خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

دیپلم مجدد هم بعد از اعتراض زیست 19.75 فیزیک 19.25 شیمی 19.25 ریاضی 20 عربی 17.75 و زمین شناسی 11 شدم.
      من شکواییه نوشتم و پر کردم دادم دادگستری و هر جا که لازم بوده اعتراض کردم!...به هیچ وجه اجازه نمیدم که داوطلبان تجربی نتونن دیپ مجدد بگیرن ولی داوطلبای رشته ی ریاضی یا انسانی بتونن با دیپ مجدد بیان تو کنکور تجربی شرکت کنن.!!..عدالت باید برای همه یکسان باشه...به زودی این قانون هم از بین میره...گفتم که در جریان باشی و الکی دلتو خوش نکنی!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      من شکواییه نوشتم و پر کردم دادم دادگستری و هر جا که لازم بوده اعتراض کردم!...به هیچ وجه اجازه نمیدم که داوطلبان تجربی نتونن دیپ مجدد بگیرن ولی داوطلبای رشته ی ریاضی یا انسانی بتونن با دیپ مجدد بیان تو کنکور تجربی شرکت کنن.!!..عدالت باید برای همه یکسان باشه...به زودی این قانون هم از بین میره...گفتم که در جریان باشی و الکی دلتو خوش نکنی!
      ممنون لطف کردی

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

ممنون لطف کردی
      اگر تو دیدی این قانون هم قبل از کنکور 95 و ثبت نام دور دوم کنکور که توی اسفنده لغو نشد هر چی نمیخوای بیا به من بگو!!!!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر تو دیدی این قانون هم قبل از کنکور 95 و ثبت نام دور دوم کنکور که توی اسفنده لغو نشد هر چی نمیخوای بیا به من بگو!!!!
      ثبت نام دور دوم خیلی وقته وجود نداره !

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

این قانون شامل من نمیشد از اولشم چون من مدرکم رو شبانه گرفتم نه روزانه. لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی نوبت دوم شبانه دارم.
      دیپلم مجدد هم بعد از اعتراض زیست 19.75 فیزیک 19.25 شیمی 19.25 ریاضی 20 عربی 17.75 و زمین شناسی 11 شدم.
      مگه میشه با رشته ریاضی تربیت بدنی خوند تربیت بدنی مخصوص تجربی هاست چون فیزیولوژی دارن تا اسکلت بندی و قلب و تنفس که ریاضی و انسانی ندارن
      بعد چطور شما دیپ مجددت تجربی هست

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

ثبت نام دور دوم خیلی وقته وجود نداره !
      برای شما شاید وجود نداشته باشه!!!توی اسفند کسانی که فرصت نکردن ثبت نام کنن دوباره یک فرصتی بهشون میدن که بتونن ثبت نام کنن!

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از سنجش پرسیدم گفتن کسی که یه دیپلم انسانی و یه تجربی داره با هرکدومش میتونه ریاضی شرکت کنه و مشکلی نیست. فقط کسی که دیپلم اولش مثلا تجربی بوده باشه اگه بخواد در کنکور تجربی ثبت نام کنه باید همون دیپلم اول رو وارد کنه. این تبصره به سفارش شخص آقای عمادی بوده و برای مقابله با کسایی که میخواستن از طریق دیپلم مجدد قانون رو دور بزنن.
      برای اولین بار تو زندگیم خوش شانسی آوردم! دیپلم اول من ریاضی بود و امسال مجدد تجربی گرفتم (البته هنوز سوابق رو وارد سامانه ساهت نکردن) الان فقط حق دارم با دیپلم تجربیم در کنکور تجربی شرکت کنم که خدا رو شکر امسال نمره های خوبی توش گرفتم. البته با کمک رئیس محترم حوزه که 7 نمره فیزیک بهم رسوند. زمین شناسی هم کلا صفر بودم با کمک بازرس آموزش پرورش تونستم 11 بگیرم و فارغ التحصیل بشم.
      شما با کدوم شماره تماس گرفتین ؟

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal نمایش پست ها
      برداشت من اینه : یه بدشانسی مثل من که دیپلم اولم تجربیه و دی ماه دیپلم مجدد رشته ریاضی گرفتم فقط با دیپلم اولم میتونم تو کنکور تجربی شرکت کنم....یعنی همه زحمتام هدر رفت...اون دسته از دوستان هم که دیپلم اولشون ریاضی یا انسانی بوده فقط در صورتی میتونن از دیپلم مجددشون استفاده کنن که دیپلم مجددشون مطابق با رشته کنکوری که میخوان در اون شرکت کنن باشه مثلا برای کنکور تجربی اگه دیپلم مجدد تجربی گرفته باشن میتونن استفاده کنن ولی اگه انسانی باشه نمیتونن ازش استفاده کنن....
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها

@Weed Master @daniad

Be ga raftim
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      هرچی میخام بیخیالی طی کنم و خودمو گول بزنم

اما نمیشه!

حیف
      برای شما شاید وجود نداشته باشه!!!توی اسفند کسانی که فرصت نکردن ثبت نام کنن دوباره یک فرصتی بهشون میدن که بتونن ثبت نام کنن!
      دوستان عزیز وضعیت من هم مثل شماست دیپلم اصلیم تجربیه و دیپلم دومم ریاضیه . قصد شرکت در گروه آزمایشی تجربی رو هم دارم . اینا ظلم بزرگی در حق ما کردن تاثیرو مستقیم کردن ، ترمیمو که برقرار نکردن و انتظار دارن ما چجوری سوابقمونو ببریم بالا ؟ نمیزارم آیندمو تباه کنن . من که کنکور ثبت نام کردم و سوابق دیپ دومو دادم بدون مشکل هم ثبت شد.پیشنهاد منم اینه که شما هم ثبت نام کنین.پارسال که این تبصره نبود امسال یهویی خلق الساعه گذاشتن ان شاء الله با اعتراضاتی که می کنیم این تبصره برداشته میشه فقط جدا باید اعتراض بکنیم نباید بزاریم آیندمونو به بازی بگیرن
      ویرایش توسط wizard2015 : 19 بهمن 1394 در ساعت 23:16

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wizard2015 نمایش پست ها
      دوستان عزیز وضعیت من هم مثل شماست دیپلم اصلیم تجربیه و دیپلم دومم ریاضیه . قصد شرکت در گروه آزمایشی تجربی رو هم دارم . اینا ظلم بزرگی در حق ما کردن تاثیرو مستقیم کردن ، ترمیمو که برقرار نکردن و انتظار دارن ما چجوری سوابقمونو ببریم بالا ؟ نمیزارم آیندمو تباه کنن . من که کنکور ثبت نام کردم و سوابق دیپ دومو دادم بدون مشکل هم ثبت شد.پیشنهاد منم اینه که شما هم ثبت نام کنین.پارسال که این تبصره نبود امسال یهویی خلق الساعه گذاشتن ان شاء الله با اعتراضاتی که می کنیم این تبصره برداشته میشه فقط جدا باید اعتراض بکنیم نباید بزاریم آیندمونو به بازی بگیرن
      داداش به هیچ وجه با سنجش شوخی نکن که این مسئله دیگه شوخی سرش بر نمیداره...مسئله ی اینده ی شماست...حالا چه دارن با ایندت بازی میکنن یا....شما حق نداری با آینده ی خودت بازی کنی...طبق تبصره ی 5 ص 14 دفترچه ازمون سراسری سال 95 شمایی که دیپلم اولت تجربی بوده میتونی با دیپلم اولت در هر گروه ازمایشی که دلت خاست مثل رییاضی یا تجربی یا انسانی شرکت کنی ولی با دیپلم دومت فقط حق شرکت در همون گروه ازمایشی رو داری که باهاش دیپلم گرفتی!!!!الان شما چون دیپ دومت ریاضی بوده باید حتما با دیپ دومت فقط حق داری کنکور ریاضی بدی!!اگر الان هم برات کدش ثبت شده باشه بازم حتی اگر پزشکی قبول شی زمان ثبت نام در دانشگاه دستت رو میشه که تخلف کردی و علاوه بر این که از کنکور محروم میشی قبولیت هم لغو میکنن!!!هر چه سریع تر ویرایش بزنید کد دیپلم تجربیتون رو وارد کنید...این اتفاقیه که برای کل کشور افتاده و مختص شما فقط نیست..لااقل خودتون ایندتون رو تباه نکنید...موفق باشید!

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      وای چقدر تاپیک . چرا جو کنکور یهو این شد؟؟؟؟
      جنگ قابل تحملتر بود به نظرم

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      وای چقدر تاپیک . چرا جو کنکور یهو این شد؟؟؟؟
      جنگ قابل تحملتر بود به نظرم
      تودیگه چرا؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bit نمایش پست ها

تودیگه چرا؟
      من ادم نیستم؟؟؟؟ سنگم ؟؟؟
      جو خیلی بد شده .

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      من ادم نیستم؟؟؟؟ سنگم ؟؟؟
      جو خیلی بد شده .
      میگم دوتا دیپلم داری یا سر این تاثیر معدل اعصابتــ خرد شده

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان معدلم 19.04است میخام کنکور96تجربی بدم دیپم مجددبگیرم عایا

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bit نمایش پست ها

میگم دوتا دیپلم داری یا سر این تاثیر معدل اعصابتــ خرد شده
      نه من دوتا دیپلم ندارم ..ولی جو جوریه ادم وحشت میکنه که هر لحظه یه اتفاق بد دیگه ای بیفته

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن