خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 55
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تست و تست و تست و تست و چی ؟ تست نه پاسخنامه تست

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      کتاب+تست
      تست صرفا برای جهت دهی به مطالعه شماست نه جنبه سنجش داره نه جنبه آموزش اگر به کتاب مسلط باشید در هر شرایطی خواهید توانست تستها رو جواب بدید

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      با احترام به نظر تمامی دوستان اما زدن 80 به بالا در زیست کنکور های اخیر امری مهال و به دور از ذهن هست
      امسال همه ی ما شاهد بودیم که حتی علی کرامت و گروه زیست شناسی ایشون ( که همگی از بزرگان زیست کنکر ایران هستند و سال ها تجربه ی تدریس دارند) در پاسخ کلیدی سوالات از 50 تا سوال کنکور94 داخل که ساعاتی بعد از اتمام کنکور روی سایت ها قرار گرفت 5 تا جواب غلط دادند یعنی حدود76 درصد ( اون هم کتاب باز + هم فکری + دور از شرایط جلسه ی کنکور) . حالا از یه دانش اموز چه اتظاری میشه داشت اونم در شرایط کنکور که باید 50 تا تست رو در زمانی حدود 35 دقیقه بزنه .
      دقیقا کلا زیست یه قمار بزرگه که هر چقدر هم بازیت قوی باشه بازم بسته به شانس داره
      واسه رشته های تاپ میانگین به جرعت میتونم بگم اومده رو 40 و حتی 30

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خدایش الان دیگه تست های زیست تکراری شدن !

اگه خوب کتاب رو ترکیبی خونده باشین و خوب تست زده باشین و مرور های خوبی انجام بدین

به درصد خوبی می رسین

الان درصد خوب تو زیست از 40 به بالا هست !

خیلی با 30 40 پزشکی قبول شدن !

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها لطفا کمکم کنین .
      من تا الان تقریبا میتونم بگم زیستو نخوندم ،به دلایلی اصلا تمایلی به خوندنش نداشتم .
      ولی دیگه میخوام شروع کنم و یه درصد خیلی عالی تو کنکور کسب کنم .
      تعریف فاگوزیست و کتابهای نشر الگو رو شنیدم ،لطفا راهنماییم کنین ،از کدوما بخونم !
      اینم بگم که من یه پشتوانه ی قوی توی زیست دارم ،چون تو سوم المپیادی بودم .
      ممنون .

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zeynabm نمایش پست ها
      سلام بچه ها لطفا کمکم کنین .
      من تا الان تقریبا میتونم بگم زیستو نخوندم ،به دلایلی اصلا تمایلی به خوندنش نداشتم .
      ولی دیگه میخوام شروع کنم و یه درصد خیلی عالی تو کنکور کسب کنم .
      تعریف فاگوزیست و کتابهای نشر الگو رو شنیدم ،لطفا راهنماییم کنین ،از کدوما بخونم !
      اینم بگم که من یه پشتوانه ی قوی توی زیست دارم ،چون تو سوم المپیادی بودم .
      ممنون .

شما کنکور دارید یا سومید؟؟؟؟؟؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      شما کنکور دارید یا سومید؟؟؟؟؟؟
      کنکور دارم

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور دارم
      پس شرو کنید به خودندن..ی خوندن توپپپ.........با کتاب.......کتابو فاگوسیتوزش کنید قورتش بدید لهش کنید پودرش کنید آبشو بگیرید و در این 4 ماه با ارامش تمام اینکارا رو انجام بدید و زیست رو تموم کنید و یقین داشته باشید که غیر ممکن غیرممکنه....اول کتابو خوب بخونید بعد ی کتاب تست حالا یا الگو یا خیلی سبزو یکیشو خوب بخونید اینطور نباشه 2 تا شو بخونید اما بی کیفیت پس شد اول کتابو خوب خوب خوب دوم 1 کتاب تست بازم خوب خوب خوب

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور دارم
      سلام

اگه المپیادی بودین که خب باید بیشتر به زیست تمایل نشون بدین!!

راحت بگم قبول شدن توی رشته شهر خوب بدون درصد زیست بالا خیلی کار سختیه

مخصوصا که تجربیا اکثرا زیست جزو نقاط قوتشونه و خوب میزنن پس شمام باید خوب بزنی

درسی ام نیس که بشه مبحثی رو ازش حذف کرد تقریبا چون تقریبا بیشتر سوالا ترکیبی از فصول مختلفه

و شما اگه بخوای تست رو بزنی باید روی فصول مختلف احاطه کامل داشته باشی

هر سال هم خب به سمت ترکیبی تر شدن و مفهومی تر شدن پیش میره

این از این

اما از الان تا کنکور که فک میکنم 4 5 ماهی وقت باشه یه برنامه جامع بریز و تایم بیشتری رو به زیست

اختصاص بده چون هم اصلی ترین درسه هم تا حالا نخوندیش

و اینکه مثلا اینطوری بخون گیاهی ژنتیک دستگاه های بدن... اینطوری مبحث بندی کن و بخون

نکته مهم توی زیست و اصن توی کنکور مروره اگه مرور نکنی اما همه چی رو هم خونده باشی

با کسی که نخونده هیچ فرقی نداری پس برای مرور ها هم توی برنامت تایم قرار بده

برای منابع هم که مهم ترینش کتابه باید راحت بگم بخوریش!! تست هم گاج جامع من میزدم راضی

بودم الگو زیاده حجمش واسه کسی که بخواد الان شروع کنه به نظرمن اما کتاب خوبیه اونم

توی تست زدن هم خوندن پاسخ نامه و درآوردن نکات هر تست از خوده تست زدن مهم تره

شما میتونی مثلا اگه فصل 8 پیش رو خوندی و مثلا 200 تا تست داره توی 8 تا باکس 25 تایی بزنیش

نه اینکه یهو بری یا علی مدد 200 تا رو بزنی

این باعث میشه وقتی مثلا داری فصل 3 سوم رو میخونی هم همچنان درگیر تست های فصل 8 پیش

باشی و نذاریش کنار

اینطوری هم برات داره مرور میشه هم اینکه 25 تا رو بررسی کردن خیلی راحت تره تا بری پاسخ

200 تا تستو یه جا بخونی که بعضا آدم تنبلیشم میشه

راجب فاگوزیست هم نظری ندارم چون ندیدمش

موفق باشی
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      پس شرو کنید به خودندن..ی خوندن توپپپ.........با کتاب.......کتابو فاگوسیتوزش کنید قورتش بدید لهش کنید پودرش کنید آبشو بگیرید و در این 4 ماه با ارامش تمام اینکارا رو انجام بدید و زیست رو تموم کنید و یقین داشته باشید که غیر ممکن غیرممکنه....اول کتابو خوب بخونید بعد ی کتاب تست حالا یا الگو یا خیلی سبزو یکیشو خوب بخونید اینطور نباشه 2 تا شو بخونید اما بی کیفیت پس شد اول کتابو خوب خوب خوب دوم 1 کتاب تست بازم خوب خوب خوب
      خیلی ممنون از نظرتون ،فقط اینکه این کتابهای تست تستاشون زیاده ،من چیکار کنم ؟همشو بزنم ؟یا مضربی ؟

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور دارم
      فقط خیلی مهمه که تا ته ته ته تهش برید ....یا علی

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از نظرتون ،فقط اینکه این کتابهای تست تستاشون زیاده ،من چیکار کنم ؟همشو بزنم ؟یا مضربی ؟

بله متاسفانه زیادن .......من نظرم اینه که چون باید کیفیتو تو این مدت اصل قرار بدید اول با سوالای کنکور شرو کنید دقیق و مفهومی تحلیلشون کنید بعد اگه وقت اوردید برید سراغ تالیفیها اینطوری ارامشتونم برقراره و نگران نیستید که در حد سوالات زیست کنکوری کار نکردم...

البته به نظرم گاج هم بزنید جا الگو خوبه چون سطح سوالاش اسون و متوسط رو به پایینه و حالت جمع بندی و مرور نکات مهم داره اینطوری فکر مینم برسید همه تستاشو بزنید

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      سلام

اگه المپیادی بودین که خب باید بیشتر به زیست تمایل نشون بدین!!

راحت بگم قبول شدن توی رشته شهر خوب بدون درصد زیست بالا خیلی کار سختیه

مخصوصا که تجربیا اکثرا زیست جزو نقاط قوتشونه و خوب میزنن پس شمام باید خوب بزنی

درسی ام نیس که بشه مبحثی رو ازش حذف کرد تقریبا چون تقریبا بیشتر سوالا ترکیبی از فصول مختلفه

و شما اگه بخوای تست رو بزنی باید روی فصول مختلف احاطه کامل داشته باشی

هر سال هم خب به سمت ترکیبی تر شدن و مفهومی تر شدن پیش میره

این از این

اما از الان تا کنکور که فک میکنم 4 5 ماهی وقت باشه یه برنامه جامع بریز و تایم بیشتری رو به زیست

اختصاص بده چون هم اصلی ترین درسه هم تا حالا نخوندیش

و اینکه مثلا اینطوری بخون گیاهی ژنتیک دستگاه های بدن... اینطوری مبحث بندی کن و بخون

نکته مهم توی زیست و اصن توی کنکور مروره اگه مرور نکنی اما همه چی رو هم خونده باشی

با کسی که نخونده هیچ فرقی نداری پس برای مرور ها هم توی برنامت تایم قرار بده

برای منابع هم که مهم ترینش کتابه باید راحت بگم بخوریش!! تست هم گاج جامع من میزدم راضی

بودم الگو زیاده حجمش واسه کسی که بخواد الان شروع کنه به نظرمن اما کتاب خوبیه اونم

توی تست زدن هم خوندن پاسخ نامه و درآوردن نکات هر تست از خوده تست زدن مهم تره

شما میتونی مثلا اگه فصل 8 پیش رو خوندی و مثلا 200 تا تست داره توی 8 تا باکس 25 تایی بزنیش

نه اینکه یهو بری یا علی مدد 200 تا رو بزنی

این باعث میشه وقتی مثلا داری فصل 3 سوم رو میخونی هم همچنان درگیر تست های فصل 8 پیش

باشی و نذاریش کنار

اینطوری هم برات داره مرور میشه هم اینکه 25 تا رو بررسی کردن خیلی راحت تره تا بری پاسخ

200 تا تستو یه جا بخونی که بعضا آدم تنبلیشم میشه

راجب فاگوزیست هم نظری ندارم چون ندیدمش

موفق باشی
      بابات نظز خیلی ممنون .
      علت اینکه تمایل نشون ندادم ،این بود که من به خودم قول داده بودم که قبول میشم ،بعد از اینکه قبول نشدم یه جور تنفر از زیست توم بوجود اومد .
      از دیروز شروع کردم .
      الان مثلا من دیروز رفتم نشر الکو گرفتم ،واسه هر فصل 300 تا اینا تست داره ،چیکارشون کنم ؟
      ممنون .چشم .
      به نظرتون تا جامع سنجش میتونم پایه رو جمع و جور کنم ؟

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابات نظز خیلی ممنون .
      علت اینکه تمایل نشون ندادم ،این بود که من به خودم قول داده بودم که قبول میشم ،بعد از اینکه قبول نشدم یه جور تنفر از زیست توم بوجود اومد .
      از دیروز شروع کردم .
      الان مثلا من دیروز رفتم نشر الکو گرفتم ،واسه هر فصل 300 تا اینا تست داره ،چیکارشون کنم ؟
      ممنون .چشم .
      به نظرتون تا جامع سنجش میتونم پایه رو جمع و جور کنم ؟
      المپیاد مال سال سوم بود تموم شد و رفت دیگه گذشته رفته

تنفر توی زیست!! رشته تجربی!! خب اینا همش تلقینه

شما درصورتی میتونی با درصد پایین زیست(مثلا 30) رشته های پزشکی دندون دارو رو بیاری که

بقیه اختصاصیات وضعیت بالا و مطلوبی داشته باشن که خب کار ریسکی ای هم هست

و اون تاثیری که زیست توی رتبت داره واقن بالاس و میتونه حداقلش اینکه شهرتو عوض کنه!!

پس تنفر و این داستانا رو از همین الان بذار کنار که وقت این حرفا نیست آش کشک خالته

توی دانشگاه هم که بری درسایی به مراتب وحشتناک تر از این زیست هس همراهت

این از این بحث

ببینید من خب توان شما رو توی هر درس و مبحث نمیدونم که بتونم بگم

چیکارشون کنی؟! خب برنامه بچین فصول رو بخون باکس بندی کن و بزن دیگه تستا رو

یه مثال بگم مثلا میای شروع کنی باکس گیاهی رو بخونی که تا جایی که یادمه

شامل فصل 3 بخشی از 6 و 8 دوم فصل 9 و 10 سوم میشه مثلا

میای میگی که خب من فصل 3 رو میخونم امروز فردا فصل 3 با 6 پس فرداش میام 3 و 6 و 8 رو میخونم

روز بعد شروع میکنم تستای فصل 3 که مثلا 150 تاس رو تقسیم بندی میکنم روزی 25 تاشو میزنم

همزمان فصلای دیگه رو هم میخونی

یعنی روزای اوله برنامت خوندنه فقط که به یه حدی برسی بعد تست و درس باهم

همه تستا رو هم یه جا نزن که درگیره اون فصل باشی و ولش نکنی

جامع سنجش رو نمیدونم تاریخشو اما خب برنامه بریز ببین چجوری میشه دیگه!
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط one man army نمایش پست ها
      خدایش الان دیگه تست های زیست تکراری شدن !

اگه خوب کتاب رو ترکیبی خونده باشین و خوب تست زده باشین و مرور های خوبی انجام بدین

به درصد خوبی می رسین

الان درصد خوب تو زیست از 40 به بالا هست !

خیلی با 30 40 پزشکی قبول شدن !
      کدوم خیلیا؟؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن