خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سهمیه چقد قشنگه ایشالا مبارکم باد
      من که خودمم میگم بی عدالتیه ولی خب همین بی عدالتیش قشنگش کرده. اونایی که حسودی میکنین حسرت بخورید. چون کار ما خیلی خیلی راحت شده.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash775 نمایش پست ها
      ببین موقع جوابا کارناممو باید نشونت بدم که سهمیه چقد کمکم کرده. ای خداجون شکرت واسه این همه نعمت. انصافا حال میده بری جای یه نفرو بگیری توی دانشگاه. من همش مشغول عشق و حالم اخر سر هم بهترین رتبه رو میارم. امسالم وضعیتم خیلی از پارسال بهتره و مطمئنم امسال زیر 400 میارم. اگه بخوام میتونم رتبه خیلی شاخی هم بیارم. ولی خب نمیشه از تفریح و عشق و صفا هم گذشت
      از کوزه همان برون تراود که در اوست
      با این حرفا اگه میخوای رو اعصاب من بری اصلا برام مهم نیست چی میگی .فقط چهره ی خودت و بقیه هم نوع هات رو خراب میکنی

لطفا تا به سلامت روانی نرسیدی نقل نگیر

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درضمن اینایی که میگن کسایی که سهمیه دارن توی دانشگاه گیر میکنن و انصراف میدن باید بهشون بگم که مثلا توی رشته پزشکی واسه تخصص اگه بخوای امتحان بدی حتی رتبه های تک رقمی هم توش گیر میکنن اینقد سخته ولی ما در مقطع تخصص هم سهمیه داریم و اونجا هم راحت میریم بالا. حالا تسهیلات دیگه ای که توی دانشگاه بهمون میدن بماند. خلاصه همه جوره هوامونو دارن. اخ کمرم
      جون مردم چیزی نیست که مسخره بازی و شوخی سرش بشه
      کسی که تا حالا زیست نخونده حق نداره بره پزشکی من دیدم کسی رو که تا حالا دو خط زیست نخونده و الان داره پزشکی میخونه
      کسی حق نداره پول ملت رو حروم کنه
      پول بنیاد شهید از کجا میاد بابات میده؟ پولیه که واسه همه مردمه ولی متاسفانه بابت کسایی مث تو حروم میشه
      سهمیه نباید جایگزین جون کندن بقیه باشه
      دوستم سهمیه جانبازان داشت 30000 رتبش بود الان داره خواجه نصیر میخونه (رشتش فکر کنم مکانیک بود)
      ولی یکی دیگه باید جون بکنه تا 500 بشه و تازه لب مرز باشه و استرس داشته باشه که آیا اون رشته ودانشگاه قبول میشه یانه

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با چه زبونب بگم اره این بی عدالتیه حق مردم رو میخوریم و با جون مردم بازی میکنیم. برید هر کاری که از دستتون بر میاد بکنید. اینقدم حسرت بخورید که بترکید. یه نفر الان داره سخت درس میخونه ولی من الان پای فیلم دارم تخمه میشکنم. اونوخ اون معلوم نیس بینم قبول شه یا نه ولی من اخر سر هرچی بخوام قبول میشم. من دیگه حرفی ندارم.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با چه زبونب بگم اره این بی عدالتیه حق مردم رو میخوریم و با جون مردم بازی میکنیم. برید هر کاری که از دستتون بر میاد بکنید. اینقدم حسرت بخورید که بترکید. یه نفر الان داره سخت درس میخونه ولی من الان پای فیلم دارم تخمه میشکنم. اونوخ اون معلوم نیس بینم قبول شه یا نه ولی من اخر سر هرچی بخوام قبول میشم. من دیگه حرفی ندارم.
      وجدان چیز خوبیست
      امام حسین :« اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید»

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اتفاقا پدر بنده ازاده هستن. به هیچکی ربط نداره که من دین و وجدان داشته باشم. شما فعلا حسودی کنید و حسرت بخورید. بااااااااای

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها

وجدان چیز خوبیست
      امام حسین :« اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید»
      داداش این ارش داره مسخره میکنه عزیزه من تا زیر پنج هزار نشی سهمیه بدردت نمیخوره نمیتونی پزشکی قبول بشی حتی دانشگاه های درجه 2 شهرستان

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      داداش این ارش داره مسخره میکنه عزیزه من تا زیر پنج هزار نشی سهمیه بدردت نمیخوره نمیتونی پزشکی قبول بشی حتی دانشگاه های درجه 2 شهرستان
      نه داداش 5000نیست اینا باید 75درصد نمره آخرین فرد قبولی رو بیارن ینی اگه رتبه یک کنکور رو ترازش رو 12000فرض کنی یا 9000میتونه همکلاسی اون باشه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اتفاقا پدر بنده ازاده هستن. به هیچکی ربط نداره که من دین و وجدان داشته باشم. شما فعلا حسودی کنید و حسرت بخورید. بااااااااای
      حسودی امثال تو رو نمیکنم چون اولا اونقدری شعور و عقل دارم و تلاش کردم که رتبه گدایی نکنم
      حسرت اون پولی رو میخورم که میتونست به یک نیازمند که واقعا تلاش میکنه و فقط به خاطر وضع مالیش نمیتونه درس بخونه رو میخورم که به خاطر بعضیا بر باد میره
      البته من منکر این نیستم که خیلیا هم هیتن که سهمیه دارن ولی تلاش میکنن و واقعا خوب میخونن
      پولی که واسه اونا خرج میشه نوش جونشون بشه
      ارزش داره

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خودم سهمیه ندارم اما دوستان لطفا درک کنید اون بچه ای که پدرش برای حفظ میهن خودش رفته جبهه و جانباز یا شهید شده یه فرقی باید باشه تا بچه ای که پدرش سالم بوده ... این سهمیه ی کنکور واقعا باید برای فرزندان و خود جانبازان در نظر گرفته بشه...

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.mer30 نمایش پست ها
      من خودم سهمیه ندارم اما دوستان لطفا درک کنید اون بچه ای که پدرش برای حفظ میهن خودش رفته جبهه و جانباز یا شهید شده یه فرقی باید باشه تا بچه ای که پدرش سالم بوده ... این سهمیه ی کنکور واقعا باید برای فرزندان و خود جانبازان در نظر گرفته بشه...
      کدوم عقل و منطق و عدالتی قبول میکنه یکی که یک خط زیست نخونده الان داره داروی تبریز میخونه
      همون جانباز واسه عدالت رفت جونش رو کف دستش گرفت
      این عدالته؟
      این انصافه؟
      بازی با جون مردم سهمیه سرش میشه؟
      مگه همون شهید یا جانباز به خاطر مردم جون نداد؟
      خب اینکه حالا بچش بیاد و با جون مردم بازی کنه کجاش عدالته؟
      اگه میخوان به اونا امتیاز بدن خب تو زمان تحصیل تو دبیرستان و ابتدایی هواشون رو داشته باشن و بهترین امکانات و کتاب ها و معلم هارو بدن تا بخونن نوش جونشون گوارای وجودشون تازه کمشون هم هست

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

نه داداش 5000نیست اینا باید 75درصد نمره آخرین فرد قبولی رو بیارن ینی اگه رتبه یک کنکور رو ترازش رو 12000فرض کنی یا 9000میتونه همکلاسی اون باشه
      اولا هفتاد درصد دوما تراز اخرین نفر مهمه که قبول شده
      در ضمن هر حکومتی برای کسایی که براش موندنش فداکاری کردن یه مزایا قاعله این کمترین کاری که برای جانبازا و بچه هاشون میکنه تو می فهمی بابا من یه کلیه ندارم می فهمی تمام بدنش ترکشه می فهمی همیشه بخاطر چیزایی که تو جنگ دیده عصبیه می فهمی امکان داره سرطان مغز و استخوان بگیره می فهمی بله بابا منم می تونست عینه بابات نره جنگ اما غیرت داشت رفت برای کشورش جنگید حالا کشورش باید جبران کنه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      اولا هفتاد درصد دوما تراز اخرین نفر مهمه که قبول شده
      در ضمن هر حکومتی برای کسایی که براش موندنش فداکاری کردن یه مزایا قاعله این کمترین کاری که برای جانبازا و بچه هاشون میکنه تو می فهمی بابا من یه کلیه ندارم می فهمی تمام بدنش ترکشه می فهمی همیشه بخاطر چیزایی که تو جنگ دیده عصبیه می فهمی امکان داره سرطان مغز و استخوان بگیره می فهمی بله بابا منم می تونست عینه بابات نره جنگ اما غیرت داشت رفت برای کشورش جنگید حالا کشورش باید جبران کنه
      اولا که توهین کردن کار خیلی زشتیه و دور از ادب

دوما صد در صد حکومت باید به وضع این عزیزان رسیدگی کنه

کلاس کنکور مدرسه خوب تامین مالی و ...رو دولت باید تامین کنه. اما نه سهمیه تحصیلی ...
      رقابت علمی نباید نا عادلانه بشه

سوما کسب هفتاد درصد اخرین قبولی میدونه چقدر راحته ؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نگر من؛ فرزندان شهدا و جانبازان؛ خیلی حقشونه !

چرا...؟ کسی نمیتونه در گرمای دیوانه کنند خوزستان؛ یک ساعت ! یه اسلحه

ژ3 رو بدلیل داغ شدن بی حدش ! دستش بگیره...

بعد حالا یه سهمیه برا خانواده قهرمانان میهن؛ زیاده...؟

بگذریم...!

در بحث دولتی زیاد تاثیرش در اون حد نیست که از 40هزار بیاد 2هزار مثلا !

ولی من یه فامیلی دارم تو آزمون آزاد؛ 60هزار شد !

معادل شد با 200 ! و حقوق تهران جنوب قبول شد !

خودش میگفت و بنده بی تقصیرم...

راست و دروغش؛ با خودش !
      حکایت ما جاودانه شود

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

کدوم عقل و منطق و عدالتی قبول میکنه یکی که یک خط زیست نخونده الان داره داروی تبریز میخونه
      همون جانباز واسه عدالت رفت جونش رو کف دستش گرفت
      این عدالته؟
      این انصافه؟
      بازی با جون مردم سهمیه سرش میشه؟
      مگه همون شهید یا جانباز به خاطر مردم جون نداد؟
      خب اینکه حالا بچش بیاد و با جون مردم بازی کنه کجاش عدالته؟
      اگه میخوان به اونا امتیاز بدن خب تو زمان تحصیل تو دبیرستان و ابتدایی هواشون رو داشته باشن و بهترین امکانات و کتاب ها و معلم هارو بدن تا بخونن نوش جونشون گوارای وجودشون تازه کمشون هم هست
      اهل کجایی تا با همون زبون بهت بگم اره بی عدالتیه. عجب ادمی هستی ها. من هزار باره دارم میگم اقا جان این سهمیه ما بی عدالتیه و حق بقیه رو میخوریم. تازه توی دوران تحصیل هم بهمون امتیاز میدن. یه نامه از بنیاد شهید میبری واسه موسسه ها اونا هم همه چی رو رایگان در اختیارت میزارن. خب شما که اینقد نگران بی عدالتی هستی و غیرت داری یه کاری کن تا این قانون برداشته بشه. باباهای ما اون زمان غیرت داشتن و رفتن رفتن واسه بی عدالتی جنگیدن. حالا شما هم اگه میتونی یه کاری کن تا این بی عدالتی از بین بره.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن