خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خب چون این یک تاپیک عمومی هست و ممکنه خیلی از دوستان دیگه هم آینده با این سوال مواجه بشن ، خدمت آن دسته از عزیزانی که قصد انصراف دارند عارض هستم که
      میتونید مثل من با مراجعه به پلیس +10 و توجه به دفترچه راهنمای کنکور سراسری ، مشکلتون رو حل کنید .
      بنده موقع انصرافم از دانشگاه هم پرسیدم.

اما خب شاید خیلی هایی که آقای Skinner فرمودند یا مشاورانی که آقای konkur100 فرمودند اطلاعاتشون از پلیس +10 در مورد نظام وظیفه و سازمان سنجش در مورد قوانین انصراف بیشتر هست...

اما من به دوستان دیگر جز آقای konkur100
      توصیه می کنم برای انصراف به حرف هیچ کس جز نظام وظیفه و سازمان سنجش گوش نکنین

چون هر روز یک قانونی هست .

من از سر دل سوزی و عملی که خودم انجام دادم ( انصراف ) و از طریق پلیس +10 و سازمان سنجش ( با تماس با سازمان سنجش و 15 دقیقه انتظار ) اطلاعات دقیقی به دست آوردم رو خدمت عزیزانی که الان یا آینده قصد انصراف دارن ، در اختیار گذاشتم.

باز هم میگم شاید مشاوران و دوستان شما اطلاعات دقیق تری از پلیس +10 دارند . که این قضیه دیگر به من مربوط نمی شود

2. Top | #32
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      توجه :

021-42163

شماره تماس با سازمان سنجش .

شما میتونید از کارشناسان این سازمان ( بجای بعضی ها و مشاوران اینترنتی ) در مورد عمل مهم انصراف بپرسید .

من فکر اینو می کنم یکی کنکور هم بده ، بعدش نظام وظیفه بهش گیر بده یا از نظر سازمان سنجش کارش غیر قانونی باشه
      اون وقت که بره سربازی ، حالش گرفته میشه

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      دوست عزیز من از چندین مشاور هم پرسیدم . که خودم متولد مرداد 74 هستم و آیا بعد از قبولی میتونم انصراف بدم . گفتن مشکلی نداری . حالا نمیدونم اینا چی میگن والا

سلام

به سایت نظام وظیفه رفتم قسمت سوالای متداول بند 14 به این صورت بود:

14 دانش‌آموزان و دانشجويان در چه زماني بايد خود را براي انجام خدمت سربازي معرفي نمايند؟
      جواب : دانش‌آموزان و دانشجويان مشمول در صورت ترك تحصيل، انصراف، اخراج يا فراغت از تحصيل بايد حداكثر ظرف مدت يك سال خود را براي انجام خدمت سربازي معرفي نمايند مگر اينكه در مهلت يك‌ساله بعد از فراغت از تحصيل، در دانشگاه قبول شده و وارد دانشگاه شوند.

تا اینجا مشکل از نظر نظام وظیفه حله
      اما یک قسمت هم مربوط به دانشگاست که گفته تا 30 باید انصراف بدین

حالا سوال اینجاست که ایا کسی بوده که با وجود اینکه انصراف نداده دانشگاه قبول شده و ادامه داده؟؟

ویرایش توسط وحید ی : 16 بهمن 1394 در ساعت 23:34

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      اره...مشکل همینجاست..مردد میکنن..شما که پرسیدی از مشاورا دیگه چرا دوتا تایپک زدی؟اونا گفتن مشکلی نداره دیگه
      خواستم مطمئن شم مثلا !!! بهترین راه پرسیدن از نظام وظیفه بود نه اینجا مطرح کردن

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام
      برادر اینجا بحث لجبازی و یا به رخ کشیدن اطلاعات نیست مخصوصا که موضوعی رو که مطرح کردین موضوع مهمیه
      اطلاعات قبلیمو که خدمتتون گفتم...بعد از اون سرچ کردم و مطالبه بچه ها رو خوندم
      14 دانش‌آموزان و دانشجويان در چه زماني بايد خود را براي انجام خدمت سربازي معرفي نمايند؟
      جواب : دانش‌آموزان و دانشجويان مشمول در صورت ترك تحصيل، انصراف، اخراج يا فراغت از تحصيل بايد حداكثر ظرف مدت يك سال خود را براي انجام خدمت سربازي معرفي نمايند مگر اينكه در مهلت يك‌ساله بعد از فراغت از تحصيل، در دانشگاه قبول شده و وارد دانشگاه شوند.
      تا اینجا مشکلتون از نظر نظام وظیفه حله
      حالا سوال اینجاست که ایا کسی بوده که با وجود اینکه انصراف نداده دانشگاه قبول شده و ادامه داده؟؟
      من کسی رو ندیدم !! اما شرایط خودم اینطوریه من یه بار یه رشته پیام نور قبول شدم ثبت نام هم کردم شهریه هم دادم اما نرفتم سال بعدش باز پیام نور قبول شدم ثبت نام کردم و رفتم تا زمانی که ادامه دادم مشکلی پیش نیامده بود
      حالا اگه از دوستان کسی هست که این تجربه رو داره یا از اطرافیان دیده لطفا بنویسه که نگرانی دوستمون و شاید خیلیا بر طرف بشه
      البته من معافی سربازی دارم اگه همه این حرفا سر سربازی باشه پس شرایط من قابل استناد نیست
      خب دوست من ببین حرف منم همینه دیگه !!! شما اول تایپ یه چیز دیگه گفتین !!! منم میگم بعد از انصراف یک سال وقت داریم ولی شما فرمودید که باید تشریف ببریم سربازی . درضمن اون قانون که گفتین تا قبل 30 بهمن باید انصراف داد من از سنجش قسمت سیستم پاسخگویی پرسیدم چنین پاسخ داد توجه کنید :

%D8%A7%D9%86%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%81.png

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب دوست من ببین حرف منم همینه دیگه !!! شما اول تایپ یه چیز دیگه گفتین !!! منم میگم بعد از انصراف یک سال وقت داریم ولی شما فرمودید که باید تشریف ببریم سربازی . درضمن اون قانون که گفتین تا قبل 30 بهمن باید انصراف داد من از سنجش قسمت سیستم پاسخگویی پرسیدم چنین پاسخ داد توجه کنید :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: انصراف.png
مشاهده: 24
حجم: 18.7 کیلو بایت
      خب خدمتتون گفتم من بر اساس اطلاعات خودم گفتم اشتباه نبود اما ناقص بود و از شما ممنون
      مهم کمک کردن به هم دیگه هست نه اثبات کردن خودمون
      پس مشکلتون حل شد خدا رو شکر ... سر این موضوعات انرژِیتونو از بین نبرین موضوع حل شده هست انشالا امسال قبول بشین....

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب خدمتتون گفتم من بر اساس اطلاعات خودم گفتم اشتباه نبود اما ناقص بود و از شما ممنون
      مهم کمک کردن به هم دیگه هست نه اثبات کردن خودمون
      پس مشکلتون حل شد خدا رو شکر ... سر این موضوعات انرژِیتونو از بین نبرین موضوع حل شده هست انشالا امسال قبول بشین....
      ممنونم
      آخه دوست عزیز ما که باهم مشکلی نداشتیم که . فقط یه بحث ساده بود ! شرمنده ها میشه بحث بنده رو جمع کنید با توجه به حرف های خودتون و حرف های من آخر من میتونم انصراف بدم بعد از کنکور ؟ درسته ؟ یا الان برم دنبال کارای انصراف ؟

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

تا اینجا مشکل از نظر نظام وظیفه حله

یکی از هم مدرسه ای من سومین بار کنکور داد و پیام نور بود ورف دانشگاه امسال و تعدادی از دوستان من پيام نور هستن و کنکور خواهند داد

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      یکی از هم مدرسه ای من سومین بار کنکور داد و پیام نور بود ورف دانشگاه امسال و تعدادی از دوستان من پيام نور هستن و کنکور خواهند داد
      سلام ممنون لطفا دقیقتر توضیح بدین دوستمون مشکلش حل بشه

10. Top | #40
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      بعضی از دوستان میگن کسایی که قصد انصراف از دانشگاه و گرفتن مهلت یک ساله برای شرکت در کنکور رو میخوان باید تا قبل از 30 بهمن انصراف بدن . آیا این حقیقت داره ؟؟ ( من پیام نور هستم . ) مگه نمیشه بعد امدن نتایج هم انصراف داد ؟ آیا پیام نور هم جز مراکز عالی محسوب میشه که میگن کسانی که مراکز عالی مشغول تحصیل هستند تا قبل 30 بهمن باید انصراف بدن . لطفا راهنمایی کنید
      دوست عزیز شما هر وقتت بخای میتونی انصراف بدی ، اونا دانشجوهای روزانه هستن که باید تو یه زمان مشخصی انصراف بدن ، فقط دقت کن پروسه انصراف یک ماه طول میکشه تا قطعی بشه ، جوری نشه که با ثبت نام دانشگاه جدیدت تداخل پیدا کنه.

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا جایه خجالت داره!آهای داداش یا آبجی عزیز شما که اطلاع ندارید چرا میان جواب میدید؟نه واقعا چرا؟
      کسانی که این مشکلو دارن خوب گوش کنن
      اگه دانشجو هستی و میخوای انصراف بدی واسه کنکور95:
      1)دانشجوی روزانه باید تا قبل تاریخ دفترچه که هنوز اعلام نشده انصراف بده و معمولا 28یا30بهمن هستش
      2)دانشجوی پیام نور.آزاد و غ انتفاعی میتونه ثبت نام کنکور انجام بده و صبر کنه تا جواب انتخاب رشته بیاد و بعد اگه رشته مورد نظر رو قبول شد انصراف بده و بره دانشگاه جدید
      3)تمام دانشجویانی ک از معافیت تحصیلی استفاده میکنن از دیپلم تا دکتری فقط یک بار میتونن انصراف بدن و در دانشگاه جدید ثبت نام کنند به شرط این که قبلا انصراف نداده باشند و از سنوات تحصیلی تجاوز نکنند
      4)سنوات تحصیلی:کاردانی2سال..کارشناس ی پیوسته:4سال
      5)اگه خوندی و استفاده کردی 10تا صلوات بفرست واسه آینده خودت

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      واقعا جایه خجالت داره!آهای داداش یا آبجی عزیز شما که اطلاع ندارید چرا میان جواب میدید؟نه واقعا چرا؟
      کسانی که این مشکلو دارن خوب گوش کنن
      اگه دانشجو هستی و میخوای انصراف بدی واسه کنکور95:
      1)دانشجوی روزانه باید تا قبل تاریخ دفترچه که هنوز اعلام نشده انصراف بده و معمولا 28یا30بهمن هستش
      2)دانشجوی پیام نور.آزاد و غ انتفاعی میتونه ثبت نام کنکور انجام بده و صبر کنه تا جواب انتخاب رشته بیاد و بعد اگه رشته مورد نظر رو قبول شد انصراف بده و بره دانشگاه جدید
      3)تمام دانشجویانی ک از معافیت تحصیلی استفاده میکنن از دیپلم تا دکتری فقط یک بار میتونن انصراف بدن و در دانشگاه جدید ثبت نام کنند به شرط این که قبلا انصراف نداده باشند و از سنوات تحصیلی تجاوز نکنند
      4)سنوات تحصیلی:کاردانی2سال..کارشناس ی پیوسته:4سال
      5)اگه خوندی و استفاده کردی 10تا صلوات بفرست واسه آینده خودت
      من تازه 2 سال هست که ثبت نام کردم . من فقط شهریه پرداخت میکنم و سر کلاس ها و امتحانات نمیرم . درضمن کارشناسی پیوسته هستم . مشکلی هست برام برای کنکورم و صادر شدن معافیت تحصیلی جدید ؟؟؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه مشکلی نداری

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      نه مشکلی نداری
      داداش من غیر حضوری ثبت نام کردم ترم یک
      ترم دو گفتن باید حضوری ثبت نام کنی
      مدارکمو دادم دوباره ثبت نام کردم
      این انصراف حساب میشه؟؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها

داداش من غیر حضوری ثبت نام کردم ترم یک
      ترم دو گفتن باید حضوری ثبت نام کنی
      مدارکمو دادم دوباره ثبت نام کردم
      این انصراف حساب میشه؟؟
      نه انصراف حساب نمیشه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن