خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question راهنمایی در مورد کنکور انسانی

سلام دوستان ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه.
      من دانشجوی رشته شیمی کاربردی البته دانشگاه پیام نور هستم میخواستم امسال دوباره کنکور بدم رشته من علوم تجربی هستش اما میخوام شانسم رو برای رشته حقوق امتحان کنم سوال کردم گفتن اگه در زمان انتخاب رشته رشته های مربوط به گروه های انسانی رو انتخاب کنم میتونم مجاز به انتخاب رشته بشم حالا سوالم اینه اگه الان بخوام شروع به خوندن کنم تا زمان کنکور کدوم درس ها رو بیشتر روشون تمرکز کنم تا مثلا حقوق شیراز رو بتونم داشته باشم؟
      بقیه دوستام که راحت این رشته و دانشگاه رو قبول شدن گفتم منم شانسمو امتحان کنم.
      پیشاپیش ممنون از کمکتون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiralavi نمایش پست ها
      سلام دوستان ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه.
      من دانشجوی رشته شیمی کاربردی البته دانشگاه پیام نور هستم میخواستم امسال دوباره کنکور بدم رشته من علوم تجربی هستش اما میخوام شانسم رو برای رشته حقوق امتحان کنم سوال کردم گفتن اگه در زمان انتخاب رشته رشته های مربوط به گروه های انسانی رو انتخاب کنم میتونم مجاز به انتخاب رشته بشم حالا سوالم اینه اگه الان بخوام شروع به خوندن کنم تا زمان کنکور کدوم درس ها رو بیشتر روشون تمرکز کنم تا مثلا حقوق شیراز رو بتونم داشته باشم؟
      بقیه دوستام که راحت این رشته و دانشگاه رو قبول شدن گفتم منم شانسمو امتحان کنم.
      پیشاپیش ممنون از کمکتون
      در زیر گروه یک که رشته حقوق جزء اون هست دروس زیر مهمتر هستند :
      ضرایب : ریاضی : 2 / عربی : 4 / ادبیات : 4 / فلسفه و منطق 3 و بقیه دروس 1
      البته نباید از این غافل بشی که دروس دیگه مهم نیستن ، به عنوان مثال روانشناسی ضریب یک داره امّا چون تک کتابی هست و نسبتاً آسونه میانگینش در کشور بالاست و شما هم برای عقب نموندن حتما بالا بزنید ، در درس زبان انگلیسی اکثر انسانی ها ضعیف هستند و در درس ریاضی هم که فراری هستند و کابوس انسانی ها این درسه و با توجه به این رشته شیمی هستید ریاضی رو خیلی راحت میتونید بزنید و ترازتون رو از فرش به عرش بیارید ، دروس اقتصاد ، جامعه شناسی و تاریخ و جغرافیا هم در اولویت بعد هستند.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aktft نمایش پست ها
      در زیر گروه یک که رشته حقوق جزء اون هست دروس زیر مهمتر هستند :
      ضرایب : ریاضی : 2 / عربی : 4 / ادبیات : 4 / فلسفه و منطق 3 و بقیه دروس 1
      البته نباید از این غافل بشی که دروس دیگه مهم نیستن ، به عنوان مثال روانشناسی ضریب یک داره امّا چون تک کتابی هست و نسبتاً آسونه میانگینش در کشور بالاست و شما هم برای عقب نموندن حتما بالا بزنید ، در درس زبان انگلیسی اکثر انسانی ها ضعیف هستند و در درس ریاضی هم که فراری هستند و کابوس انسانی ها این درسه و با توجه به این رشته شیمی هستید ریاضی رو خیلی راحت میتونید بزنید و ترازتون رو از فرش به عرش بیارید ، دروس اقتصاد ، جامعه شناسی و تاریخ و جغرافیا هم در اولویت بعد هستند.
      ممنون از راهنماییتون یکی از دوستان دوباره منو به شک انداخت من با دادن کنکور علوم تجربی در زمان انتخاب رشته اگه رشته های علوم انسانی مثل حقوق رو انتخاب کنم میتونم مجاز به انتخاب اون رشته بشم یا نه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتون یکی از دوستان دوباره منو به شک انداخت من با دادن کنکور علوم تجربی در زمان انتخاب رشته اگه رشته های علوم انسانی مثل حقوق رو انتخاب کنم میتونم مجاز به انتخاب اون رشته بشم یا نه
      اگه میخواید کنکور تجربی شرکت کنی بعد بری رشته های علوم انسانی انتخاب رشته کنی رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد هست و مشکلی نیس

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

اگه میخواید کنکور تجربی شرکت کنی بعد بری رشته های علوم انسانی انتخاب رشته کنی رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد هست و مشکلی نیس
      این رو مطلع هستم اما میخوام برای دانشگاه ملی سعیم رو بکنم نه آزاد یا پیام نور

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این رو مطلع هستم اما میخوام برای دانشگاه ملی سعیم رو بکنم نه آزاد یا پیام نور
      خب کنکور انسانی ثبت نام کردی؟ هر سوال وراهنمایی تخصصی داری بپرس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)