خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

خودتون قضاوت كنيد

سلام. من چند روز پيش يه مطلب انتقادي از آقاي هاشمي مولف الگو نوشتم كه ايشون بين بچه ها تبعيض قائل ميشه . من چند ماه پيش با استناد به كتاب گايتون حرفاش رو رد كردم و از همون موقع باهام بد شدو هرچي سوال نوشتم جواب نداد . منم اعصابم خورد شد حرفم رو بهش زدم . بهش گفتم
      سلام استاد من واقعا متاسفم واسه خودم كه مجبورم بيام اينجا سوالاتم رو بپرسم و از اين بعد هرگز اين كار رو نخواهم كرد شما قبلا گفته بوديد كه فقط سوالات متابوليسم رو جواب مي ديد ولي چطوره كه كسي سوال فصل 7 سوم پرسيده و شما جواب داديد . واقعا متاسفم واسه خودم كه كنكور موجب شد يه عده اي از فرش به عرش برسن .
      بعد از سرناچاري تويه سوال گير كرده بودم رفتم ازش سوال كنم گفت
      شرمنده دوست عزيز
      ولي من علي رغم ميل باطني كه دارم ولي از پاسخ گويي به شما معذورم
      بعد بهش گفتم شما فقط جواب كسايي مي دين كه ازتون تعريف مي كنن اونم گفت
      من بايد تشخيص بدم جواب كي رو بدم كي رو ندم . هر طور دوس داري فكر كن .

حالا براتون شخصيت واقعي اين مرد رو شد !!فهميديد اينا چه آدمايي هستن!!!!!!اين نمود واقعي خود خواهي وتبعيضه!!
      نظر شما چيه؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis1375 نمایش پست ها
      سلام. من چند روز پيش يه مطلب انتقادي از آقاي هاشمي مولف الگو نوشتم كه ايشون بين بچه ها تبعيض قائل ميشه . من چند ماه پيش با استناد به كتاب گايتون حرفاش رو رد كردم و از همون موقع باهام بد شدو هرچي سوال نوشتم جواب نداد . منم اعصابم خورد شد حرفم رو بهش زدم . بهش گفتم
      سلام استاد من واقعا متاسفم واسه خودم كه مجبورم بيام اينجا سوالاتم رو بپرسم و از اين بعد هرگز اين كار رو نخواهم كرد شما قبلا گفته بوديد كه فقط سوالات متابوليسم رو جواب مي ديد ولي چطوره كه كسي سوال فصل 7 سوم پرسيده و شما جواب داديد . واقعا متاسفم واسه خودم كه كنكور موجب شد يه عده اي از فرش به عرش برسن .
      بعد از سرناچاري تويه سوال گير كرده بودم رفتم ازش سوال كنم گفت
      شرمنده دوست عزيز
      ولي من علي رغم ميل باطني كه دارم ولي از پاسخ گويي به شما معذورم
      بعد بهش گفتم شما فقط جواب كسايي مي دين كه ازتون تعريف مي كنن اونم گفت
      من بايد تشخيص بدم جواب كي رو بدم كي رو ندم . هر طور دوس داري فكر كن .

حالا براتون شخصيت واقعي اين مرد رو شد !!فهميديد اينا چه آدمايي هستن!!!!!!اين نمود واقعي خود خواهي وتبعيضه!!
      نظر شما چيه؟؟؟؟؟
      داداش بروشماگایتون مایتون سولمون روبخون اصن بیخیال کتاب درسی بعدکنکوربده ولی من که کتاب روخوندم بایدبگم الزاما دیونه کاروتنویید داره.

رفع اسپم:هیچ کس خدانیست.

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hav نمایش پست ها
      داداش بروشماگایتون مایتون سولمون روبخون اصن بیخیال کتاب درسی بعدکنکوربده ولی من که کتاب روخوندم بایدبگم الزاما دیونه کاروتنویید داره.

رفع اسپم:هیچ کس خدانیست.
      عزيزم من نه گايتون دارم نه سولومون . كسي از ايشون سوال كرده بود در مورد رنين من از گروه ماز كه سوال كردم اونا گفتن تو گايتون فلان چيز نوشته . همين . بعدش من روزي 6 ساعت فقط دارم از رو كتاب درسي زيست مي خونم . ولي اگه جايي مطلب كتاب رو خوب نفهميدم از رو كتب دانشگاهي مي خونم . از شما بهتر مي دونم واسه زيست بايد از رو چي بخونم .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis1375 نمایش پست ها
      عزيزم من نه گايتون دارم نه سولومون . كسي از ايشون سوال كرده بود در مورد رنين من از گروه ماز كه سوال كردم اونا گفتن تو گايتون فلان چيز نوشته . همين . بعدش من روزي 6 ساعت فقط دارم از رو كتاب درسي زيست مي خونم . ولي اگه جايي مطلب كتاب رو خوب نفهميدم از رو كتب دانشگاهي مي خونم . از شما بهتر مي دونم واسه زيست بايد از رو چي بخونم .
      سلام ببخشیدا شما ی کم تند هستید الان این دوستمون کمکت کردند اومدن نظر دادن شما میگید من خودم بهتر بلدم از رو چی بخونم اصلا درست نیس این حرف زدنتون نمیخاسم این پیام را بزارم ولی شما ی کم محترمانه حرف بزنید هم اقای نمیدونم کی و هم همه دوستان جوابتون را میدن

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      همه ی اینا یه شکلن....من دو روز پیش از سروش مویینی یک سوال ریاضی پرسیدم...گفت تا کتابمو نخری بهت جواب نمیدم هش گفتم که واقعا فقط یه ادعایی داری...بدبخت!!گفت لطف مکرر سبب حق مسلم میشه!!گفتم من اولین سوالیه دارم ازت میپرسم داری میگی چجوری اینو لطف مکرر حساب میکنی!!هیچی دیگه گفت جواب نمیدم هر چی بد و بیراه از دهنم دراومد بهش گفتم اخرشم بلاکش کردم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقایون داداشا با مدرک حرف بزنین اسکرین شات بگیرین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط کنکور .
      بهترین کتاب زیست کشور نشر الگو .بقیش = حواشی .

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      سلام ببخشیدا شما ی کم تند هستید الان این دوستمون کمکت کردند اومدن نظر دادن شما میگید من خودم بهتر بلدم از رو چی بخونم اصلا درست نیس این حرف زدنتون نمیخاسم این پیام را بزارم ولی شما ی کم محترمانه حرف بزنید هم اقای نمیدونم کی و هم همه دوستان جوابتون را میدن
      من اصلا تند نيستم . ايشون دارم الكي حرف مي زنن . عزيز من 10 بار از آقاي هاشمي سوال كردم فقط به خاطر اين كه مچش رو گرفتم جوابم نداد . شما خودت ناراحت نميشي . من بايد 15 ربع ساعت از سر ميزم بيام پاي كامپيوتر برم تلگرام سوال كنم آخرشم هيچي جواب نده . اين عذر مي خوام از فحش هم بد تر هست

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ارسلان نمایش پست ها
      آقایون داداشا با مدرک حرف بزنین اسکرین شات بگیرین
      چون اعصابم خورد بود . پاكش كردم

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز فقط یه جمله قطعا گل بی عیب خداست

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم از شخصیتش بدم میاد
      دلیل نمیشه کتابشو نخونم
      ولی چون از شهاب اناری (که میگن کتابش بهترینه) متنفرم که کتابشو انداختم دور...خیلی دور...خیلی خیلی دور...
      واسه زیست ناچارم میفهمی؟ناچار

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      هی بابا همشون سر و ته یه کرباسن زیاد خودتو ناراحت نکن.منم همچین اتفاقی افتاده برام ام به یه جات بگیر و ازش رد شو

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتابای الگو زیستش خدایی خوبه نمیگم ایراد علمی نداره نه اصلا خود من حدود بالای 10 تارو تو کتاب خودم اصلاح زدم براش اما مشکل اینجاس که منبع بهتری نیست واقعا
      حتی یه سوال رو اقای هاشمی کامل با یه منطق اشتباه پیش رفته بود و جواب غلط بدست اورده بود هنوز برام جای تعجب داره
      زیست پیشش ایرادش بیشتره

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واااااااااااااااااااااااا اای شماهابااشکال هاشمی وسروش مویینی درارتباطید!!!!!!!!!
      هی خدا هی.....

باسروش مویینی کلاس هرکی میره کوفتش بشه!!!!!!!!!من دلم میخوادبااستادمویینی برم کلاس!!!!!!!!!!!!!!!!!!حتی شده یه جلسه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط استاد رضا امیر....کینگ اف بیولوژیز تیچرز😍.....برا امتحانم شده برید کانال تلگرامش حرف نداره..... https://telegram.me/amirbio

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن