خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      چند فاکتور برای افزایش تراز هست
      یکی سرمایه گذاری روی درسایی که تراز بالایی بهت میده مثلا تو عمومی عربی و ادبیات و البته یه حد قابل قبول تو زبان و معارف تو اختصاصیا هم همین طور در عین حفظ یه حد قابل قبول تو زیست و شیمی باید تو ریاضی و فیزیک ترازتو ببری بالا.
      یه نکته ای رو هم در نظر بگیر و اون این که استرس و نا امیدی سدی برای پیشرفته چون خود منو سال گذشته همین موقع تا کنور و روز کنکور نابود کرد.

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین خواهر من با این تراز دخترتون احتمالا با سهمیه رادیولوژی و پرستاری دولتی و هفتاد هشتاد درصد ازاد پزشکی قبول میشه

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم از راهنمایی هاتون خیلی مفید بود

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa 123 نمایش پست ها
      ممنونم از راهنمایی هاتون خیلی مفید بود
      حله؟؟؟؟؟؟؟؟مشکلی دیگه ندارید؟؟؟؟؟اگه دارید بگیدا!!!

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عام علیکم..ببین همین که 35 درصد داری بگیر تخت بخواب...! هع
      آنقدر شکست میخرم تا راه شکست دادن را یاد بگیرممممممممممممممممممممم م!

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هنوز حل حل که نیست . اینو در جواب یکی از کاربرا گفتم . بلد نیستم چجوری باید پاسخ به پست داد

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوست گرام میانگین تراز من ۶۴۰۰
      در مورد اختصاصیا بهتره زیست و شیمی رو خوب بخونی متاسفانه وضعیت دقیق درسیتو تو ی درسا بطور جداگانه نگفتی اگه زیست ضعیغی فاگوزیست و کتاب همایش عمارلو عالیه وقتی میخونی بهتره مطالبلو بنویسی باعث میشه جزییاتو رو پیدا کنی که فقط به صرف خوندن بدست نمیاد تستم زیاد نزن فقط سراسری چون تاثیرزیادی نداره درصد من این آزمون ۷۰ بود دوم زدم
      واسه شیمی مبتکرانو و کتابو بخون تست سراسری بیشتر بزن وقت واسه تالیفی نیست
      زمینم سرسری بخون سه تا بزنی
      ریاضی خودم افتضاحه نظری ندارم!
      فیزیک و ریاضی خیلی تعیین کنندن واسه فیزیک گاج توسی درسنامه+تست سراسری
      در مورد عمومیا تاثیر ادبیات بیشتر از همست قرابتتو تقویت کن سعی کن زیادشعر بخونی و خودم مفهوم دراری گاج سبزم نوشته همشو
      عربی حتما متنشو بخون آسونه خیلی سبزم خوبه اما عربی نگهدار آخر عمومیا چون وقت گیره هرچند تاثیر زیادی داره اما دینی و زبان تندتر حل میشن
      دینی گاج سفیدو بخون و زبان مبتکران اناری متنای زبانم بخون آسونن
      امیدوارم کمکی کرده باشم

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa 123 نمایش پست ها
      سلام . سال نوتون مبارک!
      دخترم , پیش دانشگاهی , میانگین تراز 5750 , معدل نهایی 18.20 , میانگین رتبه کشوری 15000 در ازمون های قلم چی , بابا جانباز 35 درصده
      خیلی نا امیدم , حالم گرفته است , همش دلهره دارم , بخاطر همین اصلا نمی تونم خوب بخونم , ازمون امروز هم ترازم شد 5800
      106 روز مونده , میدونم وقت زیادی نیست و یکم دیره , ولی بازم میشه خودتو بالا بکشی , ازمونا تابستون ترازام رو 5000 بود ولی شیوه خوندنمو تغییر دادم و از ازمون 10 مهر همین جور پیوسته یا 5800 یا 5700 ام اصلا بالا نمیره , سوالم اینه :

چه کار کنم که از 15000 توی 100 روز بشم 3000 ؟؟؟

تورو خدا هر کی میدونه کمکم کنه . ایشالا همه به ارزوشون برسن!

ایشالا هیشکی مثل من نا امید نشه

شما حالتون خوبه واقعا؟؟؟جانباز 35 درصد پدرتون تراز هم که خوبه کجاش بده؟؟شهر ما دانش آموز بوده با تراز پایین تر از شما معدل 17.80 که بازم کمتره شده سه رقمی و داره پزشکی میخونه شما یه سر برید بنیاد شهید و کارنامه ها رو ببینید نگرانم نباشید

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کاری به سهمیه ندارم . فرضم اینه که سهمیه ندارم . عادی میخام رتبه ام بشه 3000 . چند بار بگم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن