خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xtt نمایش پست ها
      اصلا مهم نیست چند بار به دنیا بیاد
      مهم اینه که خودش موفق بشه و راضی بشه حالا 4 سال هم بمونه
      اول اینکه دوست عزیز ممنون بابت انگیزه ! دوم اینکه سه ساله موندم ! سوم اینکه واقعا ناراحتی نداره ؟ بلاخره عمره دیگه . ولی حالا یکم راضی شدم که باید تلاش کرد

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من هستم
      متولد 72 ام
      4 ترم رفتم دانشگاه از رشتم خوشم نیومد انصراف دادم 93 و 94 کنکور دادم رتبم نرسید البته بد نشدم ولی به پزشکی نرسیدم
      باور دارم برای 95 رتبم زیر 400 هست به امید خدا
      چون دارم تلاش می کنم
      اره منم بعضی وقتا از این فکرا می کنم که عقبم و ... اما می بینم بر فرض الان لیسانس رشته ای که دوس نداشتم گرفته بودم وقتی دوسش ندارم پس اون موقع از زندگی عقبم
      بی خیال بابا من یه هدف دارم تو زندگیم و دارم براش میجنگم و از اینکه تلاش می کنم راضیم و خوشحال نشده هم که عیب نداره مهم اینه که من از خوندن برا کنکور دارم لذت میبرم
      بقول استاد نامجو
      تو نسبت به دیگران موفق تری … نسبتای الکی ، نسبت های الکی!باید سعی کنی از قافله عقب نمونی … سبقتای الکی ، سبقت های الکی!باید سعی کنی همه چیرو ول کنی ، بدوئی ، بندازی ، بدوئی تا انتها ، بدوئی تا انتها ، انتها

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بهتره از تجربیات مون بگیم نه اینکه چند سال پشت کنکور موندیم وفلان وبهمان.....

تجربه خودم اول:

هییییییییییچ وقت ناامید نشو حتی اگه ی روز مونده باشه ب کنکور.. و ب حرفای بیخود دیگران اصلا توجه نکنننننن اصلا.. اینده تو ب خودت مربوطه وخودت باید بسازیش ... با تلاشت.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببين من شرايطم واقعا افتضاح بود
      يعني ياد دلايلش ميفتم حال خودم بد ميشه چون يه سريش اصلا دست خودم نبود واسه همين چهارمين سالمو فقط به اين گذروندم كه چي ميشه اگه مث سال قبل بشه چي ميشه اينجوري اتفاقي بيفته تايممو از دست دادم و عيد به بعد خوندم اونم سرسري نه كامل شدم ٨٣٦ منطقه ٣( البته پزشكي تعهد دار ميشد كه من نزدم دارو هم دوست نداشتم نزدم) الان موندم
      اره من شايد برم دانشگاه از خيلي بزرگترم ولي مسئله اينه از خيلي ها هم جلوترم هدف دارم و تلاشمو ميكنم همين
      تا الان خودم نااميد بودم ولي با ديدن و حرف يكي از دوستاي گلم ياد پارسالم افتادم يه بار تونستم دوباره ميتونم و باتلاش بيشتر شماها هم اگه من تونستم ميتونيد تازه پارسال كنكور خرداد بود روح انيشتين هم در من حلول نكرده!
      پ.ن: دوستاي جدي اهل خوندن بكوب! ترمز بريده لطفا بيان پيام خصوصي

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      من هستم
      متولد 72 ام
      4 ترم رفتم دانشگاه از رشتم خوشم نیومد انصراف دادم 93 و 94 کنکور دادم رتبم نرسید البته بد نشدم ولی به پزشکی نرسیدم
      باور دارم برای 95 رتبم زیر 400 هست به امید خدا
      چون دارم تلاش می کنم
      اره منم بعضی وقتا از این فکرا می کنم که عقبم و ... اما می بینم بر فرض الان لیسانس رشته ای که دوس نداشتم گرفته بودم وقتی دوسش ندارم پس اون موقع از زندگی عقبم
      بی خیال بابا من یه هدف دارم تو زندگیم و دارم براش میجنگم و از اینکه تلاش می کنم راضیم و خوشحال نشده هم که عیب نداره مهم اینه که من از خوندن برا کنکور دارم لذت میبرم
      بقول استاد نامجو
      تو نسبت به دیگران موفق تری … نسبتای الکی ، نسبت های الکی!باید سعی کنی از قافله عقب نمونی … سبقتای الکی ، سبقت های الکی!باید سعی کنی همه چیرو ول کنی ، بدوئی ، بندازی ، بدوئی تا انتها ، بدوئی تا انتها ، انتها
      یه مسئله و مشکل دیگه اینکه کم سن سال تر از ما رسیدن به ما و ترس از این که یه روز هم دانشگاهی و کم کلاسی شیم !!!! یعنی بازم برین شما تو اون فضا خسته نمیشید ؟؟؟ نمیگید بازم زیست بازم فلان ..... ؟!!!

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      یه مسئله و مشکل دیگه اینکه کم سن سال تر از ما رسیدن به ما و ترس از این که یه روز هم دانشگاهی و کم کلاسی شیم !!!! یعنی بازم برین شما تو اون فضا خسته نمیشید ؟؟؟ نمیگید بازم زیست بازم فلان ..... ؟!!!

نه من شخصا برام مهم نیست و اصولا مسئله ی مهمی هم نیست که من بزرگ ترم از بقیه
      کلا بیبی فیسم هستم زیاد تفاوت مشخص نمیشه

ولی برفرض مسئله ی مهمی هم باشه که اصلا نیست یعنی من حتی بهش فکر هم نکرده بودم خب چه میشه کرد زمان که نمیشه برگردوند به عقب !
      بازم میگم اصلا مهم نیست + هستن افرادی که 30 سالگی تازه میان دانشگاه فقط که 18-19 ساله ها نیستن !

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من که پشت کنکور به مون نیستم هر چی قبول شم میرم والا الانش بعضی روزا افسرده میشم دیگه چه برسه پشت کنکور که انتظآرآ بقیه ...ولی بستگی بعضیآ موندن خیلی بهتر شدن ی نمونه اش دادش خودم 22000شد سال بعدش1600شد ریاضی سال86

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بعدشم حالا هی بگی عقب موندی درست میشه لل اقل تلاش کن که ارزششو داشته باشه واست

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من امسال اولین سال پشت کنکوری موندنم بود اوایل خوب بود ولی بعدش دیگه نتونستم بخونم واقعا نمیدونم چیکار کنم بمونم بازم یا نه میتونین مشاورخوب تو تهران بهم معرفی کنین ؟ اقای سرورپور چقدره هزینه مشاورشون

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره من تو این انجمن آدم زیاد میشناسم اما نمیتونم اسم ببرم چون شاید راضی نباشن

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن