خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

" مشکل سربازی " - کــــمــــــــــک !

سلام
      یکی از دوستانم سال 93 و 94 کنکور داد ... قصد داشت 95 هم کنکور بده...چون باید می رفت سربازی , مجبور شد که دانشگاه آزاد عمران ثبت نام کنه و انصراف بده تا یه سال معافیت تحصیلی داشته و بتونه 95 کنکور بده...آقا ایشون به اشتباه از یکی شنیده بودن برای اینکه غیبت نخوری باید حتما دانشگاه بری(درصورتی که همون ثبت نام و انصراف از عمران کافی بود)... پس مجبور شد کاردانی حسابداری آزاد ثبت نام کنه ... حالا متوجه شده که نه اشتباه میکرده و ثبت نامش اشتباه بوده...نباید ثبت نام می کرده...چون دو بار نمیشه از دانشگاه انصراف داد و اگر دوبار انصراف بدی باید بری سربازی ...خلاصه ایشون که این همه هم خونده بودن برا کنکور 95...ناامید شدن شدید....
      حالا در کل راهی هست که ایشون بتونه کنکور بده؟؟؟؟
      اگر نتونه کنکور بده میتونه کاردانی حسابداری رو بگیره و سال 96 کنکور بده؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب هر کسی حق داره یکبار از دانشگاهش انصراف بده...مگه ایشون بار اولشون نیست که انصراف دادن؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      خب هر کسی حق داره یکبار از دانشگاهش انصراف بده...مگه ایشون بار اولشون نیست که انصراف دادن؟
      یه بار انصراف داده...ولی اشتباها دوباره رفته ثبت نام کرده و دیگه نمیتونه انصراف بده...
      دو سوال پایانی رو پاسخ بدید ...ممنون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ایشان لطف بفرمایند و 21 ماه برن سربازی !

حداقلش اینه که مرد ! میشه !

در غیر اینصورت؛ باید بمونن دیگه !
      حکایت ما جاودانه شود

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
      ایشان لطف بفرمایند و 21 ماه برن سربازی !

حداقلش اینه که مرد ! میشه !

در غیر اینصورت؛ باید بمونن دیگه !
      96 میتونه کنکور بده اگه کاردانی حسابداری رو بگیره؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the END نمایش پست ها
      96 میتونه کنکور بده اگه کاردانی حسابداری رو بگیره؟؟
      بله میتونه
      حکایت ما جاودانه شود

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اشتباه کردی.چرا بدون مشورت این کارو کردی؟
      این دوستت باید امسال شهریور دانشجو میشده یا میرفته سربازی حالا ک دانشجو شده اونم آزاد(یا پیام نور فرقی نداره)اصلا انصراف نمیداد صبر میکرد تا کنکور بده و نتایج بیاد اون موقع انصراف میداد
      حالا هم دیگه نمیتونه کنکور بده چون اولا از انصراف استفاده کرده دوما این ک نیست تو هی بری دانشگاه بعد انصراف بدی و هی معاف تحصیلی بگیری.تنها راه اینه ک الان انصراف بدی و دفترچه پست کنی حداقل تا برج2یا3 جوابش نمیاد و بخون واسه کنکور بعد برو خدمت ک دیگه درس خوندن واست سخت میشه و بعدش کنکور
      اما اگه نه اینجور نمیخوای بازم همین الان انصراف بده و دفترچه بفرست و بخون واسه 96 چون تا اون موقع جات واسه خدمت راحت تر میشه و بهتر درس میخونی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      سلام
      اشتباه کردی.چرا بدون مشورت این کارو کردی؟
      این دوستت باید امسال شهریور دانشجو میشده یا میرفته سربازی حالا ک دانشجو شده اونم آزاد(یا پیام نور فرقی نداره)اصلا انصراف نمیداد صبر میکرد تا کنکور بده و نتایج بیاد اون موقع انصراف میداد
      حالا هم دیگه نمیتونه کنکور بده چون اولا از انصراف استفاده کرده دوما این ک نیست تو هی بری دانشگاه بعد انصراف بدی و هی معاف تحصیلی بگیری.تنها راه اینه ک الان انصراف بدی و دفترچه پست کنی حداقل تا برج2یا3 جوابش نمیاد و بخون واسه کنکور بعد برو خدمت ک دیگه درس خوندن واست سخت میشه و بعدش کنکور
      اما اگه نه اینجور نمیخوای بازم همین الان انصراف بده و دفترچه بفرست و بخون واسه 96 چون تا اون موقع جات واسه خدمت راحت تر میشه و بهتر درس میخونی
      ممنون...به نظرت کاردانی حسابداری رو بگیره...و سال 96 کنکور بده میشه؟؟؟ و اصلا بهترین راه چیه؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه اگه کاردانی بگیره دیگه نمیشه کنکور بده چون باید انصراف بده و این قبلا انصراف داده.پس نمیشه.اگه کاردانی بگیره و بخواد ادامه بده باید واسه کارشناسی ناپیوسته شرکت کنه بعد ارشد.اما اگه میخواد کنکور بده همون راهی ک گفتم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من شهریور ثبت نام غیر حضوری کردم ترم 2 حضوری
      انصراف محسوب میشه؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه اگه کاردانی بگیره دیگه نمیشه کنکور بده چون باید انصراف بده و این قبلا انصراف داده.پس نمیشه.اگه کاردانی بگیره و بخواد ادامه بده باید واسه کارشناسی ناپیوسته شرکت کنه بعد ارشد.اما اگه میخواد کنکور بده همون راهی ک گفتم
      سلام
      داداش من سال 93 پیام نور ثبت نام کردم و تا به امروز فقط شهریه واریز کردم و اطلا امتحان هم ندادم .آیا بنظرت برم الان انصراف بدم و بخونم واسه کنکور یا بعد امدن نتایج انصراف بدم ؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کاردانی رو تا قبل از کنکور 96 تموم میکنه...یعنی نمیشه 96 کنکور یده؟؟؟کاردانی بگیره فقط میتونه ادامه بده برا کارشناسی؟؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      سلام
      داداش من سال 93 پیام نور ثبت نام کردم و تا به امروز فقط شهریه واریز کردم و اطلا امتحان هم ندادم .آیا بنظرت برم الان انصراف بدم و بخونم واسه کنکور یا بعد امدن نتایج انصراف بدم ؟؟؟
      سلام
      الان میتونی ولی بهتره صبر کنی تا نتایج انتخاب رشته بیاد بعد اگه قبول شدی بری انصراف بدی و بری دانشگاه جدید واس ثبت نام

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the END نمایش پست ها
      کاردانی رو تا قبل از کنکور 96 تموم میکنه...یعنی نمیشه 96 کنکور یده؟؟؟کاردانی بگیره فقط میتونه ادامه بده برا کارشناسی؟؟
      نه نمیشه چون باید انصراف بده و قبلا هم انصراف داده دیگه تموم.مدرک کاردانی هم بگیره بازم نمیشه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه نمیشه چون باید انصراف بده و قبلا هم انصراف داده دیگه تموم.مدرک کاردانی هم بگیره بازم نمیشه
      چرا مدرک بگیره نمیشه؟؟ یعنی میگی بهتره که بره سربازی و وقتی سربازه کنکور بده؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)