خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من نمیدونم فقط تاپیکو میارم بالا شاید بچه های دیگه اطلاع داشته باشن

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      سلام
      ترو خدا کسی که واقعا مطمئنه بیاد اینجا جواب مارو بده . یعنی توی عمرم این قدر گیج نشده بودم . میرم تو سنجش میپرسم اصلا جواب قطعی نمیده و همه ی جواباش از روی احتماله . ایناجا هم کسی نیست جواب درست و حسابی بده . یکی مشاوری چیزی سراغ نداره و جواب قطعی سوالمو بگیرم ؟

( انصراف از دانشگاه پیام نور . اگه انصراف بدم مهلت یک ساله بهم میده نظام وظیفه یا نه ؟؟ آخه من ورودی 93 هستم تا امروز فقط شهریه پرداخت کردم و واحد پاس نکردم . میترسم انصراف بدم بعدا مشکل نظام وظیفه برام پیش بیاد نتونم برم رشته جدید ثبت نام کنم . )
      برید ب این سایت و سوال خودتون رو مطرح کنیدمشاوره

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بعضی از دوستان میگن کسایی که قصد انصراف از دانشگاه و گرفتن مهلت یک ساله برای شرکت در کنکور رو میخوان باید تا قبل از 30 بهمن انصراف بدن . آیا این حقیقت داره ؟؟ ( من پیام نور هستم . ) مگه نمیشه بعد امدن نتایج هم انصراف داد ؟ آیا پیام نور هم جز مراکز عالی محسوب میشه که میگن کسانی که مراکز عالی مشغول تحصیل هستند تا قبل 30 بهمن باید انصراف بدن . لطفا راهنمایی کنید
      سلام مشکل سربازی ندارین ...بعد قبولی انصراف بدین ...اگه سربازی دارین قبول هم بشین نمیتونین برین

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام مشکل سربازی ندارین ...بعد قبولی انصراف بدین ...اگه سربازی دارین قبول هم بشین نمیتونین برین
      منظورتون از مشکل سربازی چی هست دقیقا ؟؟؟ اگه مشکل سربازی داشتم که الان دانشجو نبودم . اخراجم میکردن !

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منظورتون از مشکل سربازی چی هست دقیقا ؟؟؟ اگه مشکل سربازی داشتم که الان دانشجو نبودم . اخراجم میکردن !
      شما الان دانشجو هستین و دارین از معافیت تحصیلی استفاده میکنین اگه همچنان مشمول باشین بخواین کنکور امتحان بدین حتی اگه قبول هم بشین و انصراف بدین مشمول حساب میشین و نمیتونین برین دانشگاه باید برین سربازی
      ضمنا مشمول بودن ربطی به نوع دانشگاه نداره رابطه مستقیم با سن و قوانین نظام وظیفه داره
      نوشتین ورودی 93 هستین فرض هم بزاریم نظام وظیفه یک سال هم وقت میداده تا سال 94 وقت داشتین الان مشمول هستین
      ویرایش توسط وحید ی : 16 بهمن 1394 در ساعت 15:43

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما الان دانشجو هستین و دارین از معافیت تحصیلی استفاده میکنین اگه همچنان مشمول باشین بخواین کنکور امتحان بدین حتی اگه قبول هم بشین و انصراف بدین مشمول حساب میشین و نمیتونین برین دانشگاه باید برین سربازی
      ضمنا مشمول بودن ربطی به نوع دانشگاه نداره رابطه مستقیم با سن و قوانین نظام وظیفه داره
      نوشتین ورودی 93 هستین فرض هم بزاریم نظام وظیفه یک سال هم وقت میداده تا سال 94 وقت داشتین الان مشمول هستین
      چه ربطی داره آخه ! درضمن بنده از سایت نظام وظیفه پرسیدم گفته یک بار میتونید انصراف بدین مشمول گرامی !!! دقت کردین حرفو آقا ! درضمن تا موقعی که معافیت تحصیلی برام هست میتونم دوباره کنکور بدم . درضمن سن مشمولیت برای دانشجویان 20 سال تمام هست که من نیستم . ( از یک منبع معتبر پرسیدم همین الان )

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه ربطی داره آخه ! درضمن بنده از سایت نظام وظیفه پرسیدم گفته یک بار میتونید انصراف بدین مشمول گرامی !!! دقت کردین حرفو آقا ! درضمن تا موقعی که معافیت تحصیلی برام هست میتونم دوباره کنکور بدم . درضمن سن مشمولیت برای دانشجویان 20 سال تمام هست که من نیستم . ( از یک منبع معتبر پرسیدم همین الان )
      امیدوارم حرفتون درست باشه..بیشتر تحقیق کنید.
      ولی باور کنید معافیت تحصیلی مختص همون دانشگاه و رشته تونه به محض اینکه انصراف بدین دانشگاه با نظام وظیفه مکاتبه میکنه و اگه سنتون به سربازی بخوره مشمول حساب میشبن.دوباره کنکور قبول بشین باز دانشگاه مکاتبه میکنه با نظام وظبفه و مانع ادامه تحصیلتون میشه...
      اینم که میگین سن مشمولیت برای دانشجویان 20 ساله .حداقل من تازه از شما شنیدم ولی در کل یک دانش اموز سالی که فارغ التحصیل میشه میتونه کنکور بده و نهایت سال بعدش...یعنی قبل سربازی 2 بار کنکور میتونه بده و فرصت داره بعد از اون پزشکی هم قبول بشه مشمول حساب میشه ومانع تحصیلش میشن...

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امیدوارم حرفتون درست باشه..بیشتر تحقیق کنید.
      ولی باور کنید معافیت تحصیلی مختص همون دانشگاه و رشته تونه به محض اینکه انصراف بدین دانشگاه با نظام وظیفه مکاتبه میکنه و اگه سنتون به سربازی بخوره مشمول حساب میشبن.دوباره کنکور قبول بشین باز دانشگاه مکاتبه میکنه با نظام وظبفه و مانع ادامه تحصیلتون میشه...
      اینم که میگین سن مشمولیت برای دانشجویان 20 ساله .حداقل من تازه از شما شنیدم ولی در کل یک دانش اموز سالی که فارغ التحصیل میشه میتونه کنکور بده و نهایت سال بعدش...یعنی قبل سربازی 2 بار کنکور میتونه بده و فرصت داره بعد از اون پزشکی هم قبول بشه مشمول حساب میشه ومانع تحصیلش میشن...
      خب برادر اینایی که سه یا چهار بار کنکور میدن چیکار میکنن پس ؟!!! تو همین انجمن هم هستن زیاد ! همین کار منو انجام میدن . بعد امدن نتایج انصراف میدن و معافیت تحصیلی جدید براشون صادر میشه و قبلی درنظر گرفته نمیشه . ببخشید اصلا امکانش هست شما حرفتون رو با سند یا لینکی ثابت کنید ؟؟؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب برادر اینایی که سه یا چهار بار کنکور میدن چیکار میکنن پس ؟!!! تو همین انجمن هم هستن زیاد ! همین کار منو انجام میدن . بعد امدن نتایج انصراف میدن و معافیت تحصیلی جدید براشون صادر میشه و قبلی درنظر گرفته نمیشه . ببخشید اصلا امکانش هست شما حرفتون رو با سند یا لینکی ثابت کنید ؟؟؟
      من تا حالا تو انجمن ندیدم اما اگه شما دیدین حتما ازشون سوال کنید شاید من در جریان نیستم یا کار خاصی کردن و بتونن بهتون کمک کنن
      ولی مطمن باشین ملاک سن یک پسر هست برای سربازی ...از لحاظ نظام وظیفه اگه به سن سربازی رسیده باشین مشمولین ...مگه اینکه سربازی معاف شده باشین
      ...من مورد دیدم مثل شما دوسال کنکور داد رشته خوبی نیاورد ...سال بعد نمیتونست امتحان بده با هزار تا کلک معافیت موقت پزشکی گرفت یک سال رو بعد امتحان داد.
      اما معافیت تحصیلی مربوط به همون رشته هس انصراف بدین معافیت لغو میشه..

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من تا حالا تو انجمن ندیدم اما اگه شما دیدین حتما ازشون سوال کنید شاید من در جریان نیستم یا کار خاصی کردن و بتونن بهتون کمک کنن
      ولی مطمن باشین ملاک سن یک پسر هست برای سربازی ...از لحاظ نظام وظیفه اگه به سن سربازی رسیده باشین مشمولین ...مگه اینکه سربازی معاف شده باشین
      ...من مورد دیدم مثل شما دوسال کنکور داد رشته خوبی نیاورد ...سال بعد نمیتونست امتحان بده با هزار تا کلک معافیت موقت پزشکی گرفت یک سال رو بعد امتحان داد.
      اما معافیت تحصیلی مربوط به همون رشته هس انصراف بدین معافیت لغو میشه..
      آخه بزرگوار خوب مربوط همون رشته باشه لغو میشه بعد از انصراف و معافیت تحصیلی جدید صادر میشه و فقط هم یک بار میشه انصراف داد . تو سایت نظام وظیفه هم نوشته .

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه بزرگوار خوب مربوط همون رشته باشه لغو میشه بعد از انصراف و معافیت تحصیلی جدید صادر میشه و فقط هم یک بار میشه انصراف داد . تو سایت نظام وظیفه هم نوشته .
      چی بگم والا هر چی میگم شما یک جور دیگه خودتونو قانع میکنید ...
      ...ولی مطمن باشین از لحاظ نظام وظیفه اگه مشمول باشین بعد انصراف باید دفترچه بگیرین...در هر حال امیدوارم راهی پیدا بشه براتون...که مشکلتون حل بشه

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      همونطور که توی پیام خصوصی هایی که دادید ، خدمتتون توضیح دادم :

میتونید به دفترچه کنکور سراسری رجوع کنید. به عنوان مثال دفترچه کنکور سراسری 94

بنده خدمت شما عرض کردم اما شما باز هم همان حرف خودتان را می زنید و با بیان آن توی انجمنی که افراد دیگر هم هستند ، باعث به دردسر انداختن دیگران شده اید.

با رجوع به دفترچه ثبت نام کنکور به این بند میرسیم :
      dd.jpg

خب
      حالا باید گفت پس باید تا قبل 30 بهمن ، دانشجو انصرافش رو بده

این قانون شامل همه دانشجویان دانشگاه و مراکز علمی میشه . مراکز علمی هم همانطور که هر انسان تحصیل کرده ای می دونه شامل ( دانشگاه سراسری ، آزاد ، شبانه ، علمی کاربردی و پیام نور و غیر انتفاعی و بین الملل ) میشه.

و دیگه این رو هم بگم که دانشجویان پسر که سن تولدشون زیر نیمه دوم 75 هست ، باید مراقب باشند.
      بعد از انصراف تا یک سال معافیت دارید.
      هر فرد یک بار میتونه از این معافیت یک ساله استفاده کنه.

با توجه به این مدرک مهم ( دفترچه کنکور ) هیچ جای بحثی باقی نمانده و نظر کسانی که به شما اطلاعیه دادند هم ابلاغ کنید به سازمان سنجش تا این قوانین من دراوردی آن ها را اعمال کنند.

طبق سایت نظام وظیفه هم سن مشمولیت 19 سال کامل هست . به منبع گرامی سلام برسونید.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها
      همونطور که توی پیام خصوصی هایی که دادید ، خدمتتون توضیح دادم :

میتونید به دفترچه کنکور سراسری رجوع کنید. به عنوان مثال دفترچه کنکور سراسری 94

بنده خدمت شما عرض کردم اما شما باز هم همان حرف خودتان را می زنید و با بیان آن توی انجمنی که افراد دیگر هم هستند ، باعث به دردسر انداختن دیگران شده اید.

با رجوع به دفترچه ثبت نام کنکور به این بند میرسیم :
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: dd.jpg
مشاهده: 20
حجم: 113.4 کیلو بایت

خب
      حالا باید گفت پس باید تا قبل 30 بهمن ، دانشجو انصرافش رو بده

این قانون شامل همه دانشجویان دانشگاه و مراکز علمی میشه . مراکز علمی هم همانطور که هر انسان تحصیل کرده ای می دونه شامل ( دانشگاه سراسری ، آزاد ، شبانه ، علمی کاربردی و پیام نور و غیر انتفاعی و بین الملل ) میشه.

و دیگه این رو هم بگم که دانشجویان پسر که سن تولدشون زیر نیمه دوم 75 هست ، باید مراقب باشند.
      بعد از انصراف تا یک سال معافیت دارید.
      هر فرد یک بار میتونه از این معافیت یک ساله استفاده کنه.

با توجه به این مدرک مهم ( دفترچه کنکور ) هیچ جای بحثی باقی نمانده و نظر کسانی که به شما اطلاعیه دادند هم ابلاغ کنید به سازمان سنجش تا این قوانین من دراوردی آن ها را اعمال کنند.

طبق سایت نظام وظیفه هم سن مشمولیت 19 سال کامل هست . به منبع گرامی سلام برسونید.

خیلیا میگن...متولدین نیمه دوم74 ونیمه اول 75 غیر روزانه باشن میتونن بعد نتیجه اولیه انصراف بدن دانشگاه بعدی ثبت نام کنن و معافیت تحصیلی برای دومین بار بگیرن...شما میگی نه؟

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      خیلیا میگن...متولدین نیمه دوم74 ونیمه اول 75 غیر روزانه باشن میتونن بعد نتیجه اولیه انصراف بدن دانشگاه بعدی ثبت نام کنن و معافیت تحصیلی برای دومین بار بگیرن...شما میگی نه؟
      دوست عزیز من از چندین مشاور هم پرسیدم . که خودم متولد مرداد 74 هستم و آیا بعد از قبولی میتونم انصراف بدم . گفتن مشکلی نداری . حالا نمیدونم اینا چی میگن والا

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من از چندین مشاور هم پرسیدم . که خودم متولد مرداد 74 هستم و آیا بعد از قبولی میتونم انصراف بدم . گفتن مشکلی نداری . حالا نمیدونم اینا چی میگن والا
      اره...مشکل همینجاست..مردد میکنن..شما که پرسیدی از مشاورا دیگه چرا دوتا تایپک زدی؟اونا گفتن مشکلی نداره دیگه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن