خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از اینجا: .: سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی :: صفحه نخست :.
      برای ثبت نام تو سایت باید شماره سریال شناسنامه قدیمیت رو وارد کنی. اگر کپیشو نداری، شماره دانش اموزیت رو پیدا کن رقم اولش رو به حرف تبدیل کن مثلا عدد ۲ به حرف "ب" چون "ب" دومین حرف الفبا است. یاعدد ۳ به حرف "پ" .این روش بهتره چون کتاب درسی با تصاویر باکیفیت برات میفرستن.

روش دیگر: بعضی چاپخونه ها غیرقانونی میان فایل پی دی اف رو چاپ مجدد می کنن که کتابفروشی ها میفروشن ولی فاکتور نمی کنن. کیفیت تصاویر فایل پی دی اف پایینه. اگر خواستی کتاب چاپ مجدد بگیری تبلیغ بانک کتاب پایتخت بالای همین صفحه هست ) بهشون زنگ بزن برات بفرستن.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 30gig نمایش پست ها
      اول ثبت کن تو سامانه کد ملیتو
      آره دیگه - اگه بخای واردشی ک باید رمز داشته باشی

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elm10 نمایش پست ها
      از اینجا: .: سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی :: صفحه نخست :.
      برای ثبت نام تو سایت باید شماره سریال شناسنامه قدیمیت رو وارد کنی. اگر کپیشو نداری، شماره دانش اموزیت رو پیدا کن رقم اولش رو به حرف تبدیل کن مثلا عدد ۲ به حرف "ب" چون "ب" دومین حرف الفبا است. یاعدد ۳ به حرف "پ" .این روش بهتره چون کتاب درسی با تصاویر باکیفیت برات میفرستن.

روش دیگر: بعضی چاپخونه ها غیرقانونی میان فایل پی دی اف رو چاپ مجدد می کنن که کتابفروشی ها میفروشن ولی فاکتور نمی کنن. کیفیت تصاویر فایل پی دی اف پایینه. اگر خواستی کتاب چاپ مجدد بگیری تبلیغ بانک کتاب پایتخت بالای همین صفحه هست ) بهشون زنگ بزن برات بفرستن.
      ممنون فکر کنم مشکل همینجا باشه - شماره شناسنامه جدید! - بچه ها لینکشو تو پایتخت کتاب دادن اگه کتاب فروشی های شهرمون نداشتن از اونجا سفارش میدم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اونی که دوستمون در بالا گفتن پشتش نوشته تایید شده از سوی سازمان سنجش ، توسط انتشارات مدرسه و به صورت قانونی چاپ شده ولی قیمتش گرون تره. از این سایت هم میفروشن:
      انتشارات مدرسه | بانک کتاب با ارسال رایگان

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Baq3r نمایش پست ها
      نمیدونم چرا خودم نتونستم تو این سایت پیداش کنم به هر حال ممنون
      من خودم از همین سایت گرفتم
      کیفیتش عالیه
      رنگیم هست
      موفق باشی
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون فکر کنم مشکل همینجا باشه - شماره شناسنامه جدید! - بچه ها لینکشو تو پایتخت کتاب دادن اگه کتاب فروشی های شهرمون نداشتن از اونجا سفارش میدم
      دوست عزیز ببین دیوانه که نیستی بری ۱۵ تومن بیشتر بدی به کتابفروشی کتاب چاپ مجدد با کیفیت تصاویر پایین بخری.
      میتونی از همین سامانه به قیمت پشت جلد بخری که خیلی ارزونتر میفته حتی با پول پست.
      کتابفروشی ها اکثرا کتاب درسی تک نمیفروشن مگر اینکه یکی پیدا بشه احتکار کرده باشه که تو شهرستان بعید میدونم باشه. اگر هم باشه به قیمت پشت جلد نمیدن.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اونی که دوستمون در بالا گفتن پشتش نوشته تایید شده از سوی سازمان سنجش ، توسط انتشارات مدرسه و به صورت قانونی چاپ شده ولی قیمتش گرون تره. از این سایت هم میفروشن:
      بیشتر ممنون

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 30gig نمایش پست ها
      الآن یعنی کتاب میشه از این سامانه خرید ؟ چقدر طول میده به دستمون برسه؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا خودم نتونستم تو این سایت پیداش کنم به هر حال ممنون
      دوست عزیز همانطور که گفتم غیرقانونی دارن میفروشن دیوانه که نیستن بذارن تو سایت. ممکنه فقط یک رسید بدن ولی هرکی رسید رو بخونه فکر می کنه کتاب درسی چاپ انتشارات مدرسه سفارش دادی. من خودم از گیتامهر کتاب شیمی پیش چاپ مجدد خریدم فاکتور نکردند البته من مجبور شدم کتاب چا مجدد بگیرم چون این سامانشون رو تو آبان راه انداختن تا قبل از اون هم انتشارات مدرسه کتاب شیمی پیش رو چاپ نکرده بود. من هم میخواستم حداکثر تا مهر کتاب رو بخرم.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز ببین دیوانه که نیستی بری ۱۵ تومن بیشتر بدی به کتابفروشی کتاب چاپ مجدد با کیفیت تصاویر پایین بخری.
      میتونی از همین سامانه به قیمت پشت جلد بخری که خیلی ارزونتر میفته حتی با پول پست.
      کتابفروشی ها اکثرا کتاب درسی تک نمیفروشن مگر اینکه یکی پیدا بشه احتکار کرده باشه که تو شهرستان بعید میدونم باشه. اگر هم باشه به قیمت پشت جلد نمیدن.
      نه - فکر نکنم دیوانه باشم - پس اول سعیمو میکنم ک از اونجا بخرم اگه نشد برم کتاب فروشی اگه بازهم نشد از سایت انتشارات مدرسه بخرم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

به نظرم از همین بخر بهتره چون ارسال رایگان داره
      شیمی (دوره پیش دانشگاهی(94))
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بخوای از بانک کتاب پایتخت بخری بهشون باید زنگ بزنی بپرسی دارن که به احتمال زیاد میگن بلهههههههههه ))

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      به نظرم از همین بخر بهتره چون ارسال رایگان داره
      شیمی (دوره پیش دانشگاهی(94))
      باشه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      داداش یکم داری زیاده روی میکنی
      دقت کن هم توی سایت کتاب رو گذاشته برای فروش ، هم فاکتور صادر میکنه و هم قیمتش دقیقا همون 10 ت
      فقط چون پول پست میگیره گفتم از لینک شما سفارش بده که رایگانه

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از پاینخت کتاب بگیر . منم گرفتم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن