خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بهترین منابع ریاضی تجربی از صفر تا صد

سلام دوستان وقتتون بخیر.

دوستان من در قسمت تاپیک منابع ریاضیات تجربی تمام صحبت های دوستان رو دیدم و کلی هم بررسی کردم در طی این چند هفته.همه نظرات شخصیشون رو بیان کردن راجب اینکه کدام فیلم اموزشی و کدام کتاب برای کسانی که ریاضیات صفر دارن و قصد دارن ریاضیاتشون رو به حد حرفه ای و عالی برسونن که بتونن در کنکور بالای 70 بزنن.ولی خوب متاسفانه من نتونستم خوب تصمیم گیری کنم که واقعا کدام فیلم اموزشی و کتاب کتاب برای کسایی که ریاضی تجربی در حد صفر هستند و قصد پیشرفت در این درس رو دارن مناسب هستش.ازتون خواهش میکنم بدون در نظر گرفتن نظرات شخصی و یا به قول معرف بدون تعصب به استاد یا دبیر خاصی بهترین منبع ریاضی چه فیلم و چه کتاب کمک اموزشی رو بگن که بتونه از صفر به صورت روان و ساده بیان کرده باشه.از کمکتون سپاسگزارم.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اینا رو ببین به دردت میخوره یا نه : ریاضی تجربی محمد رضا حسینی فرد کلاس کنکور(1) (95-94) | آلاء
      همه فیلما رایگانه پس نیازی به تعصب نیست !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین بهترین کتاب برای کسی که ریاضیش متوسط رو به پایین هست ریاضی خیلی سبزه! ولی فکر نکنم واقعا کتابی باشه از صفر صفر بخواد کار کنه! بنظر من اگه بازم با خیلی سبز کنار نیومدین کتاب سال به سال بگیرین کار کنین بعد از یه کتاب خوب جامع استفاده کنین که واقعا تاثیر گذاره! یا میتونین اصلا دیگه جامع نگیرین و با همونا کار کنین! به این خاطر میگم جامع بگیرین که مطالب مربوط به هم در یک جا جمع و جوره و منظمه!

منم از دوستان یه سوال دارم ریاضی حرف آخر آقای منتظری چطوره؟ خوب هست؟
      ویرایش توسط michael.mj : 22 اسفند 1394 در ساعت 12:55

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سپاسگزارم فیلم های اقای حسینی رو دیدم ونتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.بقیه دوستان نظرشون چیه؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اول با خیلی سبز چاپ جدید جلد بنفش کار کن درسنامه هاش عین آدم نوشته و کامل متوجه میشی بعد که را افتادی برو سمت مهروماه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مهــــــــــــــرومــــــ ــــــــــــــاه
      همین یه کتابو کامل بخونید مسلط شید بسه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      مهر و ماه و خیلی سبز در یک حد خوب هستن , اگه از صفر میخوای شروع کنی بهتره با خیلی سبز بری جلو که هم تستای آسونتر و هم درسنامه مفصل تری داره به نسبت مهر و ماه .
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظر دوستان.فیلم های اموزشی چی پیشنهاد میکنین؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      ممنون از نظر دوستان.فیلم های اموزشی چی پیشنهاد میکنین؟
      ریاضی افبا( آقای موئینی (مولف ریاضی خیلی سبز) و آقای مقدم نیا (مولف ریاضی گاج))
      بسیار عالی و جامع هستش
      من ریاضیمو مدیون این دی وی دی هستم
      از ده درصد رسوندم به ۶۰ درصد

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعضی از دیوی دی ها گرون هستندواقعا.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      درصورتی که مهارت بالایی در درس ریاضی نداری ابتدا از کتاب آبی کانون (سطح ساده) استفاده کن و برای مرحله بعد (سطح پیشرفته) کتاب خیلی سبز .

اگر قصد داری کتابی داشته باشی که درسنامه خوبی داشته باشه بنده مهروماه را پیشنهاد میکنم.
      موفق باشی
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      درصورتی که مهارت بالایی در درس ریاضی نداری ابتدا از کتاب آبی کانون (سطح ساده) استفاده کن و برای مرحله بعد (سطح پیشرفته) کتاب خیلی سبز .

اگر قصد داری کتابی داشته باشی که درسنامه خوبی داشته باشه بنده مهروماه را پیشنهاد میکنم.
      موفق باشی
      سیر تا پیاز چطوره داداش؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا من از دیروز تا الان که بررسی کردم سه کتاب 1-ریاضی جامعه مهروماه2-ریاضی جامع خیلی سبز3- و گاج iq ظاهرا کتابای مفیدی هستند.ولی خوب با توجه به شرایط من که درسنامه در اولویت اول برام قرار داره و نیزا به درسنامه دارم کدوم رو پیشنهاد میدین؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پسر آریایی نمایش پست ها
      سیر تا پیاز چطوره داداش؟
      سلام
      سیر تا پیاز رو میتونین به جای خیلی سبز هم استفاده کنید
      سیر تا پیاز هم کتاب خوبیه
      شما ممکنه بگید من ریاضیمو دارم در مورد منبع ریاضیات تجربی اظهار نظر میکنم اما من در مورد همه ی این منابع تحقیق کردم -- چون رفیقام که تجربی هستن در مورد منابعشون از من سوال میکنن
      موفق باشی
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ریاضی سیر تا پیاز یعنی سطحش بالاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      کسی که رایاضی ضعیفی داره سیر تا پیاز بدردش نمیخوره؟
      میدونم خارج از بحثه ادبیات شاهین زاد چطوره؟و کدوم مبحثش

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن