خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تو رو خدا این کارو نکنید

سلام به کنکوری های عزیز،من زیاد حرف زدن بلد نیست
      من خودم با امسال3باره دارم کنکور میدم،هر سال تا این موقع سال خوب میخوندم اما از این موقع به بعد دیگه نمیخوندم فکر میکردم که دیگه نمیشه قبول شدو بی فایدس اما بدترین اشتباهم همین بود تورو خدا شماها این کارو نکنین
      من خودم برعکس سال های قبل که تا این موقع میخوندمو از بعد عید دیگه درس خوندنو ترک میکردم امسال میخوام از امروز به بعد بخونمو مطمعنم که 5ماه دیگه این موقع میامو خبر قبولیمو بشما میگم چون معتقدم ما همون دانش اموزایی هستیم که برای یه امتحان مدرسه تو یه نصفه روز کل زیست رو میخوندیمو بهترین نمره رو میگرفتیم،مگه حالا چه فرقی کرده بخدا ما داریم خودمون کنکور رو برای خودمون سخت میکنیم
      انشاءالله موقع اعلام نتایج هممون بیایم اینجاوو خبر قبولیمون رو بگیمphoto_2016-03-11_09-50-12.jpg<font size="4">http://s7.picofile.com/file/82428041...20_51.mov.html

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      رهرو ان است که اهسته و پیوسته رود
      رهرو ان نیست گهی تند و گهی خسته رود

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط D S S نمایش پست ها
      من خودم با امسال3باره دارم کنکور میدم،هر سال تا این موقع سال خوب میخوندم اما از این موقع به بعد دیگه نمیخوندم فکر میکردم که دیگه نمیشه قبول شدو بی فایدس اما بدترین اشتباهم همین بود تورو خدا شماها این کارو نکنین
      من خودم برعکس سال های قبل که تا این موقع میخوندمو از بعد عید دیگه درس خوندنو ترک میکردم امسال میخوام از امروز به بعد بخونمو مطمعنم که 5ماه دیگه این موقع میامو خبر قبولیمو بشما میگم چون معتقدم ما همون دانش اموزایی هستیم که برای یه امتحان مدرسه تو یه نصفه روز کل زیست رو میخوندیمو بهترین نمره رو میگرفتیم،مگه حالا چه فرقی کرده بخدا ما داریم خودمون کنکور رو برای خودمون سخت میکنیم
      انشاءالله موقع اعلام نتایج هممون بیایم اینجاوو خبر قبولیمون رو بگیمبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2016-03-11_09-50-12.jpg
مشاهده: 176
حجم: 72.7 کیلو بایت<font size="4">http://s7.picofile.com/file/82428041...20_51.mov.html
      سلام داداش
      از امروز به بعد را بذار کنار.....شما باید از همین لحظه شروع کنی.....از همین لحظه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط D S S نمایش پست ها
      انشاءالله موقع اعلام نتایج هممون بیایم اینجاوو خبر قبولیمون رو بگیمبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2016-03-11_09-50-12.jpg
مشاهده: 176
حجم: 72.7 کیلو بایت<font size="4">http://s7.picofile.com/file/82428041...20_51.mov.html
      من نیز مثه شما میباشم.. اری ما میتوانیم((((:

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drmoslem نمایش پست ها
      رهرو ان است که اهسته و پیوسته رود
      رهرو ان نیست گهی تند و گهی خسته رود
      دنیای شعرو متحول کردی....
      جای مصرع ها رو برعکس نوشتی!!!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بکس برنامه قلمچی برا 7 جمع کنم خوبه نیس؟20 ام پیش 1

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezarko13 نمایش پست ها
      بکس برنامه قلمچی برا 7 جمع کنم خوبه نیس؟20 ام پیش 1
      فک کنم خوب باشه منم میخوام تا 7 با قلم چی بخونم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​داداش سربازیت چی شد پس؟3بارکنکور میدی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن