خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

سوال مهم/ جایی از برنامه ام تغییر می خواد؟؟

سلام دوستان من حدود5 روزه شروع کردم طبق برنامه ای که دارم در طی 6 مرحله 14 روزه کل دروس رو تموم می کنم 18 روز برای امتحانات ترم دوم وحدود12 روز برای جمع بندی نهایی البته بین هر 14 روز 3-4 روز مرور گذاشتم طبق برنامه من فیزیک 3 کاملا حذف شده وزبان فارسی وژنتیک هم حذف شده سایت گزینه 2 تخمین رتبه زدم اینجوری عمومی ها میانگین 50درصد بدون زبان که 30 گرفتم وتخصصی ها هم میانگین 35-40 درصد وزمین رو که ایام مدرسه خوب خوندم ونهایی 19 گرفتم 50-60رتبه 1800تا 2000را اورد منطقه 3 که پزشکی دولتی قبوله البته من میخوام عربی وادبیات ودینی رو بالا تر بزنم حالا بنظرتون جایی از برنانه ام تغییر می خواد ودر دروس مختلف برای کسب درصد های بالا که گفتم چه مباحثی رو بخونم راستی دانشگاه ازاد وپردیس ها در منطقه 3 چه رتبه ای می خوان وشهریه دریافتی اون ها چقدره با سپاس فراوان
      ویرایش توسط ابوالفضل کنکوری : 15 اسفند 1394 در ساعت 10:55

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ابوالفضل کنکوری نمایش پست ها
      سلام دوستان من حدود5 روزه شروع کردم طبق برنامه ای که دارم در طی 6 مرحله 14 روزه کل دروس رو تموم می کنم 18 روز برای امتحانات ترم دوم وحدود12 روز برای جمع بندی نهایی البته بین هر 14 روز 3-4 روز مرور گذاشتم طبق برنامه من فیزیک 3 کاملا حذف شده وزبان فارسی وژنتیک هم حذف شده سایت گزینه 2 تخمین رتبه زدم اینجوری عمومی ها میانگین 50درصد بدون زبان که 30 گرفتم وتخصصی ها هم میانگین 35-40 درصد وزمین رو که ایام مدرسه خوب خوندم ونهایی 19 گرفتم 50-60رتبه 1800تا 2000را اورد منطقه 3 که پزشکی دولتی قبوله البته من میخوام عربی وادبیات ودینی رو بالا تر بزنم حالا بنظرتون جایی از برنانه ام تغییر می خواد ودر دروس مختلف برای کسب درصد های بالا که گفتم چه مباحثی رو بخونم راستی دانشگاه ازاد وپردیس ها در منطقه 3 چه رتبه ای می خوان وشهریه دریافتی اون ها چقدره با سپاس فراوان
      سلام
      اگر از من میشنوی برا زیست هیچی حذف نکن حتی یک پاراگراف ژنتیک حتما بخونش
      زبان فارسی هم زیاد سخت نیست کلا از عمومیا هیچی حذف نکن
      حذف کردن همه فیزیک 3 اشتباهه اگر خازنا رو مشکل داری نخونشون ولی دو فصل آخرش آسونن تقریبا
      رو عمومیات بیشتر کار کن ....
      درضمن اگر پزشکی میخوای چرا میخوای زمین بخونی؟تاثیری تو زیر گروه یک نداره
      امسال رتبه 900منطقه 3هیچ جایی پزشکی دولتی قبول نشده چه جوری شما میگی تا 1800قبول میشم؟

3. Top | #3

نمایش مشخصات
      دوست عزیز امسال تا حدود 1800 منطقه 3 قبول شدن اما 2000مرز بود وریسکش بالا ولی 1800 رو مطمینم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vladimir putin نمایش پست ها
      سلام
      اگر از من میشنوی برا زیست هیچی حذف نکن حتی یک پاراگراف ژنتیک حتما بخونش
      زبان فارسی هم زیاد سخت نیست کلا از عمومیا هیچی حذف نکن
      حذف کردن همه فیزیک 3 اشتباهه اگر خازنا رو مشکل داری نخونشون ولی دو فصل آخرش آسونن تقریبا
      رو عمومیات بیشتر کار کن ....
      درضمن اگر پزشکی میخوای چرا میخوای زمین بخونی؟تاثیری تو زیر گروه یک نداره
      امسال رتبه 900منطقه 3هیچ جایی پزشکی دولتی قبول نشده چه جوری شما میگی تا 1800قبول میشم؟

چیییییییییییییییییییییی؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      رتبه 900 زیرگروه 1 پزشکی قبول نشددددددددددددددددددد؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
      دختر عموی من با رتبه 1250 دندون ایلام قبول شد سال 92 خووووووووووووووووووو
      امشال دوستای خودم با 1800 ، 1600 ، 1400 و 1200 پزشکی ملی قبول شدن . اونوخخخخخخ تو این وسط چ موگوی وس خوت؟؟؟؟؟!!!!!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا اطلاعات غلط میدید تو هر منطقه ایی باشی زیر 1000 بشی پزشیکی قبولی لطفا اطلاعات غلط نده...برو سایت کانون گزینه دو...متوجه میشی..

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ابوالفضل کنکوری نمایش پست ها
      دوست عزیز امسال تا حدود 1800 منطقه 3 قبول شدن اما 2000مرز بود وریسکش بالا ولی 1800 رو مطمینم
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      چیییییییییییییییییییییی؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      رتبه 900 زیرگروه 1 پزشکی قبول نشددددددددددددددددددد؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
      دختر عموی من با رتبه 1250 دندون ایلام قبول شد سال 92 خووووووووووووووووووو
      امشال دوستای خودم با 1800 ، 1600 ، 1400 و 1200 پزشکی ملی قبول شدن . اونوخخخخخخ تو این وسط چ موگوی وس خوت؟؟؟؟؟!!!!!!
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      چرا اطلاعات غلط میدید تو هر منطقه ایی باشی زیر 1000 بشی پزشیکی قبولی لطفا اطلاعات غلط نده...برو سایت کانون گزینه دو...متوجه میشی..

زیاد به کارنامه های کانون اعتماد نکن تو همین انجمن یکی از بچه ها 900منطقه 3شده بود هیچ جای ایران قبول نشده بود امسال منطقه 3قبولی خیلی سخت شده بودبه این تایپیک برو تامتوجه بشی
      837 زیر گروه یک قبول نشده
      http://forum.konkur.in/thread30987.html

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vladimir putin نمایش پست ها
      زیاد به کارنامه های کانون اعتماد نکن تو همین انجمن یکی از بچه ها 900منطقه 3شده بود هیچ جای ایران قبول نشده بود امسال منطقه 3قبولی خیلی سخت شده بودبه این تایپیک برو تامتوجه بشی
      837 زیر گروه یک قبول نشده
      http://forum.konkur.in/thread30987.html
      من که کامل نخوندمش .
      ولی یا دروغ گفته ...
      ویا فقط تهرانو اصفانو شیرازو زده .
      به جز این غیییییییییییییییییییییر ممکنه .
      یکی همینجوری آوردن تو اخبار که رفته بود سازمان سنجش شکایت .
      گفتن چون فقط تهرانو زدی قبول نشدی .
      در نهایت هم قبول شد ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)