خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

کانون قلم چی و زدن رکورد 100 هزار بورسیه در سال 94 !!

انتظار های تیم قلم چی امروز 4 اسفند به پایان رسید و بورسیه های این موسسه آموزشی در سال 94 شش رقمی شد !!

طبق آمار موسسه قلم چی ، سال گذشته حدود 60 هزار نفر توسط این نهاد علمی بورسیه آموزشی شدند و هدف گذاری برای امسال 100 هزار نفر بود که امروز به این مهم دست یافت .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

یک حساب سر انگشتی جالب :

ازون جا که من یکم به حساب کتاب علاقه دارم ، گفتم یکم به این اعداد سیخ بزنیم ببینیم چی گیرمون میاد

هزینه ثبت نام بدون کتاب و کلاس و ... برای پیش دانشگاهی قلم چی امسال حدود 700-800 تومن بود . خب قطعا پایه های دیگه هزینشون کمتره . ما میانگین ثبت نام رو 500 هزار تومن در نظر می گیریم . امسال 100 هزار بورسیه داشتیم . خب عدد نهایی میشه 50000000000 که همون 50 میلیارد خودمونه

خب حالا تصور کنین که قلم چی چقد درآمد داره که این از این رقم میگذره و هیچ فرقی نداره واسش !!

یکی از رفیقام دو ساله بورسیه کانونه . امسال اومده بود یک کارتن کتاب بهش دادن گرف رف . یعنی من اینجوری
      بودم . حالا وضع مالی خودش و خانوادش 6 برابر منه . بهش گفتم چه غلطی کردی ؟! گف اول سال با لباس پاره و دمپایی و سند خونه بابابزرگم ( خونه بابابزرگش تو سی متری دوم طلابه = داغون ترین جای مشهد ) رفتم بورسیم کردن . الان که میاد آزمون کفش آدیداس میپوشه و نمیدونم تی شرت دولس اند گابانا ( D & G ) خونشون هم تازه توی هاشیمس ( بالا شهر مشهد ) . یعنی باز من اینجوری بودم
      البته الان دیگه مخش رو زدم چند تا از کتاباش رو داده بهم دیگه هر دو اینجوری ایم !

در کل میخواستم بگم دست بالای دست بسیار است ...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

یادم میاد تو بهمن ماه تو سایت کانون عمو کاظم بودم ، بعد پایین سمت چپ صفحه اصلی سایت این آمار بورسیه ها رو زده بودن که فرضا چه تعداد تا امروز بورسیه کرده بودن ...

هر 5 دقیقه refresh میدادم میدیدم 7 8 نفر بورسیه شدن
      واقعاً جالب بود

البته امسال بنیاد عمو کاظم اینا 100 هزار و خورده ای نفر رو احتمالاً از در عقب صندلی جلو بورسیه کردن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خوب به جای بورسیه ارزون تر حساب کنن خوب آخه این چه کار مسخره اییه ؟؟؟!!!!!
      خوب اینجوری گناه داریم خوب چه گناهی کردیم عااااااموووووووووووووووو کااااظممممم
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      رفتم بورسیه بشم گفتن باید از فلان جا و فلان جا نامه داشته باشی
      والا ما که ندیدیم بورسیه کنن

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      واینگونه بود که عدالت آموزشی اجرا شد!!!
      خدا خیرشون بده-دستشونم درد نکنه
      خلاف قوانین.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کاطظم جونم چه ماهه/ پشتش نفرین و آهه
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S I N A نمایش پست ها

یک حساب سر انگشتی جالب :

ازون جا که من یکم به حساب کتاب علاقه دارم ، گفتم یکم به این اعداد سیخ بزنیم ببینیم چی گیرمون میاد

هزینه ثبت نام بدون کتاب و کلاس و ... برای پیش دانشگاهی قلم چی امسال حدود 700-800 تومن بود . خب قطعا پایه های دیگه هزینشون کمتره . ما میانگین ثبت نام رو 500 هزار تومن در نظر می گیریم . امسال 100 هزار بورسیه داشتیم . خب عدد نهایی میشه 50000000000 که همون 50 میلیارد خودمونه

خب حالا تصور کنین که قلم چی چقد درآمد داره که این از این رقم میگذره و هیچ فرقی نداره واسش !!

یکی از رفیقام دو ساله بورسیه کانونه . امسال اومده بود یک کارتن کتاب بهش دادن گرف رف . یعنی من اینجوری
      بودم . حالا وضع مالی خودش و خانوادش 6 برابر منه . بهش گفتم چه غلطی کردی ؟! گف اول سال با لباس پاره و دمپایی و سند خونه بابابزرگم ( خونه بابابزرگش تو سی متری دوم طلابه = داغون ترین جای مشهد ) رفتم بورسیم کردن . الان که میاد آزمون کفش آدیداس میپوشه و نمیدونم تی شرت دولس اند گابانا ( D & G ) خونشون هم تازه توی هاشیمس ( بالا شهر مشهد ) . یعنی باز من اینجوری بودم
      البته الان دیگه مخش رو زدم چند تا از کتاباش رو داده بهم دیگه هر دو اینجوری ایم !

در کل میخواستم بگم دست بالای دست بسیار است ...

سلام بورسیه کردن باعث میشه سازمان قلمچی وقف عام بشه و این باعث میشه همون هزینه ای که باید مالیات میداد صرف خدمات بکنه یعنی ساخت مدرسه و بورسیه و... شما که هیچی حالیت نیست تهمت به قلمچی نزن ، خوب بود 50 میلیارد رو می داد به یه آقا زاده فرار مالیاتی می زد ؟ حالا که داره یه آباد کردنم انجام میده و به مملکت کمک می کنه بجای حمایت ... واقعا ملت ایران 2زار
      امیرکبیر : ابتدا فکر کردم مملکت شاه دانا می خواهد ، بعد گفتم شاید وزیر دانا می خواهد ، اما اکنون می فهمم ملت دانا می خواهد (درهنگام تبعید)
      پس از مرگم، بدنم را طلاکاری یا نقره کاری نکنید یا در تابوت یا چیزی همانند این مگذارید. زودتر آنرا در آغوش خاک بسپارید. آیا جایی فرخنده تر از خاک برای آرمیدن است؟! خاک مادر زیبایی هاست و دایه نیکی ها. در سراسر زندگی دوستار مردمان بوده ام؛ شاد خواهم شد که دوباره بخشی از آن
      چیزی بشوم که برای مردمان خوبی فراوان ببار می آورد.
      وصیت نامه ی کوروش بزرگ، به نقل از کوروش نامه گزنفون، دفتر ٨، بخش ٧، بند ٢۵

ویرایش توسط Huot : 05 اسفند 1394 در ساعت 01:14

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      هییییییییییی.. ی کنکور خیلیارو پولدار کرده..

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      من به شخصه دیدم از همین افرادی هم که بورسیه میکنن پول میگیرن ولی مثلا اگه از همه 600 میگیرن از بقیه 300 میگیرن..حیف ادم که بره پول بریزه تو جیب عمو کاظم!!وقتی خیلی شیک و مجلسی میتونه ازموناشو از سایت کنکور رایگان دانلود کنه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      من به شخصه دیدم از همین افرادی هم که بورسیه میکنن پول میگیرن ولی مثلا اگه از همه 600 میگیرن از بقیه 300 میگیرن..حیف ادم که بره پول بریزه تو جیب عمو کاظم!!وقتی خیلی شیک و مجلسی میتونه ازموناشو از سایت کنکور رایگان دانلود کنه
      از بورسیه ها پولی دریافت نمیشه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاظم دیگه باسه خودش کورلئونه ای شده

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خو بگو آخه لامصب! این چه کاریه؟؟؟ پول اضافی از مردم میگیری بعد بورسیه هم میکنی؟ مگه رابینهودی ک پول مردمو میدی ب بقیه؟

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      استاد به صورت رابین هود عمل می کنه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن