خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

همه سوالات مهم و ابهامات ممکن تایید سوابق تحصیلی

همه چیز در مورد کد سوابق تحصیلی
      سوالات متداول راجب كد سوابق تحصيلي

براي ثبت نام كنكوريهايي كه ديپلمه سال ٩٤ به بعد هستند حتما داشتن اين كد نياز هست و به راحتي با اطلاعات شخصي و كد دانش آموزي درج شده در بالاي كارنامه تحصيلي تون مي توانيد از اين سايت، نمرات كتبي نهايي خودتان مشاهده و تاييد كنيد

وزارت آموزش و پرورش - سامانه مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

اگر شما فارغ التحصيل هستيد و مدرك سال چهارم دبيرستان خودتان در سال ٩١ و بعد از آن گرفته ايد، علاوه بر تاييد نمرات كتبي نهايي سوم بايستي نمرات چهار درس نهائي پيش دانشگاهي را هم تاييد كنيد؛ نگران نباشيد اگر نمرات چهارم دبيرستان شما در سايت نبود احتمالا طي روزهاي آتي توسط آموزش پرورش منطقه و استان شنا براي اداره كل ارسال خواهد شد و شما هم حتما مجددا سايت چك كنيد.

در صورت وجود اختلاف در نمرات شما ، بخصوص نمراتي كه بعد بررسي اعتراض به درسي خاص، تغير داشته ، حتما مراتب با آموزش و پرورش ناحيه خودتان حضوري برطرف كنيد و سهل انگاري نكنيد كه خدايي نكرده همان نمره كم براتون به سازمان سنجش ارسال بشه .

درصورت اضافه يا كم شدن يك يا دو رقم به كد سوابق تحصيلي سال گذشته، جاي هيچ نكراني نيست و احتمالا كد منطقه و شهرستان شما تغييري داشته و براي همه به همين شكل است ؛ پس كد جديد (امسال) براي ثبت نام درج كنيد .

بعضي بچه هاي تجديدي ، مردودي، غير حضوري ها ، آموزش از راه دوري ها ، داوطلبان كنكور خارج كشور و داوطلباني به منظور افزايش نمرات و معدل ديپلم مجدد گرفتند در صورتي كه سايت بهشون كد سوابق تحصيلي نداد، حتما تا قبل از ١٩ بهمن ، مراتب را با آموزش و پرورش منطقه مطرح كرده و در صورتي كه قانع شدن، چرا كد سوابق تحصيلي آنها در سايت وجود نيست، مثل كنكوري هاي داري ديپلم هاي قبل از سال ٩٤ در زمان ويرايش اطلاعات ثبت نامي، بدون سوابق تحصيلي انتخاب كنند و اينطور براي كنكور ثبت نام مي شوند.
      راستي سايت دريافت سوابق تحصيلي بسته نميشه و تا روز كنكور بازه

تهيه و تنظيم و تالیف مقاله دکتر عليرضا افشار_مشاور تحصيلي و روانشناس انگیزشی

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من فارق دی‌ماه فارق‌التحصیل شدم. کد متوسطه رو گرفتم
      کد پیش چی؟ همین دی ماه میاد؟ یا خرداد؟
      ممنون!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      من پیش دانشگاهیم غیر حضوری بوده . هر کار میکنم کد نمیده. مدرکو شهرستان گرفتم اما الان تهرانم هیچ کاریش نمیشه کرد؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سایتش باز نمیشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من پارسال سوابق تحصیلیمو تایید کرده بودم که محل تولد و صدور شناسنامه اشتباه بود دیگه نمیشه ویرایش کرد اصن مهمه؟
      واسه پیش هم که دیدم محل تولد درست بود ولی من پیش دانشگاهی دیف 4.75 شدم که تبصره زدم

الان نمرم تو دیف 10 هستش یا 4.75؟

در هر در مورد کمکم کنید لطفااااا

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی کمک کنههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههه

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza-75 نمایش پست ها
      سلام من پارسال سوابق تحصیلیمو تایید کرده بودم که محل تولد و صدور شناسنامه اشتباه بود دیگه نمیشه ویرایش کرد اصن مهمه؟
      واسه پیش هم که دیدم محل تولد درست بود ولی من پیش دانشگاهی دیف 4.75 شدم که تبصره زدم

الان نمرم تو دیف 10 هستش یا 4.75؟

در هر در مورد کمکم کنید لطفااااا
      سلام
      بله مهمه تطابق محل صدور و تولد اونچه که در سوابق تحصیلی هست با اونچه که در شناسنامه نوشته شده
      برای من هم ای مشکل دو سال پیش اتفاق افتاده بود و اولش متوجه نشدم و تایید کردم
      اگه تایید کردی دیگه نمیتونی ویرایش کنی و راه حلش اینه که با مدارک بری آموزش و پرورش ناحیه و اونجا درخواست میدی و برات درست میکنن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من ی هفتس میرم سایتش باز نمیشه
      چرا؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      من ی هفتس میرم سایتش باز نمیشه
      چرا؟
      منم همینطور .میگن با نت ایرانسل و همراه اول باز نمیشه.شما با چی میری؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2 نمایش پست ها
      آره با ایرانسل بی خاصیت میرفتم باز نمیشد
      الان با رایتلم امتحان کردم باز شد کارمو انجام دادم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آره با ایرانسل بی خاصیت میرفتم باز نمیشد
      الان با رایتلم امتحان کردم باز شد کارمو انجام دادم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      همه چیز در مورد کد سوابق تحصیلی
      سوالات متداول راجب كد سوابق تحصيلي

براي ثبت نام كنكوريهايي كه ديپلمه سال ٩٤ به بعد هستند حتما داشتن اين كد نياز هست و به راحتي با اطلاعات شخصي و كد دانش آموزي درج شده در بالاي كارنامه تحصيلي تون مي توانيد از اين سايت، نمرات كتبي نهايي خودتان مشاهده و تاييد كنيد

وزارت آموزش و پرورش - سامانه مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

اگر شما فارغ التحصيل هستيد و مدرك سال چهارم دبيرستان خودتان در سال ٩١ و بعد از آن گرفته ايد، علاوه بر تاييد نمرات كتبي نهايي سوم بايستي نمرات چهار درس نهائي پيش دانشگاهي را هم تاييد كنيد؛ نگران نباشيد اگر نمرات چهارم دبيرستان شما در سايت نبود احتمالا طي روزهاي آتي توسط آموزش پرورش منطقه و استان شنا براي اداره كل ارسال خواهد شد و شما هم حتما مجددا سايت چك كنيد.

در صورت وجود اختلاف در نمرات شما ، بخصوص نمراتي كه بعد بررسي اعتراض به درسي خاص، تغير داشته ، حتما مراتب با آموزش و پرورش ناحيه خودتان حضوري برطرف كنيد و سهل انگاري نكنيد كه خدايي نكرده همان نمره كم براتون به سازمان سنجش ارسال بشه .

درصورت اضافه يا كم شدن يك يا دو رقم به كد سوابق تحصيلي سال گذشته، جاي هيچ نكراني نيست و احتمالا كد منطقه و شهرستان شما تغييري داشته و براي همه به همين شكل است ؛ پس كد جديد (امسال) براي ثبت نام درج كنيد .

بعضي بچه هاي تجديدي ، مردودي، غير حضوري ها ، آموزش از راه دوري ها ، داوطلبان كنكور خارج كشور و داوطلباني به منظور افزايش نمرات و معدل ديپلم مجدد گرفتند در صورتي كه سايت بهشون كد سوابق تحصيلي نداد، حتما تا قبل از ١٩ بهمن ، مراتب را با آموزش و پرورش منطقه مطرح كرده و در صورتي كه قانع شدن، چرا كد سوابق تحصيلي آنها در سايت وجود نيست، مثل كنكوري هاي داري ديپلم هاي قبل از سال ٩٤ در زمان ويرايش اطلاعات ثبت نامي، بدون سوابق تحصيلي انتخاب كنند و اينطور براي كنكور ثبت نام مي شوند.
      راستي سايت دريافت سوابق تحصيلي بسته نميشه و تا روز كنكور بازه

تهيه و تنظيم و تالیف مقاله دکتر عليرضا افشار_مشاور تحصيلي و روانشناس انگیزشی
      سلام مدرک پیش رو 90-91گرفتم لازمه سوابق پیش رو تایید کنم؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام مدرک پیش رو 90-91گرفتم لازمه سوابق پیش رو تایید کنم؟
      بله لازمه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)