خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 56
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از اون لحاظ ...
      شما هم بخواب یاعلی

2. Top | #32
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اول بگم که اون هشدار کنار کدملی همیشه واسه همه هست و هیچ مشکلی نداره فقط میخواد مطمعن بشن که کدملی درسته همین نادیده بگیرش... کارت ورود به جلسه هم یک هفته قبل کنکور روی سایت سنجش قرار میگیره و با کد پیگیری و شماره پرونده ات که از ثبت نام گرفتی میتونی کارت رو بگیری... سهمیه بسیج هم تاثیری روی سراسری نداره و اگرم روی آزاد داشته باشه اونقدرها نیست که بخوای هنگام ثبت نام یه گزینه داشته باشه رزمندگان بحثش جداست از بسیج فعالو این چیزا فک کنم هنگام انتخاب رشته آزاد به درد بخوره... ok???

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام سهمیه بسیج واسه ازاد هست نه دولتی
      و فکر کنم فیلد با این مضمون باید پر بشه واسه بسیج : کد پیگیری مخصوص متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران یا نیروهای مسلح
      بازم میگم فکر کنم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس اون کد ۱۲ رقمی رو حذف کنم و تیک مناطق رو بزنم و موقع ثبت نام دانشگاه آزاد کد رو بزنم؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      upppppp

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اغا اگه کسی کد ملی نداشته باشه میشه تو فیلد کد ملی، شماره شناسنامه رو زد؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا اولا اینجا جای این سوال نیست
      ثانیه کد ملی شما همون شماره شناسنامته

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عزیز من بسیجی جماعت سهمیه نداره تو کنکور خدا رو شکر یکم عدالت هست این وسط. دفترچه کنکور رو درست بخون نوشته اعضای فعال بسیج و بسیج عدی سهمیه ندارند.
      فقط یه جا میشه ازش استفاده کرد اونم زمانیه که نتایج اومده و میخواید انتخاب رشته کنید اونم در دانشگاه آزاد! که بسیجی فعال میتونه کد بزنه و انتخاب رشته کنه بسیجی عادی نمیتونه. سراسری از این حرفا نداره.
      اون کد پیگیری ۱۲ رقمی برای کسانی هست که پدرشون جانباز هستن تازه برای اون هم باید رفت بنیاد ایثارگران مصاحبه می کنند ببینن واقعا شایسته استفاده از سهمیه هستی یا نه.
      رزمنده هم منظورش رزمنده زمان جنگ هست اگر داوطلبانه خدمت کرده باشی نه سربازی اجباری.
      در نهایت کارت بسیج فعال فقط تو انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سربازیت به دردت می خوره که به ازای هر یک سال و یک ماه ، یک ماه از سربازیت کم میشه. بقیه جاها باید جون به کار بدی.

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pserver نمایش پست ها
      سلام
      الان ثبت نام کردم توی سه مورد دچار مشکل شدم
      1- من از سهمیه بسیجی استفاده کردم ، بعد تیک اون گزینه ی " داوطلب استفاده از سهمیه پذیرش : رزمنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رو تیک زدم بعد از اینکه کد بسیجی رو زدم نوشت باید مدت حضور در جبهه رو بزنید من زدم 0 ماه گفتم مشکلی نداره؟
      2- بعد کد ملی رو که زدم نوشت "به نظر مي رسد كد ملي را اشتباه وارد كرده ايد. توصيه مي شود كد ملي وارد شده را با مدرك شناسايي مطابقت داده و در صورت مغايرت نسبت به ويرايش آن اقدام كنيد در غیر این صورت این هشدار را نادیده بگیرید " چیکار کنم مشکلی پیش نیاد ؟
      3- بعد از آخر فکر کردم کارت ورود به جلسه میده ، بعد از اینکه ثبت نام کردم از آخر مشاهده اطلاعات رو نشونم داد و ازشون پرینت گرفتم شد 2 صفحه آچار کل اطلاعات ، خواستم ببینم کارت ورود به جلسه رو چطور بگیرم ؟؟؟؟؟؟
      لطفا فوری کمک کنید...
      کنکور سراسری سهمه بسیج نداره فقط دانشگاه ازاد موقع ثبتنام سهمیه بسیج دااره
      مشاور

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقیقا مطالب دوستمون elm110 درسته.اگه با کارت فعال بسیجی برای ورود به دانشگاه امتیازی قائل بشن.دیگه بایستی فاتحه دانشگاه ها رو بخونین بذاریم کنار.هیچ معنی نداره بسیجی امتیاز داشته باشه.گرچه من 12 سال بیشتر فعالش رو دارم.کاملا ضد عدالته که مثلا خود من با کارت فعال بسیجی نسبت به دیگران امتیازی داشته باشم.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      کنکور سراسری سهمه بسیج نداره فقط دانشگاه ازاد موقع ثبتنام سهمیه بسیج دااره
      اریا خوبی؟اقا به موقع اومدی .یه بند امسال اضافه شده برای پرداخت شهریه کارداناهم شامل میشه یا کاردانیهای روزانه قبول شن رشته های پزشکی همچنان رایگانه خیلی مبهمه.نظرتم درمورد نتیجه رای دیوان بگو.ممنون
      ?

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      اریا خوبی؟اقا به موقع اومدی .یه بند امسال اضافه شده برای پرداخت شهریه کارداناهم شامل میشه یا کاردانیهای روزانه قبول شن رشته های پزشکی همچنان رایگانه خیلی مبهمه.نظرتم درمورد نتیجه رای دیوان بگو.ممنون

سلام ممنون
      بزودی جواب میدن سوالو
      احتمالا تاثیر مثبت کنن معدل رو
      مشاور

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه داداش من بسیج که دیگه امتیاز نداره . اخه چرا فکر می کنی بسیج باید متیاز داشته باشه . اونطوری که کلا اکثرا بیسج هستن دیگه.

برو سهمیه مناطق رو بزن بعد کل ملیت رو از روی سناسنامه ببینو بزن . ایثار و میثار هم هیچی پر نکن

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستاني كه از سهميه بسيجي فعال استفاده ميكنيد چند ماه سابقه ((فعال)) داريد؟

Sent from my apple iphone using tapatalk2

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      دوستاني كه از سهميه بسيجي فعال استفاده ميكنيد چند ماه سابقه ((فعال)) داريد؟

Sent from my apple iphone using tapatalk2
      بالا دو سال
      مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن