خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

می شه کمک کنید

سلام بچه ها من رتبه ام تو کنکور 3600 شد .بخاطر اینکه سال دیگه دوباره شرکت کنم سراسری فقط پزشکی زدم و مردود شدم.دانشگاه آزاد هم دامپزشکی قبول شدم و نرفتم .تکمیل ظرفیت بهمن تغذیه قبول شدم .با توجه به اینکه 5 6 ماه از سال گذشته و من هنوز نتونستم خیلی خوب شروع کنم و جدی درس بخونم و کتابی رو کامل تموم کنم. به نظرتون تغذیه برم یا تو این 4 ماه حسابی بخونم و مجددا کنکور بدم برای پزشکی؟به نظرتون رشته تغذیه آینده خوبی داره ؟لطفا هرکی هرچی میدونه راجع به تغذیه بگه و این که آینده شغلی دامپزشکی بهتره یا تغذیه ؟مرسی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بخون وسه پزشکی .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه تغذیه خوبه نه دامپزشکی. من خودم دامپزشکم ولی زحمت زیادی باید بکشی و درسهای سنگین بخونی و آخرش درآمد نداری. بشین بخون واسه پزشکی حتی سال دیگه و سالهای دگر هم[emoji1]

Sent from my G630-U10 using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      باسلام به نگار عزیز...علوم تغزیه آینده ی خوبی داره..اما دامپزشکی از سال ها پیش همون طوری مونده و بازار کارش افت و خیز نداره اصلا..یعنی جوری بگم که بازار کار نداره اصلا دامپزشکی..4 ماه مونده اما.وقت هست
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      اگه بخونید بنظر من بهتره چون اینده شغلیه رشته هایی ک گفتی معلوم نیس...وباتوجه ب رتبه سال قبل میتونید بهتر هم بشید

6. Top | #6
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negar94 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من رتبه ام تو کنکور 3600 شد .بخاطر اینکه سال دیگه دوباره شرکت کنم سراسری فقط پزشکی زدم و مردود شدم.دانشگاه آزاد هم دامپزشکی قبول شدم و نرفتم .تکمیل ظرفیت بهمن تغذیه قبول شدم .با توجه به اینکه 5 6 ماه از سال گذشته و من هنوز نتونستم خیلی خوب شروع کنم و جدی درس بخونم و کتابی رو کامل تموم کنم. به نظرتون تغذیه برم یا تو این 4 ماه حسابی بخونم و مجددا کنکور بدم برای پزشکی؟به نظرتون رشته تغذیه آینده خوبی داره ؟لطفا هرکی هرچی میدونه راجع به تغذیه بگه و این که آینده شغلی دامپزشکی بهتره یا تغذیه ؟مرسی
      با عرض سلام و خسته نباشید

این چند ماه گذشته چطور بوده اوضاع درس خوندناتون ؟؟؟
      منم مثل شمام البته رتبه ام یکم ضعیف تر از شما بوده
      منظورتون از خیلی خوب شروع کردناتون چیه ؟ زیاد درس نمیخونید ؟؟ ساعت مطالعه اتون چقدره ؟؟

اگه عطش درس خوندن رو دارید مطمئنا نتیجه رو خواهید گرفت

4 ماه .....اونم 4 ماه اخری که دیگه هر چی بخونید مطمئنا نتیجه اش رو خواهید گرفت اینو خودتونم بهتر از من میدونید

منم تو این دوران دچار افسردگی و زدگی و نخوندن و انواع بیماریای کنکوری مختلف شدم

نظر نهایی من

به علت
      !!! سابقه تحصیلی عالیتون در کنکور سراسری
      !!! رشته های تحصیلی دام پزشکی و تغذیه هر دو رشته های تاپ و راضی کننده ای نیستن مخصوصا دام
      !!! وقت کافی باقی مونده ( زمانیه که خیلیا امثال من افتشون شروع شده و بعضیا با ساعت مطالعه مناسب راحت میتونن سرعت بگیرن )

شما ظرفیت پزشک شدن رو دارید و به نظرم ادامه دادنتون بهتره اگه نشد سال دیگه با همین رتبه برید به تغذیه و ...

و افوض امری الی الله

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من تو این چندوقت خیلی خوب نخوندم یعنی اصلا ساعت مطالعاتی آنچنانی نداشتم .واسه همین خانواده و دوستام خیلی اصرار دارن که تغذیه رو برم .

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED REZA نمایش پست ها
      با عرض سلام و خسته نباشید این چند ماه گذشته چطور بوده اوضاع درس خوندناتون ؟؟؟ منم مثل شمام البته رتبه ام یکم ضعیف تر از شما بوده منظورتون از خیلی خوب شروع کردناتون چیه ؟ زیاد درس نمیخونید ؟؟ ساعت مطالعه اتون چقدره ؟؟اگه عطش درس خوندن رو دارید مطمئنا نتیجه رو خواهید گرفت 4 ماه .....اونم 4 ماه اخری که دیگه هر چی بخونید مطمئنا نتیجه اش رو خواهید گرفت اینو خودتونم بهتر از من میدونید منم تو این دوران دچار افسردگی و زدگی و نخوندن و انواع بیماریای کنکوری مختلف شدم نظر نهایی من به علت !!! سابقه تحصیلی عالیتون در کنکور سراسری !!! رشته های تحصیلی دام پزشکی و تغذیه هر دو رشته های تاپ و راضی کننده ای نیستن مخصوصا دام !!! وقت کافی باقی مونده ( زمانیه که خیلیا امثال من افتشون شروع شده و بعضیا با ساعت مطالعه مناسب راحت میتونن سرعت بگیرن )شما ظرفیت پزشک شدن رو دارید و به نظرم ادامه دادنتون بهتره اگه نشد سال دیگه با همین رتبه برید به تغذیه و ... و افوض امری الی الله
      مرسی از جوابی که دادید وضع درس خوندنم که خیلی بد بود یعنی جمع ساعت مطالعاتی این 6 ماه حتی به 100 ساعت هم نمی رسه ...یه جور ول کرده بودم درس خوندن رو عطش و ذوق درس خوندن که دارم ولی موقع عمل کردن معمولا یه چیز دیگه میشه و بیشتر اوقات حوصله شو ندارم ...تصمیم دارم این 4 ماه رو بکوب بخونم اما دوستام اصرار دارن که برم و می گن نمی تونی این چهار ماه هم مثه این 6 ماه میره و تغذیه رو برو خوبه... من در مورد آینده ی شغلی تغذیه خیلی مطمئن نیستم و اطلاعات زیادی ندارم واسه همین شک دارم که برم یا نه

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من ازاد نرید...چون بدتر هم وقتتون رو هدر میدید و هم یک هزینه ی اضافی رو به خووادتون تحمیل میکنید برای شهریه...البته شما با این انتخاب رشته به خودتون ظلم کردید یه جورایی به نظر من چون خیلی عاقلانه و منطقی تر میتونستید تصمیم بگیرید...به نظر من ازاد نرید و دوباره بشینید کنکور بدید برید دانشگاه دولتی یک رشته ی خوب اما این بار تز پزشکی بر ندارید و منطقی انتخاب رشته کنید چون رشته های خیلی خوب دیگه ای هم وجود داره که میتونید برید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن