خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

برنامه ریزی برای من

سلام بچه ها من 26 سالمه دانشجو ترم آخر کامپیوترم فرزند جانباز هستم حقیقتش به احتمال زیاد بعد یکی دو سال در اداره پدرم رسمی میشم(شرکت نفت) اما من همیشه دوس داشتم دندون پزشک بشم حقیقتش میخوام به نوان دندون پزشک شرکت نفت استخدام شم تازه فهمیدم داخل دانشگاه دولتی سهمیه دارم و از بنیاد شهیدم که پرسیدم برای دندون پزشکی شهرکرد باید از هر درسی سی درصد بزنم که میشه تقریبا ده هزار منطقه دو . میخوام کنکور 96 شرکت کنم الان ثبت نام برای دیپلم مجدد که دیپلم تجربی بگیرم خوب کمک کنید این منابع که برای امتحانات نهایی معرفی کردن بهم اکثرا کتاب های پرسمان یا ماجراهای من و درسام خیلی سبز این کتاب ها برای نمره بالا آوردن خوبه راهنمایی کنید لطفا؟

سوال دیگه که داشتم برای درس زیست شناسه چه منبعی برای خوبه؟
      هرکی یه نظر داره خودم فکر میکنم کتاب جامع زیست شناسی ماله انتشارات خانه زیست شناسی خوبه چون متن کتا درسیه

و میخوام بدونم از چه برنامه درسی برم جلو که موفق باشم یکی می گفت تو اخر تابستون دوم و سوم بخون بعد هم پیشو بخون ایا از مهر با برنامه قلمچی پیش برم؟یا برنامه مشاور یا گزینه دو؟
      ویرایش توسط pouyasadeghi : 14 اسفند 1394 در ساعت 00:51 دلیل: برنامه ریزی

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای نهایی کتاب پرسمان خوبه....خیلی سبز هم خوبه

برای زیستم گاج جامع.آی کیوی گاج.خانه زیست شناسی.تخته سیاه.الگو..کتابهای خیلی زیادی وجود داره.همشونم خوبن..مونده به سطح خودت...به نظر من برای تو یه دی وی دی زیست خوب مثل صنعتی شریف خوبه که رایگانم تو نت هست...دانلود کنی ببینی و از رو گاج جامع تست بزنی....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست + زمین + دینی -----> کتاب درسی رو چند بار خوب بخونی نمره کامل رو میتونی بگیری
      ادبیات ---> سیرتا پیاز گاج
      زبان فارسی ----> گلوازه
      زبان انگلیسی ----> مبتکران 3 ( دکتر اناری)
      شیمی ----> سیر تا پیاز گاج خوبه اما یکمی توضیح اضافه داره یا ماجراهای خیلی سبز
      فیزیک -----> مبتکران به نظرم عالیه (البته سیرتا پیاز هم خوبه)
      ریاضی -----> آموزش خیلی سبز یا سیرتا پیاز گاج یا پرسمان
      عربی -----> اموزش خیلی سبز ( همه کلمات موجود رو در کتاب رو تجزیه تحلیل و.. )

به نظرم اینا منابع عالین برای نهایی
      اما بهتره به کتاب فروشی بری و خودت مقایسه کنی ...
      موفق باشی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن