خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

در این چند ماه با تلاش میتونم دارو قبول شم؟

سلام خدا بر همه دوستان
      عزیزان من امسال سال چهارمم و تا الان تمام دروس منابع کنکور رو تموم کردم اما تراز قلمچی از ۶۴۰۰ بالاتر نیومده. خودم احساسم اینه که تست کم زدم اما واقعا نمیدونم مشکل کجاست. به نظر شما تو این چند ماه با تلاش میتونم دارو قبول شم؟؟ اصلا روحیه درس خوندن ندارم چون از طرف خانواده خیلی تحت فشارم. چیکار کنم کمتر گیر بدن به من؟ همونطور که گفتم درسا روبلدم اما تست کم زدم. تمام درسارو هم کلاس میرم غالبا تکی.
      ویرایش توسط Calvin Harris : 03 اسفند 1394 در ساعت 22:49

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب داداش

جوابت تو سوالت3بود یاد تست بزن ، انقد تست بزن تا کتابت پاره بشه

رتبه 9 تجربی امسال که مدرسه ما بود میگن انقد تست زده بود که کتاب پاره شده بود باباش رفته بود همون کتبو نو شو خریده بود

تو هم تا میتونی تست بزن

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله میشه .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بزار یه داستان رو بگم یه دوست داشتم قلمچی تراز 6200 میوورد کنکور امتحان داد رتبه 224 کشوری رو اورد زیاد نگران نباشین با خیالی آسوده امتحان بدین وضعیتتونم زیاد بد نیست
      .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvin Harris نمایش پست ها
      سلام خدا بر همه دوستان
      عزیزان من امسال سال چهارمم و تا الان تمام دروس منابع کنکور رو تموم کردم اما تراز قلمچی از ۶۴۰۰ بالاتر نیومده. خودم احساسم اینه که تست کم زدم اما واقعا نمیدونم مشکل کجاست. به نظر شما تو این چند ماه با تلاش میتونم دارو قبول شم؟؟ اصلا روحیه درس خوندن ندارم چون از طرف خانواده خیلی تحت فشارم. چیکار کنم کمتر گیر بدن به من؟ همونطور که گفتم درسا روبلدم اما تست کم زدم. تمام درسارو هم کلاس میرم غالبا تکی.
      ....فقط اینو بدون تمام مشکلاتی ک بش اشاره کردی تقریبا برای همه اتفاق میوفته.... پ کی برنده اس؟؟؟ اونی ک از تو دل این سختیا شکوفا بشع..... پاشو پاشو برو آب طلارو بیار.....خخخ

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها
      بزار یه داستان رو بگم یه دوست داشتم قلمچی تراز 6200 میوورد کنکور امتحان داد رتبه 224 کشوری رو اورد زیاد نگران نباشین با خیالی آسوده امتحان بدین وضعیتتونم زیاد بد نیست
      داستانش خیلی کوتاه بود.....خخخخ

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن