست تا صبح حل کرد بعدشم گزینه ها رو حفظظ کرد از اونجایی ک رشتش ریاضی بود همه ی عدد ها رو قاطی کرد و در کل گنددد زد(نسبت ب خرجی ک کرده بود) والا ما هم اولش باور نکردیم اما بعدا کارش ک ب بیمارستان رسید از شوک پول های رفته مجبور شدیم باور کنیم
      امافک نکنم الان دیگه این کارو بشه کرد امیدوارم ک نشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن