خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      اولا هفتاد درصد دوما تراز اخرین نفر مهمه که قبول شده
      در ضمن هر حکومتی برای کسایی که براش موندنش فداکاری کردن یه مزایا قاعله این کمترین کاری که برای جانبازا و بچه هاشون میکنه تو می فهمی بابا من یه کلیه ندارم می فهمی تمام بدنش ترکشه می فهمی همیشه بخاطر چیزایی که تو جنگ دیده عصبیه می فهمی امکان داره سرطان مغز و استخوان بگیره می فهمی بله بابا منم می تونست عینه بابات نره جنگ اما غیرت داشت رفت برای کشورش جنگید حالا کشورش باید جبران کنه
      خب که چی؟
      تو چی از من و بابام میدونی که برچسب بی غیرتی هم میچسبونی؟
      گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل؟
      حکومت هر کشوری به کسایی که براش فدا کاری کردن بیشترین اهمیت رو میده و باید هم بده
      چرا نمیفهمی منظورم من رو
      من میگم سهمیه نده عوضش آخرین امکانات رو بده امکانات رو در اختیارش بذاره هر کدومش عرضه داشت بره بخونه هر کدوم نداشت نخونه
      همون بابایی که میگی اگه به دست یه دکتر بی سواد کشته بشه بازم اینجوری بلبل زبونی میکنی؟
      می دونی مردن بچه 5 ساله به خاطر اشتباه دکتر ینی چی؟
      حاضری بچت به خاطر اشتباه دکتر بمیره؟ تحملش رو داری؟
      اونموقع هم اینجوری تمام و کمال دفاع می کنی؟
      من دیدم بچه 5 ساله به خاطر اشتباه همون دکتر هایی که داری ازش حمایت میکنی مرده
      البته بازم میگم من نمیگم همشون درس نخون و تنبل هستن خیلیاشون هم هستن که عالین
      در مورد تراز هم من با نفر اول کنکور مقایسش کردم تا عمق فاجعه بیشتر معلوم بشه
      ویرایش توسط a.z.s : 28 دی 1394 در ساعت 11:28

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
      به نگر من؛ فرزندان شهدا و جانبازان؛ خیلی حقشونه !

چرا...؟ کسی نمیتونه در گرمای دیوانه کنند خوزستان؛ یک ساعت ! یه اسلحه

ژ3 رو بدلیل داغ شدن بی حدش ! دستش بگیره...

بعد حالا یه سهمیه برا خانواده قهرمانان میهن؛ زیاده...؟

بگذریم...!

در بحث دولتی زیاد تاثیرش در اون حد نیست که از 40هزار بیاد 2هزار مثلا !

ولی من یه فامیلی دارم تو آزمون آزاد؛ 60هزار شد !

معادل شد با 200 ! و حقوق تهران جنوب قبول شد !

خودش میگفت و بنده بی تقصیرم...

راست و دروغش؛ با خودش !
      دادا دولیت و آزاد نداره که قبلا 80 بود الان شده70
      70 درصد نمره آخرین فرد قبول شده ینی اگه رتبه 1 آخرین فرد در نظر بگیری و ترازش12000باشهیکی با تراز8400 راحت میتونه با اون هم کلاس بشه
      فرزند جانباز و شهید و ازاده حقشه که امکاناتی داشته باشه که اون فقدان پدر رو جبران کنه و بعد بیاد عادلانه رقابت کنه
      نه اینکه راحت بیاد بشینه با رتبه 1

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین بخوام تند حرف بزنم بدجور حالتو میگیرما. خب اگه دوس داری تو بچتو نبر پیش اینجور پزشکا. اگر هم مردم واست مهمه خب یه کاری کن که این سهمیه برداشته بشه. ببین تو اینقد بدبختی که فقط بلدی حرف بزنی خب اگه عرضه داری این این قانون رو عوض کن. پدر من اون زمان غیرت داشت و رفت واسه ملتش جنگید حالا تو حاضر نیستی به خاطر کشورت بجنگی و با اتحاد امثال خودت این سهمیه رو برداری؟ واقعا برات متاسفم که دست رو دست گزاشتی و هیچ کاری نمیکنی. حداقل به خاطر اون بچه 5 ساله هم که شده یه کاری بکن. یعنی اینقد جرعتشو نداری که بری تو خیابونا و علیه این سهمیه اعتراض کنی. پدرای ما جرعتشو داشتن که حتی حاضر بودن برن روی مین ولی تو غیرتشو نداری واسه اینکه جون هموطنانت به خطر نیفته علیه این سهمیه بجنگ. با حرف که چیزی درست نمیشه. اگه خواهان عدالت هستی پس یه کم به خودت غیرت بده و بروی توی مجلس اونجا داد و بیداد کن. وگرنه تو بیای اینجا علیه سهمیه نظر بدی چیزی درست نمیشه و فقط ضعف و نا توانی خودت روشن میشه. متاسفم برات که فقط بلدی حرف بزنی.

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها

دادا دولیت و آزاد نداره که قبلا 80 بود الان شده70
      70 درصد نمره آخرین فرد قبول شده ینی اگه رتبه 1 آخرین فرد در نظر بگیری و ترازش12000باشهیکی با تراز8400 راحت میتونه با اون هم کلاس بشه
      فرزند جانباز و شهید و ازاده حقشه که امکاناتی داشته باشه که اون فقدان پدر رو جبران کنه و بعد بیاد عادلانه رقابت کنه
      نه اینکه راحت بیاد بشینه با رتبه 1
      وای که چقد خوبه با اینکه هیچی نمیخونم میرم با رتبه یک همکلاس میشم. حسودی کن. حسرت بخور. تو که نمیدونی دانشگاه تهران چه حالی میده. یه عمر خودتو کشتی معلوم نیست پزشکی کجا قبول شدی. ولی من خیلی قشنگ میرم دانشگاه تهران. تو اصلا میدونی من امسال هرچی کتاب گرفتم مجانی بوده؟ تازه قلم چی هم رایگان ثبت نام کردم.

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات

خب که چی؟
      تو چی از من و بابام میدونی که برچسب بی غیرتی هم میچسبونی؟
      گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل؟
      حکومت هر کشوری به کسایی که براش فدا کاری کردن بیشترین اهمیت رو میده و باید هم بده
      چرا نمیفهمی منظورم من رو
      من میگم سهمیه نده عوضش آخرین امکانات رو بده امکانات رو در اختیارش بذاره هر کدومش عرضه داشت بره بخونه هر کدوم نداشت نخونه
      همون بابایی که میگی اگه به دست یه دکتر بی سواد کشته بشه بازم اینجوری بلبل زبونی میکنی؟
      می دونی مردن بچه 5 ساله به خاطر اشتباه دکتر ینی چی؟
      حاضری بچت به خاطر اشتباه دکتر بمیره؟ تحملش رو داری؟
      اونموقع هم اینجوری تمام و کمال دفاع می کنی؟
      من دیدم بچه 5 ساله به خاطر اشتباه همون دکتر هایی که داری ازش حمایت میکنی مرده
      البته بازم میگم من نمیگم همشون درس نخون و تنبل هستن خیلیاشون هم هستن که عالین
      در مورد تراز هم من با نفر اول کنکور مقایسش کردم تا عمق فاجعه بیشتر معلوم بشه
      دوست عزیز یه چنتا نکته رو میخوام گوشزد کنم بهت
      اول اینکه ازت خواهش میکنم وارد این فضایی که رسانه ها بر علیه پزشکا ساخت وارد نشی ...اشتباه پزشکی تو هر کشوری حتی المان و امریکا هست و مسلما تعدادش کم نیست
      وضعیت امکانات پزشکی هم تا به حال (انشاالله بعد برجام درست میشه) اصلا خوب نیست و پزشکا مجبورن بر حسب وسایلی که در اختیار دارن درمان انجام بدن..به نوعی روش روز دنیا رو ایرانیزه کنن..تعداد زیادی از کسایی که تو خارج و حتی تو بهترین دانشگاه پزشکی خوندن تو ایران به مشکل میخوردن...
      میتونی یه سرچ در مورد تعداد اشتباه پزشکی تو کشور های امریکا بکنی....این نشون میده که ایا اونجا هم سهمیه دارن؟؟؟
      بحثت کاملا درسته در مورد دادن امکانات بجای اینکه تراز رو به نوعی افزایش بدن ولی این خودش دادن امکانات نه چیز دیگه
      دلیل اش هم واضحه...من نمیگم اون 25 درصد رشته ها ظرفیت مازاد...نه ظرفیت اصلیه....ولی این چیزیه که خود بنیاد با استفاده از منابع مالی ککه با کارهای عمرانی بدست میاره اضافه میکنه...یعنی اگه این سهمیه حذف بشه بازم ظرفیت پذیرش همونه و کمتر نمیشه
      بزار یه مثال بزنم...مثلا ارومیه 20 نفر دندان پذیرش داشته امثال
      که 5 نفرش سهمیه ان...به نوعی ظرفیت دانشگاه 5 +15 ....و یا ظرفیت اصلی همون 15 نفره...و اگه سهمیه ها حذف بشه 20 نفر پذیرش از بین همه نخواهند داشت و همون 15 نفر میمونه
      این استفاده از سهمیه در کشوری مثل المان که دچار جنگ جهانی بوده هم هست در ورود به دانشگاه
      در کشور زاپن هم همینطور
      در لهستان و فرانسه نیز
      و خلاصه هر کشوری که کسایی داشتن که براش جان فشانی کنن
      نمیدونم ایا اونجا هم این اعتراضات هست؟؟
      به نوعی تشویق برا مردم که در صورت بروز مشکل بازم بیان به صحنه...که کار سختیه اومدن به صحنه...و ربطی هم به بی غیرتی نداره چون خیلی سخته
      من قاضی نیستم که بگم حقه یا نه ....ولی اگه ناحقم باشه شما هنوز که هنوزه اون 75 درصد رو داری و بهتره رو کار خودت تمرکز کنی..نه سیبل کنی و بی هدف بهش تیر بزنی

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash775 نمایش پست ها
      ببین بخوام تند حرف بزنم بدجور حالتو میگیرما. خب اگه دوس داری تو بچتو نبر پیش اینجور پزشکا. اگر هم مردم واست مهمه خب یه کاری کن که این سهمیه برداشته بشه. ببین تو اینقد بدبختی که فقط بلدی حرف بزنی خب اگه عرضه داری این این قانون رو عوض کن. پدر من اون زمان غیرت داشت و رفت واسه ملتش جنگید حالا تو حاضر نیستی به خاطر کشورت بجنگی و با اتحاد امثال خودت این سهمیه رو برداری؟ واقعا برات متاسفم که دست رو دست گزاشتی و هیچ کاری نمیکنی. حداقل به خاطر اون بچه 5 ساله هم که شده یه کاری بکن. یعنی اینقد جرعتشو نداری که بری تو خیابونا و علیه این سهمیه اعتراض کنی. پدرای ما جرعتشو داشتن که حتی حاضر بودن برن روی مین ولی تو غیرتشو نداری واسه اینکه جون هموطنانت به خطر نیفته علیه این سهمیه بجنگ. با حرف که چیزی درست نمیشه. اگه خواهان عدالت هستی پس یه کم به خودت غیرت بده و بروی توی مجلس اونجا داد و بیداد کن. وگرنه تو بیای اینجا علیه سهمیه نظر بدی چیزی درست نمیشه و فقط ضعف و نا توانی خودت روشن میشه. متاسفم برات که فقط بلدی حرف بزنی.
      ارش اصلا لحنت مناسب نیست
      ای ذهنیت بدی که وجود داره شاید صرفا بخاطر نوع صحبت اینطور شما باشه
      بحث باید منطقی باشه نه همرا با جدل

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها
      اولا که توهین کردن کار خیلی زشتیه و دور از ادب

دوما صد در صد حکومت باید به وضع این عزیزان رسیدگی کنه

کلاس کنکور مدرسه خوب تامین مالی و ...رو دولت باید تامین کنه. اما نه سهمیه تحصیلی ...
      رقابت علمی نباید نا عادلانه بشه

سوما کسب هفتاد درصد اخرین قبولی میدونه چقدر راحته ؟
      فک کنم این شرط اوله تا موارد دیگه برسی بشه
      نه صرفا با 70 درصد بشه قبول شد
      یه تحقیقی در مورد شرایط جانبازان و ازاده ها تو کشور المان بکن لطفا...دقیقا مثل ایران و حتی فراتر از اون
      این یه مثال از یه کشور پیشرفتس....(کامنت منو تو صفحه 4 هم تونستی یه نگاه بنداز مرسی)
      بازم میگم قاضی خداست و نه من . یا کس دیگه ای

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza01997 نمایش پست ها
      دوست عزیز یه چنتا نکته رو میخوام گوشزد کنم بهت
      اول اینکه ازت خواهش میکنم وارد این فضایی که رسانه ها بر علیه پزشکا ساخت وارد نشی ...اشتباه پزشکی تو هر کشوری حتی المان و امریکا هست و مسلما تعدادش کم نیست
      وضعیت امکانات پزشکی هم تا به حال (انشاالله بعد برجام درست میشه) اصلا خوب نیست و پزشکا مجبورن بر حسب وسایلی که در اختیار دارن درمان انجام بدن..به نوعی روش روز دنیا رو ایرانیزه کنن..تعداد زیادی از کسایی که تو خارج و حتی تو بهترین دانشگاه پزشکی خوندن تو ایران به مشکل میخوردن...
      میتونی یه سرچ در مورد تعداد اشتباه پزشکی تو کشور های امریکا بکنی....این نشون میده که ایا اونجا هم سهمیه دارن؟؟؟
      بحثت کاملا درسته در مورد دادن امکانات بجای اینکه تراز رو به نوعی افزایش بدن ولی این خودش دادن امکانات نه چیز دیگه
      دلیل اش هم واضحه...من نمیگم اون 25 درصد رشته ها ظرفیت مازاد...نه ظرفیت اصلیه....ولی این چیزیه که خود بنیاد با استفاده از منابع مالی ککه با کارهای عمرانی بدست میاره اضافه میکنه...یعنی اگه این سهمیه حذف بشه بازم ظرفیت پذیرش همونه و کمتر نمیشه
      بزار یه مثال بزنم...مثلا ارومیه 20 نفر دندان پذیرش داشته امثال
      که 5 نفرش سهمیه ان...به نوعی ظرفیت دانشگاه 5 +15 ....و یا ظرفیت اصلی همون 15 نفره...و اگه سهمیه ها حذف بشه 20 نفر پذیرش از بین همه نخواهند داشت و همون 15 نفر میمونه
      این استفاده از سهمیه در کشوری مثل المان که دچار جنگ جهانی بوده هم هست در ورود به دانشگاه
      در کشور زاپن هم همینطور
      در لهستان و فرانسه نیز
      و خلاصه هر کشوری که کسایی داشتن که براش جان فشانی کنن
      نمیدونم ایا اونجا هم این اعتراضات هست؟؟
      به نوعی تشویق برا مردم که در صورت بروز مشکل بازم بیان به صحنه...که کار سختیه اومدن به صحنه...و ربطی هم به بی غیرتی نداره چون خیلی سخته
      من قاضی نیستم که بگم حقه یا نه ....ولی اگه ناحقم باشه شما هنوز که هنوزه اون 75 درصد رو داری و بهتره رو کار خودت تمرکز کنی..نه سیبل کنی و بی هدف بهش تیر بزنی
      میشه یه منبع معتبر برای اینکه پول پذیرش های سهمیه رو بنیاد شهید میده بدی
      و هم چنین یه منبع معتبر در مورد اینکه این اشتباه رو المان و ... هم انجام میدن
      تا ادامه بدیم بحثمون رو

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ارش اصلا لحنت مناسب نیست
      ای ذهنیت بدی که وجود داره شاید صرفا بخاطر نوع صحبت اینطور شما باشه
      بحث باید منطقی باشه نه همرا با جدل
      باید با اینطور ادما همینجوری صحبت کنی. اخه داداش واسه چی برای این جماعت توضیح میدی که این سهمیه بی عدالتی نیست؟ اگه اونا بگن بی عدالتیه ضرری به ما میرسه بزار اینقد حرص بخورن تا بترکن. سهمیه کنکور فقط بخشی از امتیازاتیه که به ما میدن.
      به قول شادمهر عقیلی در فیلم شب برهنه میگه بچه شهید بودن چه کیفی داره توی مدرسه هواتو دارن اگه بیفتی زندان ازادت میکنن اخرش هم یه جا استخدامت میکنن چون بچه شهیدی.
      اهای کسانی که میگید بی عدالتیه و جون مردم به خطر میفته خب اگه غیرت دارین با تلاش و مقاومت یه کاری کنید که این سهمیه رو بردارن. حتما ترسو و بزدل هستین که هیچ کاری نمیکنید. چون اگه جون مردم واستون مهم بود یه شورشی یه تظاهراتی چیزی میکردی. از جبهه رفتن که سخت تر نیست. پس خواهشا دیگه اینجا حرف مفت نزنید که بی عدالتی و فلان. اگه یه ذره وجود دارید یه کار اساسی بکنید. پدرای ما اینقد عرضه داشتن که نزاشتن دشمن به هدفش برسه ولی شما اینقد ناتوان و بی عرضه هستین که نمیخواین واسه کشورتون یه کاری کنید که این سهمیه رو کنار بزارن. براتون متاسفم. همین

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تا ادامه بدیم بحثمون رو
      ببین این پول مال بیت المال هستش. اگه زورشو داری نزار این پولو به ما بدن. این همه تو کشور دزدی اختلاس میشه دم نمیزنن اونوخ میان به ما گیر میدن. این پولی که الان واسه ما خرج میشه باید به شماها میرسید ولی الان داره واسه ما خرج میشه. براتون متاسفم که حتی نمیتونید از حق خودتون دفاع کنید. مظلومای بیچاره

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات

کدوم عقل و منطق و عدالتی قبول میکنه یکی که یک خط زیست نخونده الان داره داروی تبریز میخونه
      همون جانباز واسه عدالت رفت جونش رو کف دستش گرفت
      این عدالته؟
      این انصافه؟
      بازی با جون مردم سهمیه سرش میشه؟
      مگه همون شهید یا جانباز به خاطر مردم جون نداد؟
      خب اینکه حالا بچش بیاد و با جون مردم بازی کنه کجاش عدالته؟
      اگه میخوان به اونا امتیاز بدن خب تو زمان تحصیل تو دبیرستان و ابتدایی هواشون رو داشته باشن و بهترین امکانات و کتاب ها و معلم هارو بدن تا بخونن نوش جونشون گوارای وجودشون تازه کمشون هم هست
      ببین دوست عزیز من تو سمپاد خوندم
      ولی سال پیش رتبم اصلا حتی به غیرانتفاعی درجه 3 هم نمیخورد میدونی چرا؟؟
      چون پارسال به کل درگیر عمل و بیماری پدر بودم بخاطر افزایش زیاد مایع مغزی نخاعی..تنها یکی از عوارض جنگ براش
      خودت هم پزشکی و میدونی در مورد چی حرف میزنم و نیاز به توضیح نیست
      عصبانیت های زیاد و خارج از کنترل و نگهداری های ویزه بماند
      شاید بعضی هاشون شرایط نسبتا مناسب داشته باشن ولی در مورد بعضیهاشون مثل پدر من شرایط خیلی بده....طوری که حتی سهمیه هم باعث پشت کنکور بودنم بشه با یه پایه خوب حتی
      بازم تایید نمیکنم...ولی به نظرت من نباید از سهمیه ای استفاده کنم که بخاطرش دارم تمام وقت از کسی مراقبت میکنم و دارم از زجر کشیدنش پیر میشم تو جونی که بخاطر من و شما به این روز افتاده؟؟
      به نظرم وقتی این حق من نیست که بنیاد تمام مراقبت ها رو بر عهده بگیره و یه پرستار تمام وقت بتونه از یه کس مثل پدرم که واقعا تو هر کشوری ازشون به نیکی یاد میشه مراقبت کنه

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      والا پدر من که صحیح و سالمه ماشاالله. درضمن حق پرستاری هم از بنیاد میگیره. دیگه چی از این بهتر. هر روز هم با هم کشتی میگیریم. یه اخلاق خوبی هم داره که نگو.

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      تا ادامه بدیم بحثمون رو

در مورد اشتباه بودن یا نبودنش بازم میگم که هیچ نظری ندارم...و موضع مقابل شما رو در مورد این مورد کاملا درک میکنم
      در هر دو مورد میتونی با تحقیق و پرس و جو به جواب رسیدم...کاری که 2 سال پیش صرفا واسه روشن شدن موضوع برا خودم و چندی از دوستان با هم انجام دادیم
      موورد اول با سوال از مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی شهر خودمون و همینطور بینیاد شهید (به ترتیب)
      و مورد دوم یه سایت خبری که متاسفانه الان این لینک رو پیدا نمیکنم ...همون طور که گفتم موضوع دوسال پیشه و پیدا کردن لینک 2 سال پیش اندکی سخت
      و همین طور از دوستی که تو مقطع تخصص واسه المان پذیرش گرفت و سهمیه نداشت اینجا...کاملا بی طرف
      و برادر زنداییم که تقریبا 10 ساله اونجاست
      اینا منابع تححقیقم بود

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات

ببین دوست عزیز من تو سمپاد خوندم
      ولی سال پیش رتبم اصلا حتی به غیرانتفاعی درجه 3 هم نمیخورد میدونی چرا؟؟
      چون پارسال به کل درگیر عمل و بیماری پدر بودم بخاطر افزایش زیاد مایع مغزی نخاعی..تنها یکی از عوارض جنگ براش
      خودت هم پزشکی و میدونی در مورد چی حرف میزنم و نیاز به توضیح نیست
      عصبانیت های زیاد و خارج از کنترل و نگهداری های ویزه بماند
      شاید بعضی هاشون شرایط نسبتا مناسب داشته باشن ولی در مورد بعضیهاشون مثل پدر من شرایط خیلی بده....طوری که حتی سهمیه هم باعث پشت کنکور بودنم بشه با یه پایه خوب حتی
      بازم تایید نمیکنم...ولی به نظرت من نباید از سهمیه ای استفاده کنم که بخاطرش دارم تمام وقت از کسی مراقبت میکنم و دارم از زجر کشیدنش پیر میشم تو جونی که بخاطر من و شما به این روز افتاده؟؟
      به نظرم وقتی این حق من نیست که بنیاد تمام مراقبت ها رو بر عهده بگیره و یه پرستار تمام وقت بتونه از یه کس مثل پدرم که واقعا تو هر کشوری ازشون به نیکی یاد میشه مراقبت کنه
      میخوام نظرت رو در مورد این سوالم هم بدونم...به هر حال خوشحال میشم اگه اشتباهی دارم رفع بشه

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [size=1]

میخوام نظرت رو در مورد این سوالم هم بدونم...به هر حال خوشحال میشم اگه اشتباهی دارم رفع بشه
      پدر شما زحمات زیادی در جنگ کشیده و برای من خیلی محترمه
      من بیشتر مشکلم با بحث سهمیه ی تحصیلیه که بیشتر هم به سیاست گذاران برمیگرده وگرنه دولت باید هزینه های رفاهی و درمانی رو حتما تامین کنه
      ارائه سهمیه اونم به این میزان کار صحیحی نیست از نظر من و خیلی های دیگه...
      آیا اینکه یک فرد بدون پایه تحصیلی مناسب وارد دانشگاه بشه کار صحیحیه؟؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن