خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل عدم تعادل

سلام دوستان کنکوری امیدوارم در این برهه از زمان خستگی و دلزدگی خودتون رو کنترل کنید تا برسید به دوران طلایی نوروز

من نمی دونم چم شده ... کلا قاطی کردم ... صبح ساعت 5 صبح بلند شدم که دیدم مدارس تعطیله همین جوری نشستم دارم شبکه 4 می بیبنم تا الان

دیروز نشستم 2 تا فیلم دیدم و کلا خوابیده بودم

با درس خوندن مشکلی ندارم ... کل کارای هفته رو انجام دادم دیگه دستم به کار نمی ره

کلا با افت شدید مواجه شدم .... این طبیعیه یا من چیزیم شده .... شما تجربه داشتین ؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-alijani نمایش پست ها
      سلام دوستان کنکوری امیدوارم در این برهه از زمان خستگی و دلزدگی خودتون رو کنترل کنید تا برسید به دوران طلایی نوروز

من نمی دونم چم شده ... کلا قاطی کردم ... صبح ساعت 5 صبح بلند شدم که دیدم مدارس تعطیله همین جوری نشستم دارم شبکه 4 می بیبنم تا الان

با درس خوندن مشکلی ندارم ... کل کارای هفته رو انجام دادم دیگه دستم به کار نمی ره

کلا با افت شدید مواجه شدم .... این طبیعیه یا من چیزیم شده .... شما تجربه داشتین ؟؟

بابا تو هنوز سال دومی درسو مرسو وللش .
      برو عشقو حالتو بکن .
      وسه کنکور هم خودش وقت داره سال کنکورت .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات

سلام
      بله دقیقا یه نمونه دیگه شو بخوای بدونی منم!!!
      اصلا دست و دلم به کتاب نمیره
      اوفففففففففف، به قول خودم نیاز به استراحت مطلق دارم
      بعدشم دوس عزیز که شما دومی هستین از من میشنوی خیلی سخت نگیر به خودت که اخرش میمونی مثه من
      فقط منتظر عیدم بیاد صبحااااااااا تا ساعت11 بخوابم
      نگران نباشید

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      عادیه یه دو روزیه منم همین جورم-خیر سرم کنکور دارم
      درس میشه قصه نخور-یه دوتا منبع جدید بگیر امیدوار میشی به درس
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب شاید هدفتون انقدر براتون جا نیوفتاده(مهم نشده) که هی ذهنتون بگه فلانی پاشو درستو بخون!فلانی دیر شده!فلانی حتی اگه خیلی جلو تر هستی از برنامه ریزیت بازم جلو بزن از خودت!
      امممم
      منم همین مشکلو داشتم(خیلیا همین مشکلو دارن مگه ادمایی که اراده پولادینو این چیزا دارن!!!) متاسفانه به خودم هشدار هم میدادم ولی تنبلیم همیشه موفق تر از من بود!
      خوب باعث شد مشکلاتی پیش بیاد
      پس یه هشدار! همونقدر که هدفتونو دارین بزرگ میکنین ارادتونم ببرین بالا وگرنه خیلی بد میشه... حداقل برای من که بد شد طوری که حتی الانم اثارش مونده برام...
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      زیادی سخت میگیری ب خودت.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دقیقا منم همینطوری شدم....سال پیشم همین طوری شدم....ولی بالاخره ی روزی تو همین روزا تموم میشعععععععععع!!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این که ازالان دارین خوب تلاش میکنین خیلی خوبه ولی احتمالا تو این مدت خیلی به خودتون فشار آوردین که خستتون کرده.... بهتره در کنار درس خوندن به تفریح و روحیتون هم بیشتر اهمیت بدین تا یک دفعه کم نیارین.... سعی کنین یه زمان هایی رو بذارین کارای هنری انجام بدین یا هر کاری غیر از درس که بهش علاقه دارین و ذهنتون و از درس آزاد کنه .... این جوری هم خوب درس خوندین و هم روحیتون و حفظ کردین.... موفق باشید
      ویرایش توسط Pixie_g : 08 اسفند 1394 در ساعت 16:03

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      وضعيت شما كه خوبه من افسرگي شديد گرفتم ميگم ادم اخرش ميميره ديگه اينهمه تلاش چه فايده؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      طبق گفته های بالا شما دومی و تلاش زیاد الان براتون مضره و سبب میشه واقعا از درس زده شید ..

ولی برای کنکوریا خیلیا اینطورین و بنطرم ی تفریح میتونه تجدید قوا بشه .کلا این موقع از سال و بخصوص عید این اتفاقا میفته و برا همینه میگن کسایی ک موفق میشن تو کنکور بعد عید موفقی داشتن ..

از خواب بهاری نگم ک دیگه داغ دل ادم تازه میشه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سلام دوست عزیز
      بنظرمن روزی ۳ ساعت مطالعه بری دیرستانی ها کافیه ماباقی رو هم تفریح کن .دوم خیلی راحته قصه اینده هم نخور.....فقط شاد باااااش

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب خدا را شکر من از این وضع بیرون اومدم
      و اما تجربه من:
      1-تو آزمونا کم میاری پس از درس ناخودآگاه دلزده میشی
      2-مدرسه نمیری و پس از فضای رقابت بیرون میای با ز هم نا خودآگاه از درس زده میشی
      3-برنامه ریزی درستی برای خوندن درس نداری باز هم نا خودآگاه از درس زدهن میشی
      4-عدم وجود هدف که کلا این اصلیه
      برای شما هم که دومی درس بخون ولی فشار رو خودت نیار راه کنکوریت از سوم شروع میشه
      .

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم اینجوری شدمولی اینجوری نباشید!خیلی بده منم نمیدونم چیکارکنم !زدم توفازبی خیالی!!!!!امیدوارم شمااینجوری نباشید

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط only messi نمایش پست ها
      وضعيت شما كه خوبه من افسرگي شديد گرفتم ميگم ادم اخرش ميميره ديگه اينهمه تلاش چه فايده؟
      یه چیز طبیعیه!برای همه اتفاق میوفته که ازدرس زده شن..ازجمله خودم....فک میکنیم که به ته خط رسیدیم،فک میکنیم پشت این دیوار یه زندگی رویایی و قشنگه...ولی روزای کنکور و برای خودمون زهرمیکنیم...

15. Top | #15
      Pro
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دومی؟
      ببین من هم سن تو بودم 4 تا زن داشتم
      شایدم 5 تا
      درس چیه تو سال دوم از سوم که امتحان نهایی داری پر قدرت شروع کن و سومو ببند بعد تو سال پیش هم معلما دوم سومو برات درس میدن دوباره همین که وقت کافی داری غصه نخور.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن