خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

صندلی دست چپ در کنکور 95

سلام بچه ها . من دست چپ هستم ... تا حالا هم توی مدرسه از صندلی راست دستا استفاده کردم که مکافاتيه .... میخوام بدونم که بهتره رو راست امتحان بدم که عادت دارم یا چپ رو انتخاب کنم که هیچ ذهنیت ی ندارم بهش ???? اون چپ دستايي که قبلا کنکور دادن جواب بدن که صندلی های چپ خوبه یا نه ???

Sent from my HTC One using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه عده دغدغشون تاثیر معدل و اجازه انتخاب روزانه و تعین سرنوشت و مسیر زندگی هست یه عده دغدغه صندلی دارن

دوست عزیز شما از الان به بعد آزمون های سنجش شرکت کن و در هر آزمون از صندلی چپ دست استفاده کن و در این آزمون ها خودت ارزیابی کن ببین تمرکزت در کدومش بیشتره

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل اينجاس که همه این ازمونارو تو مدرسه ثبت نام کردن و تو مدرسه هم چنین صندلی وجود نداره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من برای اولین بار جلسه قبلی قلمچی رو صندلی دست چپ امتحان دادم خیلی خیلی عالیه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia27 نمایش پست ها
      سلام بچه ها . من دست چپ هستم ... تا حالا هم توی مدرسه از صندلی راست دستا استفاده کردم که مکافاتيه .... میخوام بدونم که بهتره رو راست امتحان بدم که عادت دارم یا چپ رو انتخاب کنم که هیچ ذهنیت ی ندارم بهش ???? اون چپ دستايي که قبلا کنکور دادن جواب بدن که صندلی های چپ خوبه یا نه ???

صندلی چپ معمولا وجود نداره و یا بهتون نیمکت میدن
      یا یه صندلی راست اضافه که بذارید اون طرف دستتون ولی
      عموما همونم نمیدن ! به من صندلی اضافه دادن
      هرچند عادت کردم رو راست بنویسم دیگه اون ب دردم نخورد
      ولی وسایلمو گذاشتم روش از این نظر عالی بود
      ^______________________^

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مدرسه صندلی چپ دست نداره یعنی ؟!
      اگه واقعا مشکل اساسی با صندلی راست دست داری بهتره یه صندلی تحریر چپ دست تهیه کنی و در منزل آزمون دادن و تست زدن رو روش تمرین کنی. قیمتش زیر 40-50 تومنه اندازشم طوری نیست که نشه آوردش توی منزل

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      والا تا جایی که من دیدم تو همه جا صندلی هست!!!
      خلاف قوانین.

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل اساسی ندارم يکم سخته ولی اوکيه فقط میخواستم بدونم که صندلی چپ یهو بدتر نشه

9. Top | #9
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مشکل اساسی ندارم يکم سخته ولی اوکيه فقط میخواستم بدونم که صندلی چپ یهو بدتر نشه

اگر با صندلی دست راست مشکل نداری نزن چپ دست چون خیلی وقتا با اینکه اعلام کردی چپ دستم صندلی چپ دست نمیدن همون میتونه استرس بهت بده و اونجا شروع کنی جر و بحث و حالا در نهایت بعد کلی اعصاب خوردی میان یه صندلی میزارن بغل دستت تو این زمانم تو همش نگرانی که تا صندلیتو بیارن کنکور شروع نشه کلا سعی کنید کارای غیر متعارفو برای سر جلسه کنکور انجام ندی چه میدونم یکی عادت نداره صبح چایی بخوره صبح امتحان به زوره بابا مامانش چای و کلی صبحانه میخوره میره سر جلسه گلاب به روتون دستشویی و دل درد و همه چی با هم میاد سراغش بهترین کار اینه که روز کنکور تون کارایی رو بکنین که روزای عادی میکردین
      ویرایش توسط 500 : 19 بهمن 1394 در ساعت 19:42

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تیک چپ دست رو زده بودم
      سر کنکور دیدم اون چیهههههههههه!!! چرا راست دست گذاشتن
      دانشگاه حوزه آزمون رو نزدیک بود رو سرشون خراب کنم،آخر سر مراقب رفت گشت یه صندلی دست چپ پیدا کرد برام آورد و خدا رو شکر رو اون کنکور دادم
      رفیقم هم چپ دست بود ولی خجالتی بود،واسش نیاوردن
      قبلش یه بار تو گزینه2 رو صندلی دست چپ آزمون داده بودم دیده بودم خیلی بهتره
      یه بار امتحان کن اگه دیدی راحت تری،صندلی دست چپ رو انتخاب کن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چقدر در حق این ادم های خاص جامعه احجاف میشه هعی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خدایا نگهدار من پیاده میشم....

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که پارسال کنکور دادم تیک دست چپ رو زده بودم ولی نداشتن
      منم دوتا صندلی برداشتم رو یکی نشسته بودم رو یکی ورقهامو گذاشته بودم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

من چپ دست هستم ، اما چون از کودکی تا به امروز همیشه روی صندلی راست دست می نشستم ، با راست دست امتحان دادن خوبه

یکبار با صندلی چپ دست کنکور دادم ، اینقدر کمرم درد کرد که تا امروزم خوب نشده!!!

4 ساعت روی صندلی چپ دست نشستم با اینکه خودم چپ دستم ... چون زیاد روی صندلی چپ دست نمی نشستم

به راست دست عادت کردم ...

حالا خودت توی مدرستون ببینین روی راست دست 4 ساعت دوام میارین یا روی چپ دست ، هر کدوم که خودتون خوشتون میاد ...

هر کدوم که خودت روش احساس راحتی میکنی همونو انتخاب کن ...

اما من که با اینکه چپ دست هستم
      ، راست دست رو ترجیح میدم ، چون روی چپ دست من یکی که راحت نیستم ...

موفق باشین
      ویرایش توسط Goodbye forever : 19 بهمن 1394 در ساعت 21:41

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      من خودمم چپ دستم و پارسال هم با وجود این که چپ دست زده بودم ولی بازم صندلی دست راست گزاشته بودن برام!!حالا بدیش یه جوری بود که صندلی دست راستا چسبیده بود به هم با کمی فاصله و مردم یک در میون نشسته بودن روش!اینقدر اعصابم خورد شد چون من فقط صندلی چپ دست راحتم...!!!!امسال میخوام یکی دو روز قبل از ازمون برم حوزه ای که میخوام امتحان بدم دقیقا صندلیمو برم چک کنم که دست چپ گزاشتن برام یا نه...اگر صندلی دست چپ نزاشته باشن یا بگن نداریم خودم میخوام یه صندلی دست چپ بخرم اژانس بخرم برام بیاره تو حوزهدست اخر هم اگر هیچ راهی وجود نداشت میخوام با جدیت تمام بپلکم بهشون تو روز ازمون...میگم یا صندلی دست چپ برام میارین یا من کنکور نمیدم مستقیم میرم ازتون شکایت میکنم...واقعا امسال میخوام خیلی سخت باهاشون برخورد کنم چون پارسال خیلی اذیت شدم!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن