خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

روش جدید در مطالعه

سلام دوستان من سال سومی هستم یک روشی میخوام انجام بدم به نظرتون خوبه یا ن

اولاندش من برای هر درس درسنامه و کتاب درسی اماده کردم
      دومش نیز من تمامی سوالا دی شهریور خرداد از سال 87 تا 94 را آماده کردم

من تا زمان امتحان نهایی بگیرم روزی تمامی سوالاتی که دارم روزی یک سوالشو حل کنم حالا چیجوری حل کنم اول میرم میبینم سوالش مربوط به کدام بخشه بعد میرم درسنامه و کتاب مربوط به همان بخشو میخونم بعد میام حل میکنم بعد رفته رفته تا زمان امتحان نهایی هم نمونه سوال حل کردم هم کتاب و درسنامه خوندم نظرتون چیه ؟

متشکرم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      معلم ما میگفت کل کتاب و تمرین ها رو بخونید و بعد تو عید روزی یک امتحان نهایی حل کنید ، 8 * 3 = 24 تا امتحان نهایی شما دارید ، یعنی روزی یکی هم حل کنید باز تموم نمیشه ، امّا بعضی ها مبحثی کار میکنن ، مثلا شیمی ، فصل 1 میخونن ، بعد میرن ، همون مبحث میزنن و مشکلش اینه که باید بگردید تا سوال همون مبحث رو پیدا کنید که یک مقدار وقت آدم رو میگیره!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ب نظر من امتحان نهایی قبل 94 ول کن یه نگاهیم ب 93 بنداز.

دیگه 92به قبل فقط وقتتو میگیره مسخره بازیه سولا اسون و بیخود .
      ولی 94 نگا کنی بعضیی درسا واقعان سخت و مفهومی بود
      خعلی از نکات کنکوری بعد 94تو امتحان نهایی پارسال استفاده شد

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aktft نمایش پست ها
      معلم ما میگفت کل کتاب و تمرین ها رو بخونید و بعد تو عید روزی یک امتحان نهایی حل کنید ، 8 * 3 = 24 تا امتحان نهایی شما دارید ، یعنی روزی یکی هم حل کنید باز تموم نمیشه ، امّا بعضی ها مبحثی کار میکنن ، مثلا شیمی ، فصل 1 میخونن ، بعد میرن ، همون مبحث میزنن و مشکلش اینه که باید بگردید تا سوال همون مبحث رو پیدا کنید که یک مقدار وقت آدم رو میگیره!
      خب مسئله اینجاست من که هیچی نخوندم که نمیرسم کتابمو تمام کنم بعد بیام امتحان نهایی اینجوری اگه روزی از الان یکی حل کنم از هر نمونه سوال راحت دو ماه هم کتاب هم سوال تمام میشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه نهایی چی هست هر سوالش روزی ۱ دونه حل کنید....یه بار بخونید مثلا یه فصلو بعد همع سوالاشو حل کنید دیگه چیزی نداره نهایی..

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Nokhbe نمایش پست ها
      آخه نهایی چی هست هر سوالش روزی ۱ دونه حل کنید....یه بار بخونید مثلا یه فصلو بعد همع سوالاشو حل کنید دیگه چیزی نداره نهایی..

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
      خب عزیز نگاه کن هر سوال یک دومنه مثلا مربوط میشه سوال یک از سال هشتاد و هفت تا نود چهار اونم دی شهریور خرداد که خیلی تعدادش بالا میره اینطوری میشه هم کتاب مربوط به سوال یک هر مبحثی امده خوند هم نمونه سوال هر کرد و مثلا تو سی روز تمام میشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Salsevome نمایش پست ها
      خب عزیز نگاه کن هر سوال یک دومنه مثلا مربوط میشه سوال یک از سال هشتاد و هفت تا نود چهار اونم دی شهریور خرداد که خیلی تعدادش بالا میره اینطوری میشه هم کتاب مربوط به سوال یک هر مبحثی امده خوند هم نمونه سوال هر کرد و مثلا تو سی روز تمام میشه
      عزیز نیازی نیست از 87 شروع کنید چ خبره من که کنکور دارم 87 رو ول کردم اونوخت شما نهایی رو چسبیدی ب 87 .نهایی دیگه گذشت ک سالای قبل رو بخونی بیاری باید تمرکز کنی فقط رو کتاب .شما هم ک میگی نخوندی تا حالا بنظر من بشینی بخونی بهتره شما 90 ب بعد هم حل کنی غنیمته .ولی بازم میگم کتاب مسلط باشی 90 ب قبل هم بذاری جلوت میزنی با سرعت زیاد البته حل میکنی خیال کردم تست بود

البته بازم نظرتون اولویت داره

موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن