خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss sariow نمایش پست ها
      با عذر خواهی از ادمین محترم
      به لطف افراد کم سواد و کوته فکر مثل شماست که ما تو این کشور اینقد افراد کم دانش داریم چون جرات پرسش و فهم سوالاتشون بخاطر وجود یکی مثل شما ندارند
      عزیزدلم سوالت پاک شده ولی چیزی که من میبینم اینه درنقل قولها:
      ایا در زنان هم کروموزوم جنسی وجود داره؟یعنی یکی از xها،یا فقط کروزموزم yجنسیه
      ببین گلم تمام سلولهای بدن انسان 22جفت کروموزوم اتوزوم +یک جفت کروموزوم جنسی رودرخودشون دارندکه کروموزوم جنسی نقشش تعیین جنسیته اگهxxباشه زنه جنسیت واگهxyباشه جنسیت مرده که درحدکنکورماکروموزومyالل نمیپذیره ومنظورماازکروموزوم جنسی همونx,yهست که عرض کردمدرتعیین جنسیت نقش داره واگه دوتاشxباشه زنه واگه یکیx,باشه ودیگریyباشه مردمیشه واین کروموزوم هاروحتی درسلولهای سوماتیک یاپیکری شاهدهستیم ولی وقتی بحث میوزمیادوسط دیگه داستان تعیین جنسیت هم میادوسط و....

نگران منی به توقرصه دلم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      عزیزدلم سوالت پاک شده ولی چیزی که من میبینم اینه درنقل قولها:
      ایا در زنان هم کروموزوم جنسی وجود داره؟یعنی یکی از xها،یا فقط کروزموزم yجنسیه
      ببین گلم تمام سلولهای بدن انسان 22جفت کروموزوم اتوزوم +یک جفت کروموزوم جنسی رودرخودشون دارندکه کروموزوم جنسی نقشش تعیین جنسیته اگهxxباشه زنه جنسیت واگهxyباشه جنسیت مرده که درحدکنکورماکروموزومyالل نمیپذیره ومنظورماازکروموزوم جنسی همونx,yهست که عرض کردمدرتعیین جنسیت نقش داره واگه دوتاشxباشه زنه واگه یکیx,باشه ودیگریyباشه مردمیشه واین کروموزوم هاروحتی درسلولهای سوماتیک یاپیکری شاهدهستیم ولی وقتی بحث میوزمیادوسط دیگه داستان تعیین جنسیت هم میادوسط و....

خیلی ممنون دوست عزیز که وقت گذاشتین

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن