خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      R7P
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چطور از دی وی دی های فیزیک آفبا استفاده می کنید که وقت کمتر بگیره

سلام دوستان حدود یه هفته می شه که پک فیزیک آفبا رو سفارش دادم پیش و پایه ولی راستش حدودا هر جلسه ای ۱/۵ میبره اگر باهاش یادداشت کنم تقریبا میشه ۲/۵ و خیلی وقتمو می گیره لطفا اونایی که از این دی وی دی یا مشابهش از موسسه های دیگرو دارن بگن چطور ازش استفاده می کنن که هم تست بزنن هم مفاهیمو کاملا حالی بشن یا پیشنهاد بدید خیلی ممنونم [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52]

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز ...سرعت فیلمو زیاد کن...بزن رو دور سریع تر....این خیلی بهتره....زودی مفاهیمو میگه ...مینویسی و وقت کمتری میبره...در ضمن ذهن سرعت یادگیریش خیلی بالاتره پس نگران نباش اگ هدور تند زدی ....فقط اونقدری هم زیادش نکن که نفهمی چی میگه...فقط در همین حد که یکم سریع تر از حالت عادی بگه...من خودم سرعتش رو 1.8 برابر میکنم دی وی دی ها رو...اکثر اوقات هم 1.6 برابر....یه فیلم 1/5 ساعتی فک کنم کمی بیشتر از نصف وقت ببره با دور تند...موفق باشی
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من از یه کتاب درس نامه دار مثل الگو یا گاج استفاده میکنم . نکاتی رو که در درسنامه نیست رو فقط یاداشت میکنم +تمرین هارو . البته مسائل حل شده در افبا همون مسائل موجود در کتاب های الگو هست و دیگه نیازی به نوشتن صورت سوال هم نیست و فقط اگه راحل بهتری از اسخ نامه بود رو وارد پاسخ نامه میکنم .

4. Top | #4
      R7P
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      من از یه کتاب درس نامه دار مثل الگو یا گاج استفاده میکنم . نکاتی رو که در درسنامه نیست رو فقط یاداشت میکنم +تمرین هارو . البته مسائل حل شده در افبا همون مسائل موجود در کتاب های الگو هست و دیگه نیازی به نوشتن صورت سوال هم نیست و فقط اگه راحل بهتری از اسخ نامه بود رو وارد پاسخ نامه میکنم .
      ممنون منظورتون چیه که مسائل الگو هستش مولف کتال الگو که رضا خالو هستن؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R7P نمایش پست ها
      ممنون منظورتون چیه که مسائل الگو هستش مولف کتال الگو که رضا خالو هستن؟

تست های سراسریش که در همه ی کتاب ها هست . اما یه تعداد تست تالیفی رو هم که در سی دی ها حل میکنند درون کتاب الگو موجوده .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن