خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات

كمك مشكل عجيب من !!!!😓

سلام دوستان
      من براي ثبت نام كنكور ميخوام يه كد نظام وظيفه بزنم
      نميدونم كدومو بايد بزنم
      پيشمو خرداد ٩٤ گرفتم و كنكور ٩٤ شركت كردم
      حالا ميخوام كنكور ٩٥ شركت كنم
      موندم كدوم كدو بزنم
      از اون مهم تر زير كد هفت يه توضيح داره كه ميگه شيش ماه بعد از تاريخ تولد كه وارد هجده سالگي ميشي نامه اي بايد از پليس +١٠ بگيري
      من كلا پلبس به علاوه ده نرفتم نامه لازمه يا نه؟؟؟؟
      متولد ٢٣ مراد ٧٦

اينم دفترچه
      كد 5( دانشآموزان سال آخر دوره متوسطه يا پيشدانشگاهي كه به صورت حضوري و پيوسته مشغول به تحصـيل بـوده و تـا تـاريخ 95/6/31 در سـنوات مجـاز
      تحصيلي، فارغاالتحصيل ميشوند. كد 6( فارغالتحصيلان مقطع متوسطه )داراي مدرك پيشدانشگاهي( به شرط اتمام تحصيل حداكثر تا 20 سالگي به صورت پيوسـته و حضـوري )مـدارس روزانـه،
      بزرگسالان و آموزش از راه دور( و در صورتي كه وارد غيبت نشده باشند.
      تبصره: دانشآموزاني كه دوره متوسطه )سال اول متوسطه( را از مهر 91 آغاز كرده باشند، سقف مجاز سنوات تحصيلي آنان حداكثر تا پايان 20 سالگي خواهد بود. كد 7( دانشآموزاني كه قبل از سن مشموليت )قبل از 18 سالگي تمام( موفق به اخذ پيشدانشگاهي به صورت حضوري يا غير حضوري )داوطلب آزاد( شده باشند،
      به شرط نداشتن غيبت.
      توضيح: دانشآموزاني كه در سن 17 سالگي و قبل از سن مشموليت موفق به اخذ ديپلم يا پيشدانشگاهي ميشوند، چنانچه حداكثر تا شش ماه پس از رسـيدن بـه
      سن مشموليت )18 سالگي تمام( وارد دانشگاه شوند، مجاز به ادامه تحصيل ميباشند؛ در غير اينصورت به دليـل ورود بـه غيبـت، مجـاز بـه ادامـه تحصـيل نخواهند بود. مگر اينكه در مهلت شش ماه معرفي، خود را از طريق يكي از دفاتر پليس+10 به وظيفه عمومي معرفي كرده و داراي برگ اعزام بـدون غيبـت باشند.
      ویرایش توسط alish_2018 : 25 بهمن 1394 در ساعت 18:04

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن