خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

3 ماه و نیم - دندان پزشکی - چگونه؟؟

سلام؛ دوستان یکی بیاد محض رضای خدا راهنماییم کنه چجوری دندان پزشکی پردیس تبریز بیارم تو این 3 ماه و نیم چجوری برنامه ریزی کنم یا با برنامه کدوم موسسه پیش برم تو این ایام باقی مانده تا به هدفم برسم تورو خدا هرکی میتونه راهنماییم کنه مضایقه نکنه بدجور گرفتارم ... دقت کنین پردیس هم راضیم.
      ممنون از لطفتان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سلام داداشیم...آقا ببین اول از هر چیزی باید مشخص کنی که برای رسیدن به این هدفت باید چه درصدهایی توی کنکور بزنی....یعنی برای آوردن دندون پردیس تبریز هر درسی رو چند درصد باید جواب درست بدی...این اولین کاره...باید مقصد رو دقیق مشخص کنی تا بدونی از کدوم راه و با چه کارهایی به مقصدت برسی....دقیقترش بخوای بکنی اینه که کدوم درس هارو بخونی و تست کار کنی تا مثلا به فلان درصد برسی و بعدش به هدفت برسی....امیدوارم متوجه شده باشی داداش.....باید کاملا مقصد و هدفت مشخص باشه تا بتونی براش برنامه بریزی....الان که فهمیدی چند درصد باید بزنی هر درسی رو حالا موقعش هست که بشینی و برنامه بریزی ببینی چجوری به این درصده خودت رو برسونی...کدوم درس ها رو بخونی و تست کار کنی....اینارم مشخص میکنی و بعدش میشینی خیلی شیک و باکلاس میخونی و تست کار میکنی....برنامه ریزی یعنی این داداش....اول باید بدونی چه امکاناتی داری بعدش مقصد رو دقیق مشخص کنی بعدش بشینی نقشه بریزی تا به مقصد برسی این شد برنامه ریزی...

برای فهمیدن درصد ها میتونی بری به سایت کانون یا گزینه دو و تخمین رتبه رو بزنی تا بدونی باید چند درصد بزنی....من نمیدونم باید چند بزنی....خودت اینو از کسایی که میدونن بپرس.....بعدش هم برای برنامه ریزی از مشاورای سایت هم کمک بگیر....مثلا ایشون saeed735@

امیدوارم حرفام برات مفید باشه....به امید موفقیت داداش...
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSIDER نمایش پست ها
      سلام داداشیم...آقا ببین اول از هر چیزی باید مشخص کنی که برای رسیدن به این هدفت باید چه درصدهایی توی کنکور بزنی....یعنی برای آوردن دندون پردیس تبریز هر درسی رو چند درصد باید جواب درست بدی...این اولین کاره...باید مقصد رو دقیق مشخص کنی تا بدونی از کدوم راه و با چه کارهایی به مقصدت برسی....دقیقترش بخوای بکنی اینه که کدوم درس هارو بخونی و تست کار کنی تا مثلا به فلان درصد برسی و بعدش به هدفت برسی....امیدوارم متوجه شده باشی داداش.....باید کاملا مقصد و هدفت مشخص باشه تا بتونی براش برنامه بریزی....الان که فهمیدی چند درصد باید بزنی هر درسی رو حالا موقعش هست که بشینی و برنامه بریزی ببینی چجوری به این درصده خودت رو برسونی...کدوم درس ها رو بخونی و تست کار کنی....اینارم مشخص میکنی و بعدش میشینی خیلی شیک و باکلاس میخونی و تست کار میکنی....برنامه ریزی یعنی این داداش....اول باید بدونی چه امکاناتی داری بعدش مقصد رو دقیق مشخص کنی بعدش بشینی نقشه بریزی تا به مقصد برسی این شد برنامه ریزی...

برای فهمیدن درصد ها میتونی بری به سایت کانون یا گزینه دو و تخمین رتبه رو بزنی تا بدونی باید چند درصد بزنی....من نمیدونم باید چند بزنی....خودت اینو از کسایی که میدونن بپرس.....بعدش هم برای برنامه ریزی از مشاورای سایت هم کمک بگیر....مثلا ایشون saeed735@

امیدوارم حرفام برات مفید باشه....به امید موفقیت داداش...

ممنون داداش فقط میشه زیر 1000 هم آورد با تلاش تو این مدت باقی مونده؟
      ویرایش توسط masoud007 : 16 فروردین 1395 در ساعت 11:09

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud007 نمایش پست ها

تو الان کاریت نباشه میشه یا نه....تو باید یه کاری بکنی که بشه....واقعا بخونی میشه....مطمئن باش

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه ذهنِ بزرگ و اراده ی قوی باشه
      میشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      اگه ذهنِ بزرگ و اراده ی قوی باشه
      میشه
      دقییییییییییییییقا

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ما مامور به وظیفه و عمل هستیم نه نتیجه .عمل ما مقید به حصول نتیجه نیست؛ بلکه عمل ما یکی از اسباب و معدات تحصیل آن نتیجه است .امام خمینی .. ترم قبل پاس کردم :-)

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظر من ما کنکوریا روز های مونده به کنکور یه شروع دیگه رو تجربه میکنیم.......نگران نباش یه برنامه ریزی خوب انجام بده که خسته نشیموفق باشید

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ما بگیم نمیشه نمیخونی؟
      وا حیرتا

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام؛ دوستان یکی بیاد محض رضای خدا راهنماییم کنه چجوری دندان پزشکی پردیس تبریز بیارم تو این 3 ماه و نیم چجوری برنامه ریزی کنم یا با برنامه کدوم موسسه پیش برم تو این ایام باقی مانده تا به هدفم برسم تورو خدا هرکی میتونه راهنماییم کنه مضایقه نکنه بدجور گرفتارم ... دقت کنین پردیس هم راضیم.
      ممنون از لطفتان
      حداقل حالتتو عوض کن ی آدم با این همه استرس نباید خوشحال باشع!!!!خخخ
      [IMG][/IMG]

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من فکر میکنم اگه حداکثر تلاشتو بکنی پردیس بتونی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      معذرت میخوام اینجا جاش نیست بپرسم ...نخواستم تایپک جدید بزارم بچه ها حدس میزنین امسال هم رشته محل های پردیس هم پذیرش بکنه ؟من فقط مجاز ب انتخاب پردیس و آزادم...آزاد ک از سراسری سخت تر شده پذیرشش پردیس رو هم ک منحل کنن شانس قبولی مطمئنم ک ندارم

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ممنون از لطفتان
      زیست و شیمی رو بذار اولویت . سعی کن درصد بالا بیاری توشون . به علاوه عربی . از یک برنامه درست و حسابی مثل مار و پله استفاده کن . منم دقیقا مث تو میخوام .
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها
      زیست و شیمی رو بذار اولویت . سعی کن درصد بالا بیاری توشون . به علاوه عربی . از یک برنامه درست و حسابی مثل مار و پله استفاده کن . منم دقیقا مث تو میخوام .
      برنامه مارو پله چیه؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedt نمایش پست ها
      برنامه مارو پله چیه؟
      یک برنامه ریزیه که منم دارم استفاده میکنم . و جدی میگم نسبت به برنامه مای کنکور که خریدم و یک سایت دیگه خیلی بهتره . دوستمم میگفت از برنامه مکتبستان بهتره . و هر سوالی هم داشته باشی جواب میده . بنر های تبلیغش توی انجمن و سایت هست . بالا انجمن رو نگااااا
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن