خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه جالب!!ولی خیلی کمه ها!!!حداقل میتونید یه درس رو که توش قوی هستید کامل بخونید!!!البته به جز معارف!!ولی به هر حال موفق باشید
      گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید/گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa.1998 نمایش پست ها
      چه جالب!!ولی خیلی کمه ها!!!حداقل میتونید یه درس رو که توش قوی هستید کامل بخونید!!!البته به جز معارف!!ولی به هر حال موفق باشید
      بنظر ریاضی و فیزیک جا برای خوندن داره....
      اهع تو 5 ماه که نمیتونم همه رو بخونم ! البته میتونم بخونم ولی کیفیت و بازدهی مهمه !

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      5 ماه مونده !
      به نظرم الان به حذف فکر نکنید .
      فقط خوب بخونید .
      تصور کنید سوال سخت از مباحثی که شما خوندین طرح کنن !

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      5 ماه مونده !
      به نظرم الان به حذف فکر نکنید .
      فقط خوب بخونید .
      تصور کنید سوال سخت از مباحثی که شما خوندین طرح کنن !
      من ترجیح میدم بجای کلی خوندم کم بخونم ولی خوب بخونم ._.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظریه ی اعدادم میخوای بخونی؟!😕 من که هیچی ازش سر در نمیارم😒

6. Top | #21
      Pro
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      افتضاحه،
      دانش آموز نباس چیزی رو حذف کنه.
      اینایی که شما گفتی میخونم صحیح،ولی اومدیا از این مباحث سئوال نیومد یا فوق العاده سخت اومد،اون موقع میخوای چیکار کنی؟
      اون موقعس که زاپاس نداری،و میمونی لنگ،هر چند بعیده نتونی سئوالات رو پاسخ بدی،ولی به طور قطع با این بودجه بندی نتیجه ی خوبی نخواهی گرفت.
      گفتم که بودجه بندی که انتخاب کردی درسته و خوبه،ولی خوب باس قانون احتمالات هم در نظر بگیری،اینکه سئوالات این بودجه بندی سخت باشه،ترکیبی با سایر فصول حذفیت باشه
      یا حتی از این مباحث سئوال کم بیاد یا نیاد،یادت باشه کنکور قابل پیش بینی نیست.

هرچند دینی و ادبیات و عربیت مشکل نداره،ولی زبان و فیزیک و شیمیت پر از ریسکه.
      شاد باشی.
      ویرایش توسط Pro : 05 اسفند 1394 در ساعت 23:41

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم هدفتون چیه و جه دانشگاهی...ولی با این چیزایی که حذف کردید انتظاار رتبه خوب حتی متوسطم نداشته باشید....درس هایی که همه بالا و متوسط میزنن و شما صفر خیلیی رتبتونو میاره پایین ..تحدید نظر کنید...4 ماه وقت کمی نیست..تجدید نظر کنید
      ویرایش توسط ZOLFA : 05 اسفند 1394 در ساعت 23:45

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ehm0294 نمایش پست ها
      نظریه ی اعدادم میخوای بخونی؟!������ من که هیچی ازش سر در نمیارم������

ببینید من گسسته رو ریز کردم چون واقعا نمیتونی 100% مطمن باشی که میتونی بزنی یا نه !
      بخاطر همین از هر فصل فقط حدود 30 تا 40 % رو میخونم !

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pro نمایش پست ها
      افتضاحه،
      دانش آموز نباس چیزی رو حذف کنه.
      اینایی که شما گفتی میخونم صحیح،ولی اومدیا از این مباحث سئوال نیومد یا فوق العاده سخت اومد،اون موقع میخوای چیکار کنی؟
      اون موقعس که زاپاس نداری،و میمونی لنگ،هر چند بعیده نتونی سئوالات رو پاسخ بدی،ولی به طور قطع با این بودجه بندی نتیجه ی خوبی نخواهی گرفت.
      گفتم که بودجه بندی که انتخاب کردی درسته و خوبه،ولی خوب باس قانون احتمالات هم در نظر بگیری،اینکه سئوالات این بودجه بندی سخت باشه،ترکیبی با سایر فصول حذفیت باشه
      یا حتی از این مباحث سئوال کم بیاد یا نیاد،یادت باشه کنکور قابل پیش بینی نیست.

هرچند دینی و ادبیات و عربیت مشکل نداره،ولی زبان و فیزیک و شیمیت پر از ریسکه.
      شاد باشی.

یعنی چی سوال نیومد ؟ این حرف شما یعنی چی بردار من مگه میشه سوال نیاد ؟ من که از تابستون شروع نکردم که بخوام و بشین همه رو بخونم ! اره میتونم همه رو سر سری بخونم بعد کنکور برینم شما نترس امکان نداره از مثلا فیزیک پیش 2 که 8تا تست میاد هر 8تا ست بیاد معمولا 2 تا راحت 4 متوسط 2 سخت اگه من خب بخونم از 8 تا میتونم 6تاشو جواب بدم...

+سپاس از نظرت
      ویرایش توسط _AHMADreza_ : 06 اسفند 1394 در ساعت 01:28

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      الان شما فک کردی شیمی همونا رو فقط بخونی همه ی تستای مربوط به اونم تو کنکور درست میزنی؟؟!!
      ترکیبی است برادر
      حداقلش اینه که یه ترکیب بدن که از شیمی چهارمه! و تو چون فقط فرمول شیمیاییشو بلد نیستی بقیه سوالو که بلدیم نمیتونی جواب بدی

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      الان شما فک کردی شیمی همونا رو فقط بخونی همه ی تستای مربوط به اونم تو کنکور درست میزنی؟؟!!
      ترکیبی است برادر
      حداقلش اینه که یه ترکیب بدن که از شیمی چهارمه! و تو چون فقط فرمول شیمیاییشو بلد نیستی بقیه سوالو که بلدیم نمیتونی جواب بدی
      یک سوال فقط درباره ی دانشمند و نظر ها و تاریخ اونم ترکیبی میخوان بدن ؟ من به 3 درصدم راضیم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid95 نمایش پست ها
      سلام عزیز
      شما داری خیلی ایده آل فکر میکنی!!
      شما باید همه رو بخونی تا بتونی حداقل 50% بزنی
      برای فیزیک2 از مباجث کاروانرژی و بردار و اندازه گیری یکی میاد و اونم ترکیب با مباحث سینماتیک و دینامیکه و برای فیزیک پیش هم نوسان و موج رو بخون!! مباحث آسونی هستند
      برای ریاضی هم کل هندسه تحلیلی رو بخون چون راحت میشه جواب داد (حتی مقاطع رو)
      شیمی هم پیش1 رو بخون سوالاشو میشه زد
      مگخ مگه نمیخوام تحیلی رو بخونم ؟ فقط هنذولی و سهمی رو نمیخونم چون سخت هستن !
      من فقط میخوام شیمی سفید نباشه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      یک سوال فقط درباره ی دانشمند و نظر ها و تاریخ اونم ترکیبی میخوان بدن ؟ من به 3 درصدم راضیم
      بله بله بله چهار تا گزینه ی تعریفی میدن که فقط تو یکیش دانشمندانه تو بقیه تعاریف ترمودینامیک و ... هست :d

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خخخ دمت گرم عالیه تازه حذفیات من بیشتر من فقط فیزیک پیش 2 ریاضی امار تصاعد ماتریس شایدم حد بخونم که هنوز هیچکدوم نخوندنم خخخ شایدم هیچکدومشیمی دو هنوز نخوندنمعربی انگلیسی هم اگ بشه فقط ترجمهدینی همشزمینم که اصلا حساب نیستزیستم تازه فصل گردش مواد و ژنتیک سال سوم و حذفیدم فصل نصف سال دومم نخوندمم شاید بحذفمخدایی منو ببین روحیه میگیری تو که خیلی خوبه وضعت
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها

بله بله بله چهار تا گزینه ی تعریفی میدن که فقط تو یکیش دانشمندانه تو بقیه تعاریف ترمودینامیک و ... هست :d
      صحیح ._. خب دیگ از چیا تعریف میاد ؟ بجز ترمودینامیک ._.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن