خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

واقعیت در مورد سهمیه جانبازان و ایثارگران

میخوام به تمام دروغ های که این سایت هست در مورد که ما خانواده ایثارگران هست پایان بدم و بهتون ثابت کنم ما فرزندان ایثارگران حق کسی نخوردیم

اول بگم جریان این سهمیه چیه بزارید به زبون ساده بگم فرض کنید پزشکی شهید بهشتی 40 نفر میگیره خوب سهمیه ایثارگران 20 درصد هستش یعنی چی یعنی 8 نفر به تعداد این افراد اضافه میشه که خانواده ایثارگرانن هزینه این هشت نفرم بنیاد شهید و جانبازان به ایثارگران میده این که میگن ما جای کسی میریم دانشگاه و جای یه نفر میگیریم چرت وپرته
      البته به این سادگی ها برای ما نیست مثلا من باید هفتاد درصد درصد های اخرین نفر زده باشم تا اونجا قبول بشم
      خوب حالا فکر میکنید کل کس های که از سهمیه استفاده کردن چند نفرن خدایش؟ سال قبل پنج هزار نفر کلا

حالا یه چیز دیگه این که میگن یه صفر میپره یا دو تا میپره هم جریان چیه عزیزان من صفر نمیپره مثلا یه نفر رتبه اش شده 20000 بعد زده رتبه با سهمیه 200 داداش یعنی این بابا از بین مثلا پنج هزار نفری که سهمیه دارن و از گروه تجربی استفاده کردن شده نفره دویست هیچ جا هم قبول نمیشه چون درصداش پایینه و هفتاد درصد اخرین قبولی کسب نمیکنه

از مدیرای سایت میخوام این موضوع های در مورد سهمیه ساختن و همش دروغه رو حذف کنن

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      میخوام به تمام دروغ های که این سایت هست در مورد که ما خانواده ایثارگران هست پایان بدم و بهتون ثابت کنم ما فرزندان ایثارگران حق کسی نخوردیم

اول بگم جریان این سهمیه چیه بزارید به زبون ساده بگم فرض کنید پزشکی شهید بهشتی 40 نفر میگیره خوب سهمیه ایثارگران 20 درصد هستش یعنی چی یعنی 8 نفر به تعداد این افراد اضافه میشه که خانواده ایثارگرانن هزینه این هشت نفرم بنیاد شهید و جانبازان به ایثارگران میده این که میگن ما جای کسی میریم دانشگاه و جای یه نفر میگیریم چرت وپرته
      البته به این سادگی ها برای ما نیست مثلا من باید هفتاد درصد درصد های اخرین نفر زده باشم تا اونجا قبول بشم
      خوب حالا فکر میکنید کل کس های که از سهمیه استفاده کردن چند نفرن خدایش؟ سال قبل پنج هزار نفر کلا

حالا یه چیز دیگه این که میگن یه صفر میپره یا دو تا میپره هم جریان چیه عزیزان من صفر نمیپره مثلا یه نفر رتبه اش شده 20000 بعد زده رتبه با سهمیه 200 داداش یعنی این بابا از بین مثلا پنج هزار نفری که سهمیه دارن و از گروه تجربی استفاده کردن شده نفره دویست هیچ جا هم قبول نمیشه چون درصداش پایینه و هفتاد درصد اخرین قبولی کسب نمیکنه

اون ۸ نفر اضافه می تونه ۸ نفر بیشتر بر اساس رتبه بگیره.بنیاد که نمیاد کلاس بسازه واسه دانشگاه بعد جای جدید ایجاد کنه و... این ۸ تا جا بازم می تونن ۸ آدم که شایستگیشونو تو شرایط برابر اثبات کردن رو قبول کنه.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین داش پویا هرچی برای این جماعت توضیح بدی که ما جای کسی رو نمیگیریم بازم با اینکه همه چیو میدونن اما فقط قصد تخریب دارن و حرف خودشونو میزنن. باید طوری با این جماعت حرف بزنی که حرصشون در بیاد. اهای مردم همه گوش کنید ما هایی که سهمیه داریم جای شماها رو میگیریم حالا اگه میتونید برید این قانون رو لغو کنید. بخدا من پارسال ریاضی صفر زدم فیزیک 6 زدم شیمی 20 زدم و زیست 30 معدلمم خوب نبود رتبم 900 شد که پزشکی خرم اباد قبول میشدم چون یه نفر با رتبه 900 و خورده ای قبول شد. انصافا یه نیگا به درصدا بندازین چقد افتضاح بوده. تازه معدلم هم خوب نبود. دیگه چیکار کنیم اینقد بهمون میرسن که نگو. ماشین خونه دو تا حقوق و خیلی چیزای دیگه. به نظر من باید یه کاری بکنید چون داره حقتون خورده میشه. من که میگم یه تظاهرات راه بندازین و برید تو خیابونا علیه این سهمیه اعتراض کنید. من واسه خودتون میگم که حق کسایی که استعدادشو دارن پایمال نشه. وای که هرچی از خوبی این سهمیه بگم کم گفتم. وای مادرجان

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درضمن اینایی که میگن کسایی که سهمیه دارن توی دانشگاه گیر میکنن و انصراف میدن باید بهشون بگم که مثلا توی رشته پزشکی واسه تخصص اگه بخوای امتحان بدی حتی رتبه های تک رقمی هم توش گیر میکنن اینقد سخته ولی ما در مقطع تخصص هم سهمیه داریم و اونجا هم راحت میریم بالا. حالا تسهیلات دیگه ای که توی دانشگاه بهمون میدن بماند. خلاصه همه جوره هوامونو دارن. اخ کمرم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash775 نمایش پست ها
      ببین داش پویا هرچی برای این جماعت توضیح بدی که ما جای کسی رو نمیگیریم بازم با اینکه همه چیو میدونن اما فقط قصد تخریب دارن و حرف خودشونو میزنن. باید طوری با این جماعت حرف بزنی که حرصشون در بیاد. اهای مردم همه گوش کنید ما هایی که سهمیه داریم جای شماها رو میگیریم حالا اگه میتونید برید این قانون رو لغو کنید. بخدا من پارسال ریاضی صفر زدم فیزیک 6 زدم شیمی 20 زدم و زیست 30 معدلمم خوب نبود رتبم 900 شد که پزشکی خرم اباد قبول میشدم چون یه نفر با رتبه 900 و خورده ای قبول شد. انصافا یه نیگا به درصدا بندازین چقد افتضاح بوده. تازه معدلم هم خوب نبود. دیگه چیکار کنیم اینقد بهمون میرسن که نگو. ماشین خونه دو تا حقوق و خیلی چیزای دیگه. به نظر من باید یه کاری بکنید چون داره حقتون خورده میشه. من که میگم یه تظاهرات راه بندازین و برید تو خیابونا علیه این سهمیه اعتراض کنید. من واسه خودتون میگم که حق کسایی که استعدادشو دارن پایمال نشه. وای که هرچی از خوبی این سهمیه بگم کم گفتم. وای مادرجان

ببین اقا ارش خوب نیس اینطوری حرف بزنی
      منم همون سهمیه رو دارم ولی دوس ندارم استفاده کنم ، واسه ازمون ورودی راهنمایی و دبیرستان هم استفاده نکردم
      راس میگی ، درسته نمیشه توجیهشون کرد، استقلال و پرسپولیس کمه کمش 7-8 برابر این موضوع از بیت المال استفاده میکنن و ابروی ملتو تو جام ملت ها بردن
      ولی اومدن به سهمیه ما گیر دادن چرا ؟ واسه پوشوندنه ضعف خودشون
      مگه نفر رتبه برترای کنکور به خاطر سهمیه نگران میشن ؟ نه !!! یه عده .....
      هرکی یه نظری داره ولی این نوع حرف زدن شما باعث دلسردی بقیه میشه حتی اونی اصلا تو این فازا نیس

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درضمن اینایی که میگن کسایی که سهمیه دارن توی دانشگاه گیر میکنن و انصراف میدن باید بهشون بگم که مثلا توی رشته پزشکی واسه تخصص اگه بخوای امتحان بدی حتی رتبه های تک رقمی هم توش گیر میکنن اینقد سخته ولی ما در مقطع تخصص هم سهمیه داریم و اونجا هم راحت میریم بالا. حالا تسهیلات دیگه ای که توی دانشگاه بهمون میدن بماند. خلاصه همه جوره هوامونو دارن. اخ کمرم
      دیگه اینو نداریم دیگه ...
      فقط توی 1 مقطع کنکور میتونی استفاده کنی

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      دیگه اینو نداریم دیگه ...
      فقط توی 1 مقطع کنکور میتونی استفاده کنی
      نه داداش توی همه ی مقاطع میشه استفاده کرد ولی فقط یه بار. اونم به شرط قبولی. خب من پارسال استفاده کردم ولی چون قبول نشدم دوباره میتونم استفاده کنم. یعنی اگه من پارسال قبول میشدم دیگه توی مقطع کنکور نمیتونستم ازش استفاده کنم. ببین حرفام واقعیتیه که هست خودتم میدونی که علاوه بر سهمیه تسهیلات دیگه هم میدن. خصوصا واسه استخدام.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه داداش توی همه ی مقاطع میشه استفاده کرد ولی فقط یه بار. اونم به شرط قبولی. خب من پارسال استفاده کردم ولی چون قبول نشدم دوباره میتونم استفاده کنم. یعنی اگه من پارسال قبول میشدم دیگه توی مقطع کنکور نمیتونستم ازش استفاده کنم. ببین حرفام واقعیتیه که هست خودتم میدونی که علاوه بر سهمیه تسهیلات دیگه هم میدن. خصوصا واسه استخدام.
      خدماتی مثل انتقالی به شهر محل سکونت و....
      میدن ولی قرار نیس تو بوق و کرنا ش کنی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها

بارها در مورد سهمیه بحث شده و متاسفانه به هیچ وجه قبول نمی کنید بی عدالتیه
      اینجا بحث کردن بازم بی نتیجه است

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      خدماتی مثل انتقالی به شهر محل سکونت و....
      میدن ولی قرار نیس تو بوق و کرنا ش کنی
      اتفاقا تنها چیزی که نمیشه با این سهمیه بشه انتقالی گرفتن هستش. فرزند جانباز که هیچی فرزند شهیدم باشی بهت انتقالی نمیدن. مگه اینکه سهمیه هیئت علمی داشته باشی. داداش اطلاعاتت خیلی کمه در مورد سهمیه و این چیزا
      چیزایی که با سهمیه میشه انجام داد مثلا همون استفاده در همه مقاطع تو میگی نمیشه و چیزایی که با سهمیه نمیشه انجام داد مثل انتقالی گرفتن تو میگی میشه. من نمیدونم شما این اطلاعاتتو از کجا میاری؟ مسلما ساخته ذهن خودته

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها

بارها در مورد سهمیه بحث شده و متاسفانه به هیچ وجه قبول نمی کنید بی عدالتیه
      اینجا بحث کردن بازم بی نتیجه است
      خب منم با زبون خودم دارم میگم اره این سهمیه بی عدالتیه. من که میگم به فکر چاره باشید. واقعا اگه این سهمیه برداشته نشه حق با استعداد ها خورده میشه ها. تظاهرت کنید بریزید تو خیابونا مغازه هارو اتیش بزنید شاید این سهمیه رو کنار گذاشتن

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من میگم چرا این گردنم روز به روز کلفت تر میشه حالا فهمیدم واسه این سهمیه ست که دارم. اتفاقا ادم از حق خوری گردنش کلفت میشه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب منم با زبون خودم دارم میگم اره این سهمیه بی عدالتیه. من که میگم به فکر چاره باشید. واقعا اگه این سهمیه برداشته نشه حق با استعداد ها خورده میشه ها. تظاهرت کنید بریزید تو خیابونا مغازه هارو اتیش بزنید شاید این سهمیه رو کنار گذاشتن
      من میگم چرا این گردنم روز به روز کلفت تر میشه حالا فهمیدم واسه این سهمیه ست که دارم. اتفاقا ادم از حق خوری گردنش کلفت میشه
      حالت خوب نیست مثل اینکه
      خوش باش واسه خودت
      و خودت رو گول بزن با این حرفا...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اتفاقا تنها چیزی که نمیشه با این سهمیه بشه انتقالی گرفتن هستش. فرزند جانباز که هیچی فرزند شهیدم باشی بهت انتقالی نمیدن. مگه اینکه سهمیه هیئت علمی داشته باشی. داداش اطلاعاتت خیلی کمه در مورد سهمیه و این چیزا
      چیزایی که با سهمیه میشه انجام داد مثلا همون استفاده در همه مقاطع تو میگی نمیشه و چیزایی که با سهمیه نمیشه انجام داد مثل انتقالی گرفتن تو میگی میشه. من نمیدونم شما این اطلاعاتتو از کجا میاری؟ مسلما ساخته ذهن خودته
      دیده شده یه استشهادیه محل + تاییدیه بنیاد این کار رو کرده

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها
      حالت خوب نیست مثل اینکه
      خوش باش واسه خودت
      و خودت رو گول بزن با این حرفا...
      ببین موقع جوابا کارناممو باید نشونت بدم که سهمیه چقد کمکم کرده. ای خداجون شکرت واسه این همه نعمت. انصافا حال میده بری جای یه نفرو بگیری توی دانشگاه. من همش مشغول عشق و حالم اخر سر هم بهترین رتبه رو میارم. امسالم وضعیتم خیلی از پارسال بهتره و مطمئنم امسال زیر 400 میارم. اگه بخوام میتونم رتبه خیلی شاخی هم بیارم. ولی خب نمیشه از تفریح و عشق و صفا هم گذشت

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن