خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 43
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط one man army نمایش پست ها
      روش هایی که ماهینی توی افبا تدریس می کنه و یاد میده ندیدم تا حالا کسی یاد بده !

یکیش رو مثلا بزنم توی جمله وصفیه که یکی از مباحث مهم هست و پیش نیاز خیلی داره با یک نکته ساده یاد میده

میگه تو جمله بگردین دنبال یک اسم نکره ! اگه اسم نکره وجود نداشت جمله وصفیه نیست

اگه وجود داشت در صورتی وصفیه هست که بعدش فعل بیاد و نباید بعد کلمه نکره ف یا و بیاد !

با همین نکته یه مبحث رو کامل میبنده و تمام تست های سراسری هنر و تجربی و ریاضی و زبان و انسانی رو از سال 87 تا 92 با همین روش حل می کنه !

بقیه مباحث رو هم همینطور تدریس می کنه
      سلام دوست عزیز

ان شا الله که موفق باشین .... فقط خواستم عرض کنم که منکر توانایی آقای ماهینی نیستم ولی این نکته ای که فرمودین در جزوه اکثر دبیران مجرب وجود داره

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amindrs نمایش پست ها
      با اونی که مال 95 فرقی میکنه؟
      اون هنوز تدریسش تکمیل نشده وگرنه فرق چندانی نداره

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      روش هایی که ماهینی توی افبا تدریس می کنه و یاد میده ندیدم تا حالا کسی یاد بده !

یکیش رو مثلا بزنم توی جمله وصفیه که یکی از مباحث مهم هست و پیش نیاز خیلی داره با یک نکته ساده یاد میده

میگه تو جمله بگردین دنبال یک اسم نکره ! اگه اسم نکره وجود نداشت جمله وصفیه نیست

اگه وجود داشت در صورتی وصفیه هست که بعدش فعل بیاد و نباید بعد کلمه نکره ف یا و بیاد !

با همین نکته یه مبحث رو کامل میبنده و تمام تست های سراسری هنر و تجربی و ریاضی و زبان و انسانی رو از سال 87 تا 92 با همین روش حل می کنه !

بقیه مباحث رو هم همینطور تدریس می کنه
      این الان روش بود
      بفرما خدمت شما : http://www31.online-convert.com/down...d-61fdef88.mp4
      در ضمن این نکته اینجوری که شما گفتی دردسر ساز میشه و غلطه ! کوتاه ترین راه اینه که شما دقیقا اسم قبل از جمله رو چک کنی اگه نکره بود جمله وصفیه هست ولی اگه نکره نبود باید از معنی مرجع رو پیدا کنی نمیتونی تو جمله بگردی دنبال نکره ! (چون ممکنه جملت اصلا وصفیه نباشه و به یه معرفه برگرده ولی در عین حال یه اسم نکره هم تو جمله باشه )

There is enough light
      for one who wants to see

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

این الان روش بود
      در ضمن این نکته اینجوری که شما گفتی دردسر ساز میشه و غلطه ! کوتاه ترین راه اینه که شما دقیقا اسم قبل از جمله رو چک کنی اگه نکره بود جمله وصفیه هست ولی اگه نکره نبود باید از معنی مرجع رو پیدا کنی نمیتونی تو جمله بگردی دنبال نکره ! (چون ممکنه جملت اصلا وصفیه نباشه و به یه معرفه برگرده ولی در عین حال یه اسم نکره هم تو جمله باشه )
      رشته مون ک انسانی نیست ک

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

این الان روش بود
      من هزار بار ها تو تاپیک های دیگم گفتم عربیم خوب نیست و نظری داخلش ندارم کتاب هم نداشتم جزوه هم بررسی نکردم

چیزی رو که دیدم رو گفتم نه قصد تبلیغ برای کسی دارم نه پولی بابت این موسسات میدم چیزایی هم که دارم همش کپی بوده

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من هزار بار ها تو تاپیک های دیگم گفتم عربیم خوب نیست و نظری داخلش ندارم کتاب هم نداشتم جزوه هم بررسی نکردم

چیزی رو که دیدم رو گفتم نه قصد تبلیغ برای کسی دارم نه پولی بابت این موسسات میدم چیزایی هم که دارم همش کپی بوده
      داداش نمیگم شما تبلیغ میکنی . فقط خواستم بگم این نکته ها زیاد هم خاص نیست . آقای ماهینی خیلی خوب تدریس میکنن ولی وقتی میشه عین همون مطالب رو رایگان بدست اورد چرا پول الکی خرج بشه ؟

There is enough light
      for one who wants to see

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

داداش نمیگم شما تبلیغ میکنی . فقط خواستم بگم این نکته ها زیاد هم خاص نیست . آقای ماهینی خیلی خوب تدریس میکنن ولی وقتی میشه عین همون مطالب رو رایگان بدست اورد چرا پول الکی خرج بشه ؟
      خب دیگه این به کسی که تاپیک رو زده مربوط میشه من خودم فیلم های ناصح زاده رو دان کردم و نپسندیدم ... اولا که جو کلاس حس می کنم شلوغ هست و سطح دانش اموزان بالاس دوما زیاد تست نمیزنه حداقل اندازه ماهینی نمیزنه سوما تست ها رو جایی نمی نویسه و یه تیکه کاغذ دستش بود از رو اون می خوند واسه منی که کتاب متاب نداشتم
      سخت بود ... حالا دیگه استارتر باید همه چیزو در نظر بگیره و از پول و هزینه مهم تر وقت هست !‌که وقتی که میزاره بیهوده نباشه و سر در گم نشه !

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب دیگه این به کسی که تاپیک رو زده مربوط میشه من خودم فیلم های ناصح زاده رو دان کردم و نپسندیدم ... اولا که جو کلاس حس می کنم شلوغ هست و سطح دانش اموزان بالاس دوما زیاد تست نمیزنه حداقل اندازه ماهینی نمیزنه سوما تست ها رو جایی نمی نویسه و یه تیکه کاغذ دستش بود از رو اون می خوند واسه منی که کتاب متاب نداشتم
      سخت بود ... حالا دیگه استارتر باید همه چیزو در نظر بگیره و از پول و هزینه مهم تر وقت هست !‌که وقتی که میزاره بیهوده نباشه و سر در گم نشه !
      اتفاقا دانش آموزانش که به قول داداش محمد انیشتن تشریف دارن ! تو این قسمتایی که من دیدم میانگین هر جلسه 2 بار گفته آغا نخواب سر کلاس ! تست ها رو هم از کتاب خیلی سبز میزنه که خوشبختانه من دارمش البته همینطور که خودت گفتی زیاد تست نمیزنه و بیشتر آموزش میده و مثال حل میکنه .

دوستانی که پایشون ضعیفه و وقت دارن از الان بشینن دی وی دی نگاه کنن به نظرم میتونن از اون لینکی که بالا گذاشتم استفاده کنن
      دوستانی که پایه قوی تری دارن و بیشتر دنبال تست هستن میتونن از جمع بندی ها استفاده کنن :
      عربی ناصح زاده دوران طلایی(جمع بندی) | آلاء
      @Mr.Dr

There is enough light
      for one who wants to see

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر کس عربی ماهینی افبا رو داره بگه لطفا
      مشاور

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم رهپویان دانش دارم مدرسش اقای عمار تاج بخش

به نظر من عالیه و کامل....تمام نکات رو پوشش داده خیلی روون توضیح میده فن بیانش خیلی خوبه

دی وی دی های دگ رو ندیدم که نظر بدم

شاید اونا هم خوب باشن....

خودت از چند نفر قرض بگیر یک درس رواز بین چند دی وی دی ک مد نظرته رو ببین

خودت تصمیم بگیر کدومو بخری

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من دارم

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسایی که عربی ماهینی افبا دارن بگن؟
      مشاور

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش اگه گاجش رو میگیری انصافا می ارزه( 20 تومن )شامل:

منصوبات + ترجمه و تعریب + شکل و تحلیل صرفی.

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      کسایی که عربی ماهینی افبا دارن بگن؟
      ممنون
      مشاور

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اصن پیدا نمیشه خیلی عجیبه ولی خدایی یکی از دوستان عربیش در حد صفر بو با ماهینی86 درصد زد
      البته دوستان عربی ناصح زاده هم کم تر از افبا نیس خدا وکیلی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن