خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

روش جدید مشاورا برای پول گرفتن از دانش آموزان

سلام من چند وقت پیش برای چند سی دی با موسسه کنکور اسان تماس گرفتم و هزینه ی سی دی ها رو دو برابر گفتن و من به خاطر بی اطلاعیم پرداخت کردم و بعد که سی دی هام رسید نزدیک به 1500 کمتر از پولم بود و با مشاورم که تماس گرفتم میگن که این پول برای سی دی های جمع بندیته و بهت برگردونده نمیشه و این کلک جدیدشونه برای فروختن سی دی هاشون من که گولشونو خوردم ولی اگه کسی خواست سی دی از هر موسسه ای بگیره با اطلاع قبلی این کارو انجام بده
      اگه راهکاری هم داشتین که بتونم پولمو پس بگیرم ممنون میشم بگین

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      بیخود کردن نامردا...اینقدر زنگ بزن به موسسه و اون مشاوره که کلافه شن حقتو بهت بدن..اگر من جای شما بودم 24 ساعت زنگ میزم بهشون و ولشون نمیکردم...بعد هم کافیه اینا رو یه تهدید خشک و خالی کنی چون همشون کلاهبردارن سریع حتی بیش تر از اون تعداد دی وی دی یا...هم برات میفرستن...بهشون زنگ بزن بگو یا پول یا دی وی ید منو میدید یا میرم از طریق مراجع قانونی شکایتتون میکنم اگر تو دو روز کل پول و دی وی دی ها رو ندادن بهت هر چی نمیخوای بیا به من بگو...مشتی ادم که الکی خودشونو دکتر جا میزنن در هر حالی که باور کن سیکل هم ندارن میان و میشینن رو مخ ملت راه میرن حقشونو میخورن دیگه کاری ندارن بابای طرف کارگره یا با هزار بدبختی این پولو جور میکنه و فقط به فکر منافع خودشونن نامردا...خدا همشونو از رو زمینشون برداره..انشاالله به حق فاطمه ی زهرا همین طور که حق خوری میکنن و پول این همه ادم بی گناه رو خوردن و یه ابم روش ایشالا خدا حقشونو بزاره کف دستشون نامرداخوشبحال خودم که تا حالا تو عمرم اجازه ندادم هیچکس حقمو بخوره...یه معلم ریاضی بود رفتیم سر کلاسش از یه ساعت و نیم یه ساعت با گوشیش حرف میزد اخرش همه پولشو دادن رفتم بهش گفتم شما چه کار خاصی برای ما کردین...ده بار زنگ زد اخرم پولشو ندادم..گفتم بخاطر این که وقت ما رو سر کلاستون گرفتین پولتو نمیدم!!در کل میگم همه ی این چیزا فقط کلک پوله اینا به فکر دانش اموز نیستن اون کسی زرنگه که بدور از این حواشی ها خودش با کمک خودش و کتاب کمک اموزشی جلو بره مطمئن باشه که از همه ی این افراد موفق تر میشه....موفق باشید همگی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

فَقَدْ مُلِئَتْ بُطُونُكُمْ مِنَ
      الْحَرَامِ وَ طُبِعَ عَلَى قُلُوبِكُمْ !

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اولا قشنگ پاشو برو تهران دفترشون بگو باید برگردونید و من اصلا دی وی دی از شما نمیخوام.....بعدشم اگه ندادن یه راست برو شکایت کن...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      بیخود کردن نامردا...اینقدر زنگ بزن به موسسه و اون مشاوره که کلافه شن حقتو بهت بدن..اگر من جای شما بودم 24 ساعت زنگ میزم بهشون و ولشون نمیکردم...بعد هم کافیه اینا رو یه تهدید خشک و خالی کنی چون همشون کلاهبردارن سریع حتی بیش تر از اون تعداد دی وی دی یا...هم برات میفرستن...بهشون زنگ بزن بگو یا پول یا دی وی ید منو میدید یا میرم از طریق مراجع قانونی شکایتتون میکنم اگر تو دو روز کل پول و دی وی دی ها رو ندادن بهت هر چی نمیخوای بیا به من بگو...مشتی ادم که الکی خودشونو دکتر جا میزنن در هر حالی که باور کن سیکل هم ندارن میان و میشینن رو مخ ملت راه میرن حقشونو میخورن دیگه کاری ندارن بابای طرف کارگره یا با هزار بدبختی این پولو جور میکنه و فقط به فکر منافع خودشونن نامردا...خدا همشونو از رو زمینشون برداره..انشاالله به حق فاطمه ی زهرا همین طور که حق خوری میکنن و پول این همه ادم بی گناه رو خوردن و یه ابم روش ایشالا خدا حقشونو بزاره کف دستشون نامرداخوشبحال خودم که تا حالا تو عمرم اجازه ندادم هیچکس حقمو بخوره...یه معلم ریاضی بود رفتیم سر کلاسش از یه ساعت و نیم یه ساعت با گوشیش حرف میزد اخرش همه پولشو دادن رفتم بهش گفتم شما چه کار خاصی برای ما کردین...ده بار زنگ زد اخرم پولشو ندادم..گفتم بخاطر این که وقت ما رو سر کلاستون گرفتین پولتو نمیدم!!در کل میگم همه ی این چیزا فقط کلک پوله اینا به فکر دانش اموز نیستن اون کسی زرنگه که بدور از این حواشی ها خودش با کمک خودش و کتاب کمک اموزشی جلو بره مطمئن باشه که از همه ی این افراد موفق تر میشه....موفق باشید همگی
      سی دی بخوام بهم میدن ولی به چه دردم میخوره وقتی همشو دارم اصلا سی دی های اینا یعنی پولتو هدر بدی فقط مسعودی و زبانش خوبه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      من میگم شکایتت رو بکن
      ولی برو کپی بزن از اینا بفروش تا کسری از این پولی که ضرر کردی جبران شه
      تو باید از درونت بفهمی که می تونی

اگه هیچ کس دیگه ای بهت اعتقاد نداشته باشه ، تو باید به خودت اعتقاد داشته باشی

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من نمیفهم حکمت این کنکوراسان است چیه اون مسعودی که فقط راه حل هایی که همه بلدن رومیگه بقیشن بدردنخورن

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khanom.dr.albalu نمایش پست ها
      من میگم شکایتت رو بکن
      ولی برو کپی بزن از اینا بفروش تا کسری از این پولی که ضرر کردی جبران شه
      پولش توجیب مدیرموسسه رفته حالادبیرچه گناهی کرده که تدریسش کپی پشه تازه حق الناسه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من اینا رو خوب میشناسم
      پارسال ی بلایی سرشون اوردم میخاستم گولم بزنن
      اگه جات بودم شکایت میکردم

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pourya.sh نمایش پست ها
      من اینا رو خوب میشناسم
      پارسال ی بلایی سرشون اوردم میخاستم گولم بزنن
      اگه جات بودم شکایت میکردم
      تومملکت اگه قانونی بود اینقدرتوصداوسیما تبلیغات اینا نبود

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6974 نمایش پست ها
      سلام من چند وقت پیش برای چند سی دی با موسسه کنکور اسان تماس گرفتم و هزینه ی سی دی ها رو دو برابر گفتن و من به خاطر بی اطلاعیم پرداخت کردم و بعد که سی دی هام رسید نزدیک به 1500 کمتر از پولم بود و با مشاورم که تماس گرفتم میگن که این پول برای سی دی های جمع بندیته و بهت برگردونده نمیشه و این کلک جدیدشونه برای فروختن سی دی هاشون من که گولشونو خوردم ولی اگه کسی خواست سی دی از هر موسسه ای بگیره با اطلاع قبلی این کارو انجام بده
      اگه راهکاری هم داشتین که بتونم پولمو پس بگیرم ممنون میشم بگین

کنکور آسان است همش کلکه...انسانیت هم خوب چیزیه
      بیشتر هم افرادی گول این موسسات رو میخورند که واقعا سطح مالی خوبی ندارند
      اون روز یکی اومده بود پیشم باباش کارگر بود میگفت که میخوان وام بگیرن که برم این سی دیا رو بخرم
      بش گفتم با نصف همین پول یا کمتر برو کتاب تست بخر کار کن نتیجتم بهتر میشه
      پارسال من خودم همه این سی دیا گیرم اومد پسشون دادم
      فقط یه سی دی داشتم اونم آزمون یار که شیرش رو کشیدم
      دیگه واس تست فقط از همین استفاده میکردم
      دیروز هم امتیاز فروشش رو گرفتم از موسسه آزمون یار
      تو امضام هست لینکش
      با این دیگه واس تست هیچ کتاب کاری نیاز نیست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن