خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 52
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

قلم چی دیگه اصلا خودشو زده به اون راه

واقعا دیگه سال به سال قلم چی داره پر رو تر میشه

امسالم که دیگه با پاسخ نامه ندادنشون کاملش کردن من خودم الان دو تا ازمون پاسخ نامه ندارم و زنگ هم که میزنم قطع می کنن

تازه اینم بازیه جدیدشونه ور میدارن سوالای ازمون های پاسالو بدون دقت و تغییر میارن تو ازمون غیر حضوری

مثلا ما این ازمون قراره زیست بدن انسانو ازمون بدیم بعد تو ازمون غیر حضوری ور میدارن اینجوری تست میدن(هر ازمون قضیه همینه )
      7.png

3.png

4.png

تازه گاف های سایتی و ... هم به کنار مثلا واسه این ازمون
      1.png

2.png

اینم مثلا نتیجه ازمون اعتبار سنجیه منه بالاخره من گروه 1ام یا گروه 2 (خودشون هم نمیدونن )
      5.png
      بعد اونوقت اگه اعتبار سنجی من بهتره چرا باید کارنامه بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟(اخه من از اول تیر 4 بار کارنامه نهایی ام رو دادم ولی اینا هر یه ماه یه بار ازم کارنامه میخوان )

جالب تر این که من از اول سال تا الان 4 تا کاپ داشتم و این ازمون هم ترازم نزدیک 6600 شد و طبق گفته خود اقای قلم چی تراز بالای 6250 ( به قول خودشون استاندارد جهانی) جزء کسایی هند که کاپ میگیرند اما این ازمون نه تنها به من کاپ اضافه نکردند بلکه 4 تا کاپم رو هم برداشتن(تازه میانگین ترازمم بالای 6250 هست )

در اخر هم انگار ما این 700 تومن رو مفت گیر اوردیم وقتی زنگ میزنی می گن 700 تومن داده میخواد همه کار براش بکنن (خب اگه پول میدیم باید درست خدمات بدن دیگه)

هر چی خدا بخواد
      ویرایش توسط webadres : 01 بهمن 1394 در ساعت 19:35 دلیل: انگار رو نوشته بودم انگاه

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست گرامی اینا رو ول کن...من پشتیبانم از تابستون تا حالا 2 بار اول ز زد دیگه نزد ه تا الان...پول یا مفتم میگیره اسم خودشم خیر سر ننه باباش گذاشته پشتیبان..اییی دلم پره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قلم چی مسخره بازی ای بیش نیست!!! به قول حسن عباسی اصلن یه غده سرطانیه!!!
      فقط از ازموناش باید استفاده کرد. انتظار دیگه ای نداشته باشین!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تازه اخر ازمون یه پشتیبان میاد میگه سوالای نظر سنجی اخر دفترچه رو بزنید به ترتیب 293(3 294 (4 295(1 296 ( 4 297(4 298 (1

بعد میگه اگه شما اینجوری نزنید مجبورم بعد ازمون بشینم چک کنم همه رو درست کنم

اخه یکی نیست بگه نظر سنجی منه به تو چه ربطی داره
      جالب اینه که تو کل ازمون 10 دقیقه هم نمیاد مراقب باشه
      هر چی خدا بخواد

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فقط جامعه اماریش بالاس خوبه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط webadres نمایش پست ها
      تازه اخر ازمون یه پشتیبان میاد میگه سوالای نظر سنجی اخر دفترچه رو بزنید به ترتیب 293(3 294 (4 295(1 296 ( 4 297(4 298 (1

بعد میگه اگه شما اینجوری نزنید مجبورم بعد ازمون بشینم چک کنم همه رو درست کنم

اخه یکی نیست بگه نظر سنجی منه به تو چه ربطی داره
      جالب اینه که تو کل ازمون 10 دقیقه هم نمیاد مراقب باشه
      داداش من با خودکار پر میکنم نظر سنجی رو که نتونه درستش کنه،شما هم همینکارو کن،هییییچ غلطیم نمیتونه بکنه که مثلا بات لج بشه،الان برا من دیگه زنگ نمیزنه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها
      داداش من با خودکار پر میکنم نظر سنجی رو که نتونه درستش کنه،شما هم همینکارو کن،هییییچ غلطیم نمیتونه بکنه که مثلا بات لج بشه،الان برا من دیگه زنگ نمیزنه
      دمت گرم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      دوست گرامی اینا رو ول کن...من پشتیبانم از تابستون تا حالا 2 بار اول ز زد دیگه نزد ه تا الان...پول یا مفتم میگیره اسم خودشم خیر سر ننه باباش گذاشته پشتیبان..اییی دلم پره
      بعد 6 آزمون تا حالا زنگ نزده به من
      دیگه میخوام از قلمچی انصراف بدم و تا آزمون های جامع سنجش خودم بخونم.....تازه خیر سرم تهران دفتر مرکزی قلمچی میرم و آزمون میدم وای به حال شهر های دور ایران که بیچارن. ....یه نکته مهم....قلمچی تموم شده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تا وقتی کانون بودم هفته ای یه بار زنگ میزد بهم

خودش میگفت بیشتر حضوری بیایید ...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پشتیبان من زنگ زده میگه برای سال بعد هم قلم چی همین حالا با همین مبلغ امسال ثبت نام می کنه میگم نمیخوام می خوام برم گزینه 2 میگه خوب باشه آدم برای سال کنکورش باید چندتا آزمون همزمان شرکت کنه من خودم سال کنکورم سنجش رو می رفتم کانون هم بودم گزینه دو رم می رفتم
      تازه قبل آزمون فک کنم 26 یا 25 دی تاریخا یادم نیست همین آزمون جمعه هفته قبل زنگ زده گفته میای یا نه گفتم باشه میام ولی شنبه هندسه داشتیم خیلی زیاد بود نرفتم صبح جمعه ساعت 9/15 زنگ زده خونمون جیغ حیغ با مامانم که چرا بچتون نیومده به من قول داده من نمی دونم کلمه باشه یعنی قول؟؟؟ بعد میگه ساعت 1 باید بره شعبه امتحان منم گفتم نمیرم میگه یه روز تو هفته بیاد ولی بعد شنبه برام اس اومده نتیجه آزمونی که جمعه دادم!!!
      ******* خودش برام زده اونم چه جوری فک کنم 10 20 30 40 کرده شانسی زده عربی 9 تا غلط 1 دونه درست ادبیات و زبان فارسی هم 5تا درست 15 تا غلط(ادبیات رو درس یادم نیست ولی همین حدودا بود) در صورتی که من کارنامه اون 5 تا درسم عربی جزو نقاط پایدار بوده بعد نظر سنجی هم قسمت پشتیبان رو پر کرده و همه رو عالی و کامل و این دری وری ها زده
      تازه هر جلسه میاد چک می کنه برگه ها رو سر آزمون که هر کی راجع به خودش چی زده
      اینقدر بدم میاد ازش ایییش

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پشتیبانم بهم زنگ زده میگه اگه از طرف کانون باهات تماس گرفتن پرسیدن که کلاس رفع اشکال میزاره یا نه، بگو میزاره... تازه آخرشم گفت جبران میکنم... نمیدونم چجوری میخواد جبران کنه.....

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      احسنت!!!
      من که گزینه 2 ام این مشکلاتو خدا رو شکر تا الان نداشتم!!!
      خلاف قوانین.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط na30 نمایش پست ها
      پشتیبان من زنگ زده میگه برای سال بعد هم قلم چی همین حالا با همین مبلغ امسال ثبت نام می کنه میگم نمیخوام می خوام برم گزینه 2 میگه خوب باشه آدم برای سال کنکورش باید چندتا آزمون همزمان شرکت کنه من خودم سال کنکورم سنجش رو می رفتم کانون هم بودم گزینه دو رم می رفتم
      تازه قبل آزمون فک کنم 26 یا 25 دی تاریخا یادم نیست همین آزمون جمعه هفته قبل زنگ زده گفته میای یا نه گفتم باشه میام ولی شنبه هندسه داشتیم خیلی زیاد بود نرفتم صبح جمعه ساعت 9/15 زنگ زده خونمون جیغ حیغ با مامانم که چرا بچتون نیومده به من قول داده من نمی دونم کلمه باشه یعنی قول؟؟؟ بعد میگه ساعت 1 باید بره شعبه امتحان منم گفتم نمیرم میگه یه روز تو هفته بیاد ولی بعد شنبه برام اس اومده نتیجه آزمونی که جمعه دادم!!!
      ******* خودش برام زده اونم چه جوری فک کنم 10 20 30 40 کرده شانسی زده عربی 9 تا غلط 1 دونه درست ادبیات و زبان فارسی هم 5تا درست 15 تا غلط(ادبیات رو درس یادم نیست ولی همین حدودا بود) در صورتی که من کارنامه اون 5 تا درسم عربی جزو نقاط پایدار بوده بعد نظر سنجی هم قسمت پشتیبان رو پر کرده و همه رو عالی و کامل و این دری وری ها زده
      تازه هر جلسه میاد چک می کنه برگه ها رو سر آزمون که هر کی راجع به خودش چی زده
      اینقدر بدم میاد ازش ایییش

زنگ بزنین دفتر مرکزی گزارش بدین....

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط superstar نمایش پست ها
      زنگ بزنین دفتر مرکزی گزارش بدین....
      لج نکنه زنه! آخه می گفت یه کاری میکنم از آزمون ها حذف شی
      چه جوری میشه پشتیبان رو عوض کرد یا اصلا نداشت؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همش مزخرفه بخداااا

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن