خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 107
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      کی میگه دانشجوی سراسری رایگان کار میکنه ؟ !! دانشجوی سراسری هم مثل آزاد قشنگ پولش رو میگیره !! دوستای من که تو بوشهر و بندر عباس و یه سری جاهای دیگه 10 میلیون پول میگیرن !
      نمی گیره
      ماهی 800 تومن نشد پول که! دوستانتون چجوری میگیرن اون قد؟ جالب شد برام ... اگ اطلاعاتی دارین لطفا بفرمایین.
      Der Himmel soll warten

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برادر من پزشکی سراسریه !!! با همه هم تعامل داره !! من خودمم امیرکبیر بودم کارشناسی !! با همه جور بودم ! استارتر دلیل خود کم بینیت چیه ؟!!! ! چرا باید همکلاساتو انگل بدونی تا بهت احساس بهتری دست بده ؟؟؟؟عیب نداره ولی آخر سر باید با مردم عادی سرو کله بزنی و حرفشونو بفهمی ! شما الان نمیتونی با همکلاسیات کنار بیای اون موقع میخوای چکار کنی !!! برو پیش یه مشاور فکر میکنم کمبود محبت و توجه داری

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.23 نمایش پست ها
      برادر من پزشکی سراسریه !!! با همه هم تعامل داره !! من خودمم امیرکبیر بودم کارشناسی !! با همه جور بودم ! استارتر دلیل خود کم بینیت چیه ؟!!! ! چرا باید همکلاساتو انگل بدونی تا بهت احساس بهتری دست بده ؟؟؟؟عیب نداره ولی آخر سر باید با مردم عادی سرو کله بزنی و حرفشونو بفهمی ! شما الان نمیتونی با همکلاسیات کنار بیای اون موقع میخوای چکار کنی !!! برو پیش یه مشاور فکر میکنم کمبود محبت و توجه داری
      اتفاقا خیلی هم به همکلاسیام ارزش قائلم.
      اینایی که گفتم اصلن همکلاسی من نیستن.
      آخه بابااااااا به من بگین دانشکده ها که یکسان نیست، چجوری ما همکلاس میشیم؟ چجوریییییییییی؟
      Der Himmel soll warten

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط luxaeterna نمایش پست ها
      نه من فقط احساس می کنم باید یه فرقی باشه و اعمالش نمی کنن... خب ما هم پول داریم خیلی هم داریم ... ولی سراسری خوندن یه عالم دیگه ای داره. چون همه سراسریا می فهمن اون درس های سنگین رو...
      از کنکور قبول شدن فقط روش مطالعه نیست ... واقعا تعیین می کنه کی کشششو داره.
      مشکل دیگه این که دانشگاه برای اینکه اون منابع درآمد رو از دست نده، تو درسا می پاسونتشون و نمی ذاره بیفتن. پس درجا زدنی درکار نیست. خود دانشگاه ها اونا رو به چشم دانشجوی پزشکی نمی بینن بلکه به چشم منبع درآمد می بینن... من تو این عقیده تنها نیستم.
      جلبک بودن نسبیه. من تو رشته ای مثل مهندسی هوا و فضا جلبکم. هر کسی تو یه رشته ای جلبکه تو یه رشته ای نه.
      الان این عزیزان واقعا واسه پزشکی ساخته نشدن. حدقل ساختمونشون جدا باشه هرروز نبینیمشون بخدا انگیزه مو دارم از دست میدم.
      من حق دارم ...
      از نوشتن پستم اینجا پشیمون شدم چون اعضایی که پست گذاشتن یا کلا پزشکی نیستن... یا پزشکی سراسری نیستن ...
      اونایی ان که قبول نشدن و الان عقده ای شدن و از پزشکی ها کینه به دل دارن... از طرز جواب ها معلومه. می رم تو یه انجمن دیگه مطرح می کنم.
      من اصلا این حرفتونو قبول ندارم که تعیین میکنه کی کشششو داره چون خیلیا هستن با ضریب هوشی پایین ولی تلاش زیاد که پزشکی قبول میشن و خیلیا هم هستن با هوش خیلی بالا که درس نخوندن و قبول نشدن حتما خودتونم سراغ دارید حتی بین همکلاسیاتونم همه یه میزان مطالعه رو نداشتن
      همین طور پسرا که به خاطر پسر بودن با رتبه های خیلی بدتر از دخترا حتی تا ده برابر تو یه کلاس با اونا میشینن
      شما میگی ای کیو جلبک
      قبول دارم جدا باشن ولی اینم در نظر بگیرید که با پولی که اونا میدن دانشگاه خرج تحصیل و امکاناتی که به شما میده تامین میکنه
      بچه ها گارد گرفتن چون لحنتون بد بود واقعا یه بار از اول حرفاتونو بخونید متوجه میشید
      شما حرف درست رو با بیان بد گفتید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.23 نمایش پست ها
      برو پیش یه مشاور فکر میکنم کمبود محبت و توجه داری
      واقعا متاسفم
      Der Himmel soll warten

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f3_d_m نمایش پست ها
      من اصلا این حرفتونو قبول ندارم که تعیین میکنه کی کشششو داره چون خیلیا هستن با ضریب هوشی پایین ولی تلاش زیاد که پزشکی قبول میشن و خیلیا هم هستن با هوش خیلی بالا که درس نخوندن و قبول نشدن حتما خودتونم سراغ دارید حتی بین همکلاسیاتونم همه یه میزان مطالعه رو نداشتن
      همین طور پسرا که به خاطر پسر بودن با رتبه های خیلی بدتر از دخترا حتی تا ده برابر تو یه کلاس با اونا میشینن
      شما میگی ای کیو جلبک
      قبول دارم جدا باشن ولی اینم در نظر بگیرید که با پولی که اونا میدن دانشگاه خرج تحصیل و امکاناتی که به شما میده تامین میکنه
      بچه ها گارد گرفتن چون لحنتون بد بود واقعا یه بار از اول حرفاتونو بخونید متوجه میشید
      شما حرف درست رو با بیان بد گفتید
      شما به یه جلبک حساسیت نشون دادید. ولی من بازم میگم... قرار نیست همه در یه رشته خاص استعداد داشته باشن ... من خودم تو رشته هایی حتی جلبک هستم. و اینم بگم ضریب هوشی تعیین کننده میزان پیشترفت علمی یه کشور نمی شه... کنکور هم ضریب هوشی رو نمی سنجه... بلکه صلاحیت افراد رو برای شرکت در کلاس پزشکی (مثلا) ... و به نظرم چیز خوبیه ... ولی اگه بذارن !
      Der Himmel soll warten

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f3_d_m نمایش پست ها
      این حرف رو قبول ندارم برای امسال

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      این حرف رو قبول ندارم برای امسال

منم همین طور...
      ولی حتی تو ورودی های ما هم پسرا خیلی نمرات بهتری می گیرن نسبت به دخترا...
      دخترا بعضیاشون وضعشون واقعا خرابه نسبت به بقیه ...
      Der Himmel soll warten

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از دوران دانشجویی باید لذت برد و با همه به یک دید نگاه کرد
      تو دانشگاه ما و خیلی جاهای دیگه اصلا مهم نیست کی چطوری اومده مهم اینه که الان چیکار میکنه

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز... من نمی گم چرا همچی چیزی هست. اصلا بقول خودت نیازه. ولی وقتی دانشگاهی میگه من یه دانشکده به اسم «پزشکی» دارم و یه دانشکده به اسم «شعبه بین الملل» ، خیلی بیخود می کنه که واسه اون دانشکده دوم هیچ مکانی و استادی و منابعی مستقل اختصاص نمی ده. من میگم چطور دانشکده داروسازی از ما جداست، اینام باید جدا باشن... اصلا خدامون باهم فرق داره.
      اهل جلز ولز کردنم نیستم برداشتت اشتباه بوده متاسفم
      هر کسی خودش به قضیه جوری نگاه می کنه که اگه خودش جای اون شخص بود اون کارو می کرد.
      عین اینه که من یه حرفی بگم که دوتا معنی داره یکی خوب یکی بد.
      بعدش شما بگی: خجالت بکس چرا فحش میدی.
      این یعنی ذهنت کلا اون معنی بده رو گرفته...
      با هیشکی اینجا مشکلی ندارم می خوام از دوستان به شکل دوستانه جواب سوالمو بگیرم ... ولی همه حمله می کنن...
      اخه عزیز من ؛ تو میگی اینا خوش گذرونی میکردن و این حرفا ولی ما زحمت کشیدیم ! منم گفتم درسته حق داری ولی نه دیگه در اون حدی که فکر کنی اونا هر روز تو پارتی بودن و شما سرت تو درس بوده یا اونا با پول و پارتی اومدن و شما به زور درس ! ! باور کن 3-4 ساله که پذیرش این دانشگاه ها اونقدری سخت شده که رتبه 4 هزار هم به زور میتونه تو پزشکی قبول بشه اونم چون پزشکی 7 ساله و باید پول زیادی بده ! دارو دندان که کلا زیر 3 هزار شده ! فاصله بین رتبه 1000 تا 3000 هم باور کن فقط 2 تست تو زیست شناسی ـه یا تو تفاوت معدل 20 با 18 ـه !

منم با شما مشکل ندارم و به جون خودم من بهت حمله نکردم ! Believe Me به جان خودم میفهمم چی میگی ولی بهت کامل حق نمیدم چون داری یه طرفه به قاضی میری

ولی زمان ما از طرف دانشگاه بین الملل یه سری دختر انتقال داده شدن به دانشگاه تبریز اصلا انگیزه بودن واسه درس نمیدونم تو چرا این انگیزه رو نتونستی ایجاد بکنی

ورودی سال چند هستی و کدوم دانشگاه ؟

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

ببینین، هزینه ای رو که می پردازه، آخرسر تو طرح، بابت کارش پول میگیره ولی ما که رایگان می خونیم تو طرح، رایگان کار می کنیم... پس اونا باید یه چیز اضافی هم بدن تا عدالت برقرار بشه.
      البته من اصلا بحثم الان این نبود... ولی چون به پول اشاره کردین، گفتم بدونین که پول میگیرن، اون ور پسش میدن. از ما نمی گیرن، پس هم نمی دن.
      تفاوت رتبه های بین سراسریا خیلی خیلی کمتر از تفاوت میانگین رتبه ها بین سراسری و پردیساست پس اون استدلال هم منتفیه.
      دانشگاه ما پتانسیل طرح شکایت رو داره ... چون واقعا به اسم «هیچی» یه دانشکده زدن و واقعا منابع مشترکه. ظرفیت، مازاد نیست.از ظرفیت اصلی مون میدن به اونا... یعنی رابطه انگلیه.
      و شبیه نامه اون شهیدبهشتی ها نیست... تازه من شنیدم اونا رم یجووری راضی کردن...
      من فقط می خوام کلاس ها یکسان نباشن ... نه اینکه استادا یکسان نباشن. زمان و مکان کلاسها یکسان نباشن.
      البته اساتید بزرگوار واقعا در این مورد به ما حق میدن. ولی فقط به نظر استاد نیست.
      خب فرض کنیم هزینه هم تا حدودی بهشون برگردونن
      که البته فکر نمیکنم در توان وزارت بهداشت باشه

خب تفاوت رتبه ها کم باشه یا زیاد؛
      مهم این دیدگاهیه که شما داری و احساس میکنی نسبت به فرد دیگری برتری داری و باید امتیازاتی داشته باشی
      بهتر نیست این برتری در گذر زمان و تو دانشگاه مشخص بشه و در دانشگاه بین شما و اونی که حالا به هر دلیلی ضعیف تر هست تمایز قائل بشن تا این که با یه آزمون 4 ساعته این برتری مشخص بشه ؟!

اصلاً بگیم یک نفر اختلاف رتبه پس همون فرد هم میتونه بگه من نمیخوام کنار کسی که کمتر از من زحمت کشیده بشینم

بنده این همه نگرانی شما رو درک نمیکنم
      یعنی اگر اینا رو جدا کنن کیفیت آموزش بالا میره
      بالاخره بودجه دانشگاه که تغییری نمیکنه حتی اگر جدا هم بشن باید قسمتی رو به اونا تخصیص بده
      و من فکر نمی کنم جداکردنشون تاثیر مثبتی داشته باشه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      از دوران دانشجویی باید لذت برد و با همه به یک دید نگاه کرد
      تو دانشگاه ما و خیلی جاهای دیگه اصلا مهم نیست کی چطوری اومده مهم اینه که الان چیکار میکنه

جناب دکتر ، شما کدوم دانشگاهی ؟ اطلاع داری کدوم دانشگاها کلاسایه بین الملل و روزانشون یکیه ؟ من کارشناسی روزانه خوندم احتمالا اجازه ندن روزانه پزشکی بخونم واسه همین میخواستم بدونم

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمی گیره
      ماهی 800 تومن نشد پول که! دوستانتون چجوری میگیرن اون قد؟ جالب شد برام ... اگ اطلاعاتی دارین لطفا بفرمایین.
      گفتم که ورودی 86 هستم یعنی سال 93 درس رو تموم کردم یه سری از دوستام رفتن واسه طرح که دو تاشون تو بوشهر و 3 تاشون هم بندرعباس هستن که ماهی 10 میلیون تومن پول میگیرن هر چقدر محل طرح پرت باشه پول زیاد میدن ، هر چقدر هم محل طرح جای بهتری باشه پول کمتری میدن دیگه من به خاطر طرح همه اینا رو پرس و جو کردم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کلمه جلبک رو به احترام نظراتتون حذف کردم ولی منظورم از جلبک این بود که کشش مطالب درسی رو ندارن... الکی وقت کلاس گرفته می شه... بعضیا هم خیلی خبیثن بدنبال یه سوتی از سراسریا هستن ... درکم کنین... خیلی کوته فکرناصلا بعضیاشون همت کردن مچ گیری کنن... در کلاسی که آدم نتونه نظر بده تا بدونه غلطه یا صحیح، پویایی علمی از بین می ره.
      ولی خیلی جالبه ها شما خیلی اونا رو معصوم می دونین ... اونا خیلی از ما کینه دارن و به دنبال مثلا مچ گیری و سوتی گرفتنن ... خیلی افکار بچگانه ای دارن... ولی به لطف خدا همیشه نمرات هممون بالاتر بوده و عملا اجازه بی احترامی ندادیم و دستشون کوتاهه
      Der Himmel soll warten
      ویرایش توسط luxaeterna : 27 بهمن 1394 در ساعت 01:59

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      گفتم که ورودی 86 هستم یعنی سال 93 درس رو تموم کردم یه سری از دوستام رفتن واسه طرح که دو تاشون تو بوشهر و 3 تاشون هم بندرعباس هستن که ماهی 10 میلیون تومن پول میگیرن هر چقدر محل طرح پرت باشه پول زیاد میدن ، هر چقدر هم محل طرح جای بهتری باشه پول کمتری میدن دیگه من به خاطر طرح همه اینا رو پرس و جو کردم
      اگ اینجور باشه من بیشتر تحقیق می کنم حداقل این میشه یه قوت قلب...
      Der Himmel soll warten

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن