خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فشار آره یا نه

سلام دوستان. من چهارم تجربی هستم.
      میانگین ترازم حدود 6500 هست، ولی چند ماهه در حد 6-7 ساعت روزانه می خونم. بیشتر از نیم ساعت نمی تونم پای درس بمونم. نخونده هام خیلی کمن. ناقص خوندنام زیادن.
      از اونجا که فشار زیاد روی من تاثیر منفی داره دودلم ساعت مطالعمو زیاد کنم یا نه.
      میشه راهنمایی کنید چکار کنم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      يعني با روزانه ٧-٨ساعت ميانگين ٦٥٠٠داري؟!اگر اره كه كارت خيلي درستته
      اما اگه نه قبلا ١٢-١٣ساعت خوندي الان به اين وضع افتادي!بايد بهت بگم اين چيزي كه داري ميگي براي من هم پيش اومده اين چند وقته ميانگين ترازم هم دقيقا ٦٥٨٠هست!!
      به نظرم زياد نكن ساعت مطالعه رو و رويايي فكر نكن بكني ساعت مطالعه رو ١٤ساعته چون من خودم وقتي خواستم زياد كنم ساعت مطالعم رو از١٢/٥به ١٣/٥اون روز گند ميزنم و ساعت مطالعه م مياد پايين در حد همون ٧-٨ساعت خودت!
      الان سعي كني به حالت عادي خودت برگردي..نميخواد زياد كني همين كافيه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farnazm77 نمایش پست ها
      سلام دوستان. من چهارم تجربی هستم.
      میانگین ترازم حدود 6500 هست، ولی چند ماهه در حد 6-7 ساعت روزانه می خونم. بیشتر از نیم ساعت نمی تونم پای درس بمونم. نخونده هام خیلی کمن. ناقص خوندنام زیادن.
      از اونجا که فشار زیاد روی من تاثیر منفی داره دودلم ساعت مطالعمو زیاد کنم یا نه.
      میشه راهنمایی کنید چکار کنم؟
      اسم تایپکو دیدم ترسیدم
      اسم بهتر نداشتی؟
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راه حلش شرکت تو ادوی درسی مدرسه هست.
      چون توی اردوی درسی بخوای زود بلند بشی میگن بشین سر جات ) ولی جدا از شوخی من هم با شرکت تو اردوی درسی مدرسه تونستم عادت به مطالعه پیدا کنم و ساعت مطالعمو افزایش بدم. (البته سال قبل)

یک راه حل دیگه هم اینکه بعد از ظهرها یه نیم ساعت الی یک ساعت بخوابی مغزت شارژ بشه بتونی بیشتر بخونی.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elm10 نمایش پست ها
      راه حلش شرکت تو ادوی درسی مدرسه هست.
      چون توی اردوی درسی بخوای زود بلند بشی میگن بشین سر جات ) ولی جدا از شوخی من هم با شرکت تو اردوی درسی مدرسه تونستم عادت به مطالعه پیدا کنم و ساعت مطالعمو افزایش بدم. (البته سال قبل)

یک راه حل دیگه هم اینکه بعد از ظهرها یه نیم ساعت الی یک ساعت بخوابی مغزت شارژ بشه بتونی بیشتر بخونی.
      من 2 ساعت میخوابم. صبح هم 8 بیدار میشم. همش خوابم کلا

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      يعني با روزانه ٧-٨ساعت ميانگين ٦٥٠٠داري؟!اگر اره كه كارت خيلي درستته
      اما اگه نه قبلا ١٢-١٣ساعت خوندي الان به اين وضع افتادي!بايد بهت بگم اين چيزي كه داري ميگي براي من هم پيش اومده اين چند وقته ميانگين ترازم هم دقيقا ٦٥٨٠هست!!
      به نظرم زياد نكن ساعت مطالعه رو و رويايي فكر نكن بكني ساعت مطالعه رو ١٤ساعته چون من خودم وقتي خواستم زياد كنم ساعت مطالعم رو از١٢/٥به ١٣/٥اون روز گند ميزنم و ساعت مطالعه م مياد پايين در حد همون ٧-٨ساعت خودت!
      الان سعي كني به حالت عادي خودت برگردي..نميخواد زياد كني همين كافيه
      اخه از پارسال تست میزدم کلا هیچ وقت بیشتر از 9 نخوندم. چند بار 11-12 خوندم ولی بعش به شدت زده شدم از درس.
      خیلی ممنون بابت راهنمایی تون.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      فشار کنکور باعث شده بچه ها تاپیکای باحال بزنن (منظورم تاپیکای دیگه هم هس)
      اگه زیر 10 ساعت میخونی کمه اگه 10 ساعت بخونی خوبه اگه میکشی هر چقدر بیشتر بخونی بهتره - من ک میترسم الان زیاد بخونم و ماه آخر کم بیارم(از درس زده بشم) به خاطر همین الان رو 10 نگه داشتم - سرعت مطمئننه هستش
      ...ﻣﻦ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﻢ ﺑﺮ ﺍﻭ، ﺍﻭ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﺪ ﺑﺮ ﻣﻦ

ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻪ ﭼﻪ می خندﻡ؛ ﺩﻝ ﺭﻓﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻪ...
      challenge me if you can

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن