خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 52
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

چگونه شیمی بخونم؟توی سه ماه یکی از شیمی ها؟سوال

سلام
      دوستان عزیز من بدون هیچ مقدمه ای میرم سر اصل مطلب که وقت کم استو و مطلب بسیار
      دوستان من شیمی ضعیفی دارم و میخام توی این سه ماه باقی مونده تا کنکور یکی از کتاب شیمی 2 یا سه یا پیش به تسلط بی نهایتبرسم
      خب کتابایی که در اختیار دارم :دوم مبتکران - سوم مبتکران-چهارم خیلی سبز هست
      امروز استارتمو روی شیمی سه زدم ولی متاسفانه احساس کردم تا شیمی دو (قلب شیمی)بلد نباشم به عبارتی به تسلط نرسیده باشم خوندن شیمی سه فایده ای نداره
      بهمین دلیل تصمیم گرفتم ی تاپیک بزنم و ازتون کمک بخام که از کدوم کتاب شیمی شروع کنم ضمنا برای ی کتابش 3 ماه وقت دارم
      یعنی اگه بخام شیمی دو بخونم سه ماه سه بخونم سه ماه پیش بخونم سه ماه
      منابمم که گفتم اها راستی کدوم فیلم های دبیرستان صنعتی شریف برای کسی که شیمیش ویییییییراااااااااااانهخوبه ببینم و تست بزنم؟اصلا شیمی های صنعتی شریف خوبن؟
      ممنون میشم راهنماییم کنید
      با تشکر

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      شیمی 3 ریسک داره . بیشتر سوالات کنکور از شیمی 3 هست و شاید قریب 60 درصد حل مسئله .یعنی باید قدرت واکش نویسی(شیمی 2) و تسلط روی تمامی واکنش های حفظی ( کل شیمی ) و حل مسئله ی بالایی داشته باشی .
      به نظر من پیش 2 و شیمی 2 رو راحت تر میشه در این 3 ماه بست و تعداد سوال معقولی هم ازش میاد

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درسته ممنون از راهنماییتون بازم نیاز دارم به راهنماییتاتون و اینکه فیلم های صنعتی شریف درس شیمیش چطوره؟و کدوم دبیر

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی سال دوم کل فصل و شیمی سوم فصل2و3 و شیمی پیش فصل4....
      این ها را بخونی50الی60میزنی

شیمی ماله صنعتی شریف فعلا ماله جمع بندی را نکاه بکن.....عالی گفته....استاد آقاجانی...بهترین دبیر شیمی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز فقط سوالات کنکور چند سال را حل بکن همراه با سوالات ازمون جامع سنجش.قلمجی و گزینه2

موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اخ اخ گفتی شیمیمن شیمی دو هیچی بلد نیستم هرچی تا الان سه و پیش خوندم و امیدم رو مطالب حفظیه که متاسفانع میگن اکثر سوالات اسون از سال دوم میان یعنی من هیچی از اوربیتال و جدول تناوبی ساختار لوویس و ترکیبات الی بلد نیستم و سه و پیش رو تا حدودی بلدم نمیدونم چطور میگی بدون دو نمیشه بقیه رو خوند من سال دوم همش از مدرسه جیم میزدم بخاطر کلا زیست شیمی دوم رو جرعت نکردم تا حالا بخونم همیشه ازشون ترس داشتم ولی از سوالات ترکیبی هم میترسم میترسم بدون دوم برم کنکور زیست صفر بزنمچیزی درباره ریاضی فیزیک نگفتم یهو فک نکنی اونارو فولم نه جانم اونارو اصلا ادم حساب نمیکنم خخخ والا یه مشت فحشن فقطمنو ببین به خودت امیدوار شوولی من شنیدم دوم بهتره بهش میگن الهه شانس 12 تا سوال هلو میگن داره البته برای من الهه مرگه در حد که صفر میزنم خخخ ولی برای بقیه شانس بخونیش خوبه فک کنم
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پسر آریایی نمایش پست ها
      درسته ممنون از راهنماییتون بازم نیاز دارم به راهنماییتاتون و اینکه فیلم های صنعتی شریف درس شیمیش چطوره؟و کدوم دبیر

سلام من شیمی استاد آقاجانی رو میبینم از سطح پاینن به سطح بالایی از شیمی رسیدم !
      واقعا عالی هست پیشنهاد میکنم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza75 نمایش پست ها
      سلام من شیمی استاد آقاجانی رو میبینم از سطح پاینن به سطح بالایی از شیمی رسیدم !
      واقعا عالی هست پیشنهاد میکنم
      سلام اول ممنون از راهنماییتون
      دوم من شنیدم که شیمی اقای اقاجانی یکم سطحش بالاس یعنی تکنیکی درس میده و برای کسی که خییییییلی ضعیفه به قول اقای ناصح زاده ضعیف نه ویرانه خوب نیست
      ایا درسته؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

داداش شیمی2 و ×یش رو بخون قول میدم راحت بالای 30 بزنی البته همت میخواد از همین امشب شروع کن

راستی یادم رفت شیمی مبتکران وقت گیر شاید نتونی ببندیش به نظرم خود کتاب رو بخونی بهتره یا بری کلاس فعالیت ها ازمایش ها اسم وسایل ازمایشگاهی رو هم بخون کلا چیزی رو حذف نکن
      ویرایش توسط thedude : 16 فروردین 1395 در ساعت 21:41

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پسر آریایی نمایش پست ها
      سلام اول ممنون از راهنماییتون
      دوم من شنیدم که شیمی اقای اقاجانی یکم سطحش بالاس یعنی تکنیکی درس میده و برای کسی که خییییییلی ضعیفه به قول اقای ناصح زاده ضعیف نه ویرانه خوب نیست
      ایا درسته؟
      خودم میگم سطح پایین بودم عزیزم شما نگاه کن متوجه میشی دوست عزیز فقط مطالب حفظی با خودته !
      شما ببین نتیجش رو میگیری جزوه ایشونم بخوای در خدمتم چه جلسه ای چه مبحثی !

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thedude نمایش پست ها
      سلام

داداش شیمی2 و ×یش رو بخون قول میدم راحت بالای 30 بزنی البته همت میخواد از همین امشب شروع کن

راستی یادم رفت شیمی مبتکران وقت گیر شاید نتونی ببندیش به نظرم خود کتاب رو بخونی بهتره یا بری کلاس فعالیت ها ازمایش ها اسم وسایل ازمایشگاهی رو هم بخون کلا چیزی رو حذف نکن
      شما فیلم های استاد اقاجانی رو ببین روزی 2 فیلم درست حسابی ببین کل شیمی رو میبندی تو 2 ماه و نیم اینا روزی 3 قسمتم ببینی تایم زیادی نمیبره ازت !
      بالای 50 60 میرسی

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ببخشید گه این جا مطرح میکنم شایدم ربطی نداشته باشه.
      اما میخوام شیمی پیش رو دانلود کنم پیش یک رو میگم.از روی سایت اقا جانی خودش دانلود کنم یا از روی الا؟؟اخه حجمو چیزاشون فرق داره کدوم بهتره و جدید تر؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.bh نمایش پست ها
      ببخشید گه این جا مطرح میکنم شایدم ربطی نداشته باشه.
      اما میخوام شیمی پیش رو دانلود کنم پیش یک رو میگم.از روی سایت اقا جانی خودش دانلود کنم یا از روی الا؟؟اخه حجمو چیزاشون فرق داره کدوم بهتره و جدید تر؟؟؟
      من خودم از سایت آلا استفاده میکنم سایت خود استاد رو تا الان دانلود نکردمه !
      آلا مال همین سال تحصیلی 94-95 هست !

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza75 نمایش پست ها
      شما فیلم های استاد اقاجانی رو ببین روزی 2 فیلم درست حسابی ببین کل شیمی رو میبندی تو 2 ماه و نیم اینا روزی 3 قسمتم ببینی تایم زیادی نمیبره ازت !
      بالای 50 60 میرسی
      دادا جزوه ایشون رو نمیشه گیر اورد؟؟چون من چشمم زیادی میونه خوبی با چیزای پیکسل دار نداره نمیتونم نگاه کنم .

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thedude نمایش پست ها
      دادا جزوه ایشون رو نمیشه گیر اورد؟؟چون من چشمم زیادی میونه خوبی با چیزای پیکسل دار نداره نمیتونم نگاه کنم .
      کتاب ایشون رو از انتشارات 20 تهیه کنید

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن